Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Що таке є біофаком?


Що таке є біофаком?

Сообщений 1 страница 30 из 290

1

Шановні, тутечки на днях мене осінила ідея: а чи не випостити на нашому хворумі таку тему: хто що думає про біофак, про навчання, педпроцес, студсамоврядування та інше + своє бачення вирішення повсякденних будніх проблем. Прошу!  :idiot:

0

2

Сподіваюсь така ідея з'явилася не при спогляданні на цікаві плакати, що закликають вигадати слогін біофаку і т. д... В мене є дуже наболіла тема про наш профком, по-перше, вони майже не організовують ніяких свят (окрім конкурсу Краси, дня Біолога і щось на День студента), але то окрема розмова...  А як щодо Дня всіх Святих, так званного Хеллоуіна, мабуть, це буде цікаво відсвяткувати його на всефакультетському рівні, влаштувати такий-собі карнавал, до речі досвід перевдягання у студентів є ще з Канівської практики, а для першокурсників це буде ніби посвята (яка в нас теж не сильно весела)?

+1

3

Я людина старомодна і ціх буржуїнських свят накшталт Хеллоуіна або Валентіна не доганяю. Ніколи не святкував і не буду. Тай свято кожен собі сам може організувати, був би привід :drings:

0

4

Patriotofmg-42 написал(а):

Patriotofmg-42

А які свята Ви святкуєте? Коли влаштовуються всефакультетські свята, є можливість поспілкуватися з людьми, яких сто років не бачив. Побачити когось по-новому. Мені здається, це цікаво, однак, у кожного свої уподобання

+1

5

ЗіронькаЯ то? Я пятниці святкую, в цей день я завжди збираю людей яких я хочу побачити, поспілкуватися, пива нарешті попити. Ну і новий рік. Я навіть свій ДР майже не святкую.

0

6

Patriotofmg-42 написал(а):

Я пятниці святкую

Гарна ідея, чесне слово.

0

7

Дурепа написал(а):

по-перше, вони майже не організовують ніяких свят (окрім конкурсу Краси, дня Біолога і щось на День студента),

с одной стороны я вполне согласна, что как-то не очень активно профком публику развлекает, а с другой стороны, как бывшая часть профкома, могу сказать, что:
1) на биофаке процентов 95 студентов нихрена не хотят делать, а тем более думать! всем готовое подавай, они только и умеют, что подходить да спрашивать: "Ой, а вы на день Канева будете что-то делать? Давайте, собирайтесь, организовуйте!", "А КВН будет?". мы-то соберёмся, мы-то сделаем, да вот кто помогать станет?
2) если на биофаке нету фестивалей каждый день, то это не значит что профком вымер. В прошлом году наш театр ездил в Чигирин, светился в Красном корпусе (нехай там в ньому всі повиздихають уродки та сракозаври), давал выступление для людей-инвалидов, делал большую постановку "Иллюзион". КВНщики тоже не спали, и для факультета делали выступления, и для Красного корпуса старались.
да и вообще, в профкоме тоже люди, у них свои проблемы, дела и всё такое. с другой стороны, они сами вызвались стать частью профкома, но без активного участия наших студентов дела тоже не будет.

Дурепа
вот к примеру ты сама можешь подойти к главе профкома и предложить что-то организовать, дальше тебя направят и к театру, и к команде КВН, и везьде тебе помогут (действительно помогут), абы желание было и точный план действий.

Дурепа написал(а):

Сподіваюсь така ідея з'явилася не при спогляданні на цікаві плакати, що закликають вигадати слогін біофаку і т. д...

интерестно, на это кто-то поведётся????  :lol:

0

8

Patriotofmg-42 написал(а):

Я людина старомодна і ціх буржуїнських свят накшталт Хеллоуіна або Валентіна не доганяю.

+1

Patriotofmg-42 написал(а):

Я пятниці святкую

+1

Patriotofmg-42 написал(а):

Я навіть свій ДР майже не святкую

А ось тут вже вибачайте...

При всій повазі до Бойко О.А., але я їй це теж казав, що існують лише дві профспілки, які працюють за призначенням: Коза-Ностра і Якудза. Всі інші лише роблять вигляд.
Студсамоврядування - не розумію. Нормальний спосіб управілння - це диктатура, при якій диктатор, прислухаєтьься до думок підлеглих. У нас в університеті майже всюди процвітає диктат, коли кожний керівник робить що хоче, але для видимості демократії створені всі ці студврядування, які не працюють і не будуть працювати, бо з самого початку не задумувались на роботу.
Навчання - терпимо. Принаймні в зоологів є певна матеріальна база, на якій можна працювати. Реально не вистачає 2-3 аудиторій обладнаних мультимедійними проекторами. Не вистачає навчальних годин по базових предметах: зоологія, ботаніка, мікробіологія, вірусологія. А те як білок центрифугувати на агрегаті, старшому за мене я завше навчусь при потребі.

+2

9

Чудотворецъ написал(а):

Не вистачає навчальних годин по базових предметах: зоологія, ботаніка, мікробіологія, вірусологія.

Що є то є, хоча я гадаю таку ситуацію треба виправляти.

0

10

Як?
Скоротити тривалість біохімії? Відмінити історію, соціологію, релігієзнавство, політологію, економіку, правознавство, культурологію..........

0

11

КитВасиль написал(а):

курси ставити оглобель

Оглобя жжот))) его тщетные попытки обьяснить публике, что такое оператор набла, закончились лишь придумыванием чудесных рифм к слову Набла и всьо) да, и терминологический аппарат у него не менее чудесный: нормалька, електрончик. а этот детский энтузиазм временами перерастающий в старческий маразм веселит не хуже, чем нормалька. так и хочется порой ему в ответ сказать: "Так, звичайно! а потім маленьке звірятко загортає електрончики в провідник!"  :pardon:

Чудотворецъ написал(а):

Студсамоврядування - не розумію.

да Вы много чего не понимаете, уважаемый шурин! к примеру той же фотографии. сделано это для того, что бы детки поигрались. хай граються, як Калічка грається із тупою гілкою еволюції на ймення Кріль. (думаю останню фразу зрозуміють не багато :pardon: )

0

12

just_ptaha написал(а):

1) на биофаке процентов 95 студентов нихрена не хотят делать, а тем более думать! всем готовое подавай, они только и умеют, что подходить да спрашивать: "Ой, а вы на день Канева будете что-то делать? Давайте, собирайтесь, организовуйте!", "А КВН будет?". мы-то соберёмся, мы-то сделаем, да вот кто помогать станет?
2) если на биофаке нету фестивалей каждый день, то это не значит что профком вымер. В прошлом году наш театр ездил в Чигирин, светился в Красном корпусе (нехай там в ньому всі повиздихають уродки та сракозаври), давал выступление для людей-инвалидов, делал большую постановку "Иллюзион". КВНщики тоже не спали, и для факультета делали выступления, и для Красного корпуса старались.
да и вообще, в профкоме тоже люди, у них свои проблемы, дела и всё такое. с другой стороны, они сами вызвались стать частью профкома, но без активного участия наших студентов дела тоже не будет.

Шановні!
1. Профком -- це лише криниця з грошима. Йому до організації студентів аж начхати.
2. На мою думку, вимерли просто нормальні студенти. Пардоньте, майже вимерли, ще є порох в порохівницях. Навіть на партах у великих аудиторіях пишуть різну фігню... Пам"ятаю, розказували про епічну картину на задній парті, здається, витвір нашого ЛВ.

Чудотворецъ написал(а):

Студсамоврядування - не розумію. Нормальний спосіб управілння - це диктатура, при якій диктатор, прислухаєтьься до думок підлеглих. У нас в університеті майже всюди процвітає диктат, коли кожний керівник робить що хоче, але для видимості демократії створені всі ці студврядування, які не працюють і не будуть працювати, бо з самого початку не задумувались на роботу.
Навчання - терпимо. Принаймні в зоологів є певна матеріальна база, на якій можна працювати. Реально не вистачає 2-3 аудиторій обладнаних мультимедійними проекторами. Не вистачає навчальних годин по базових предметах: зоологія, ботаніка, мікробіологія, вірусологія. А те як білок центрифугувати на агрегаті, старшому за мене я завше навчусь при потребі.

Самоврядування -- це просто хороша відмазка. Але потрібно якось спробувати зробити її корисною для студентів. Адже є парламент, профком та НТСА. Великий мінус у тому, що більшість йде на біофак штани протирати, та вибачте на слові, дівчат знімати. Щодо зоології, ботаніки та загальнобіологічних наук -- проблема у базі, хоча і в нас і в вас база нічогенька (я про ісконні кафедри). У студентів нема поваги до того, що вже є -- це видно і по гуртожитку, і по книжкам, і по приладам. І по партах!
Не треба нам правильних, але нам треба ЛЮДЕЙ а не свиней.

0

13

just_ptaha написал(а):

вот к примеру ты сама можешь подойти к главе профкома и предложить что-то организовать, дальше тебя направят и к театру, и к команде КВН, и везьде тебе помогут (действительно помогут), абы желание было и точный план действий.

я подходила, но реакции не увидила, поэтому кинула идею в массы, я то все-равно буду празднывать, просто хотела с людьми поделится

0

14

Дурепа написал(а):

я подходила, но реакции не увидила

в том-то и дело, что реакция должна быть с твоей стороны. инициатива наказуема. и кстати, ты не единственный человек, желающий тот же Халлавин отметить. были предложения даже театр теней сделать, организовать вечеринку пижам и маскарад. это канеша всьо хорошо и прекрасно, но люди нихера не хотят делать! простите за то, что повторяюсь.
всьо в нащих руках. ищи единомышлеников значит среди других студентов. такие найдутся. может хотя бы централизовано соберётся толпа от биофака повисеть где-то на природе в ночь всех Святых. или на байковом устроить клуб полуночников! бугага.

0

15

КитВасиль написал(а):

Безумовно! Зробити ці курси необов'язковими.

а мені здається, що саме завдяки обов'язковості наші студенти волею-неволею хоч якось всебічно розвинені, повірте з молоддю в Європі ще гірше ситуація ніж у нас, тому ці предмети потрібні, а відведений час - то є мабуть найоптимальніший варіант, щоб вчитися не 6/7 років, а 5/6, не думаю, що Вам би хотілось, щоб Ваша дитина півжиття провчилася в універі

0

16

just_ptaha написал(а):

или на байковом устроить клуб полуночников!

а лучше на биофаке засесть, а потом ночью бабушек-дежурных пугать :)

Отредактировано Дурепа (2007-10-19 20:31:19)

0

17

Дурепа написал(а):

а потом ночью бабушек-дежурных пугать

а потом ремня в деканате получать))) как я помню, в здании фака можно оставаться только до 18.00 официально.  :night:

0

18

КитВасиль написал(а):

ано канешна таки-так... але прослухавши минулого року пару лекцій з релігієзнавства, культурології і цього року з "біоетики"

Огнєва з культурології жжет! А біоетика то є нормально, так як наше суспільство прагне до толерантного сприйняття навколишнього

0

19

КитВасиль написал(а):

ано канешна таки-так... але прослухавши минулого року пару лекцій з релігієзнавства, культурології і цього року з "біоетики" (що це за хвігня? я думав, що це по "Метаекології" Красилова - етика тварин, проте виявилося, що це "та же Марфа, но в другом сарафані" - етика, закамухвльована під хвакультецьку специхвіку), я маю підстави вважати, що половину дисциплін у нас викладають ще гірше, ніж 30 років тому, проте вимоги до студентів не співвіднесені ні з чим...

хм, помнится мне как-то говорили, что на биофак для преподавания дисциплин небиологического цикла засылают одних из самых худших преподователей этих самых дисциплин. возможно... хотя не все) к примеру, Гомон (инглиш) - чудесная женщина и прекрасный преподователь. но вот есть такой кадр, как Колодрубская  :flood: не стану обсуждать её, но те у кого она преподаёт вполне поймут меня. гы :) кстати, что Ильченко не видно с его чудо-математикой?

0

20

just_ptaha написал(а):

Ильченко не видно с его чудо-математикой?

видно наш курс стал фатальным, довели мы мужичка... :O

0

21

Дурепа написал(а):

довели мы мужичка...

жалко пацана...  :cranium:

0

22

just_ptaha написал(а):

жалко пацана...

Да вышо он же жег не ПодеЦки :gogi: . Колодрубскую надобы с БГ свести, уж очень он ей по стилю подходит!

КитВасиль написал(а):

Безумовно! Зробити ці курси необов'язковими. На них ніхто не ходитиме, як у буржуйських університетах, братимуть тільки необхідні курси плюс дещо - за власним бажанням (мови, філософію, історію)

Я теж такої думки. Це б було б правильно,оскільки більшість всеодно в них нічого не шарять і вважають ці предмети тупими і нудними.

КитВасиль написал(а):

Від мов, котрих ніхто не навчає і ніхто не вчить, - і до прилуцької прими... На хвіга гаяти час і блазнів годувати?

Якши!

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-10-19 22:54:40)

0

23

Дурепа написал(а):

а лучше на биофаке засесть, а потом ночью бабушек-дежурных пугать

just_ptaha написал(а):

а потом ремня в деканате получать))) как я помню, в здании фака можно оставаться только до 18.00 официально.

ага))
мі с нашим театром в 00.00 вілазили оттуда))
пугали пугали нас закрітіми дверями)) но сам факт)))

0

24

Щодо нічного сидіння на біофаку... Я там ночував -- курсову підганяв.... До речі, світанок на біофаку -- це щось... А ще був епізод, коли бабцю з прохідної інституту налякав-- ломився в двері, щоб вийти, бо амбарний замок вже висів -- було майже 00.00.... А так в різний час виходив звідтіля -- коли засидишся за зеленими дрібноживцями, трохи на час не зважаєш...

0

25

Працював у нас свого часу такий електрик Владімір Єгорич, він же дєдушка Ягуарич, він же Нічний Король. Мав ключі від майже всіх кабінетів біофаку і ночував в якому хотів. Завжди здоровався тіко словами "Доброго ранку!". Помниться в 2005-му поїхали кайфедрою в Гумань, так як повернулись в 23:00, то дєдушка Ягуарич трохи здивував прохідну владним грюкотом в двері і привітанням "Доброго ранку!", яке відлунням прокотилось в нічній тиші аж до Виставки.

0

26

just_ptaha написал(а):

но вот есть такой кадр, как Колодрубская   не стану обсуждать её, но те у кого она преподаёт вполне поймут меня.

Не зовсім згоден.... Колодрубська -- прекрасна людина, проте викладач ніякий. Оцінює зате вона по совісті, за це їй +1. Просто дуже імпульсивна людина.....

КитВасиль написал(а):

а от Костиков до Масюк далеко не дотягує - оскільки вона читала дуже яскраво, як, мабуть, ніхто з жіноцтва на моїй пам'яті. Цитологи і біохіміки не погіршилися, а може і глибші стали...

Щодо Костікова і Масюк -- судити не буду, але учень теж не гірший вчителя......
Біохіміки -- не чув покійного Кучеренка, але деканші вистачає.... А от Бабенюк -- непоганий лектор. На лекціях Дзержинського весело, та я спав за визначенням -- дурне було, ночами вчився.....

0

27

Відмінити історію, соціологію, релігієзнавство, політологію, економіку, правознавство, культурологію..........

Мне кажеться, что что отменяй их, что оставляй, все равно никто ничего не учит) Так как действительно толком никто ничего и не требует)) с другой стороны эти пары были прекрасным временем для повторения модулей на следующих парах)

Мы нашей группой в прошлом году взяли да и отпраздновали Хеллоуин) Пришли все в маскардных костюмах, навырезали тыкв) Конечно на уровень факультетского праздника недотягивает, но мы здорово навеселились)))

-1

28

Patriotofmg-42 написал(а):

Да вышо он же жег не ПодеЦки

вот именно, что ЖЕГ... эх, аминь.... :pardon:

cutie_cat написал(а):

мі с нашим театром в 00.00 вілазили оттуда))

да вот когда-то и мы с КВНом вылазили оттуда ближе к 10 вечера. знакомо, знакомо...)))

valear написал(а):

Колодрубська -- прекрасна людина

да? буду знать :) а то вот как-то за год "учёбы" у неё не заметила. видимо её замечательность заключается в ежеурочном подключении к космосу и полнейшей убеждённости в том, что хлорофил - это результат фотосинтеза, но никак не основной, так сказать, элемент энтого процесса, а когда обьяснить её пытаешься, что она не права начинает двояками угрожать. да, я точно чего-то не заметила  :D

0

29

just_ptaha написал(а):

вот именно, что ЖЕГ... эх, аминь...

Для несведуших а что с ним стало?

0

30

КитВасиль написал(а):

Не знаю, чим він "жог" - опсалютно лінійний математик.

не знаете?? да спросите у любого нынешнего второкурсника, котрый хотя бы пару раз был на его лекции. я уже молчу о тех, у кого он семинары вёл. смешной мужчиначка.
сегодня проскользнул слушок, что он выехал из Украины. хотя это только слухи, не стану утверждать хотя бы на 50%.

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Що таке є біофаком?