Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Що таке є біофаком?


Що таке є біофаком?

Сообщений 271 страница 290 из 290

271

Хм не очень я люблю Чайф, хотя и люблю русский рок.

0

272

Чайф рулит! У них есть очень классные песни. Но сами по себе они классные всегда) И голос у Шахрина такой... узнаваемый из всех) Тоже хотела на их концерт во дворец, но не было с кем, не полусилось( Помню их в дне радио и дне выборов) (з.ы. фильмы)

А, вообще-то, если насчет Канева) То в субботу можно свалить свободно. Во-первых, многие люди отпускат с занятий пораньше ибо самим в субботу как-то не кошерно=) Мне вообще надо было раньше уехать, так я зачет сдвала и на неделю раньше освободилась. То такое=)

0

273

Puma написал(а):

Чайф рулит!

И Ты тоже)))...Хотя чему я удивляюсь...это ж студенты биофака...а не юрфака какого-нибуть)))..тут практически все слушают русский рок)))

Puma написал(а):

но не было с кем, не полусилось

Можно собратся и пойти всем вместе 19-го...

0

274

Raven_sp написал(а):

)))...Хотя чему я удивляюсь...это ж студенты биофака...

Это точно)) Как-то шли группой по физ.факу и во всю "пели" Нахренозу =)) На нас правда немного косо смотрели... Но нам не привыкать)))

Raven_sp написал(а):

Можно собратся и пойти всем вместе 19-го...

Я представляю какая толпень собраться может))))))

0

275

Шалена Білка написал(а):

Как-то шли группой по физ.факу и во всю "пели" Нахренозу =)) На нас правда немного косо смотрели... Но нам не привыкать)))

А фізики, як не дивно, завжди якось "не так" дивляться на біологів, у нас різні погляди на деякі речі))) А з викладачами постійно приходилось сперечатись з приводу "Що головніше?"...

0

276

=Fidelia= написал(а):

А з викладачами постійно приходилось сперечатись з приводу "Що головніше?"...

Это я уже успела заметить) На каждой лекции лектор с надеждой в голосе спрашивала: "Ну що, я переконала вас у тому, що фізика важлива?"
:D

0

277

Шалена Білка написал(а):

Ну що, я переконала вас у тому, що фізика важлива

Вечный спор физиков и лириков)))

0

278

Шалена Білка написал(а):

Это точно)) Как-то шли группой по физ.факу и во всю "пели" Нахренозу =)) На нас правда немного косо смотрели... Но нам не привыкать)))

У меня Нахреноза одно время на будильнике стояла. Как-то созвучно было пытаться проснуться под вопль "Нахренаа???". Задумывалась и засыпала обратно, пришлось перетавить мелодию, не помогает)) Видать, не в чайфах дело)

Raven_sp написал(а):

Puma написал(а):
но не было с кем, не полусилосьМожно собратся и пойти всем вместе 19-го...

С удовольствием бы пошла, но 19 уже буду не в Украине ^^ Вот так опять не получается((

З.ы. Физики не шарят=)

0

279

Я тоже оооочень часто задаю себе вопрос "А нахрена???". Четко ответить далеко не всегда получается))))

0

280

Raven_sp написал(а):

Anthophora Ви слухаєте ЧАЙФ? Як кажуть митці - Це прекрасно)))
Один з моїх найулюбленніших гуртів...в червні, до речі, на Лівобережній (виставковий центр) вони будуть виступати на дні пива)))

круто, тілько по чім білети?????
Шалена Білка
Прикинь, а коли я була на першому курсі в Каневі, в КИЄВІ БУЛА ЧАЙКА OPEN AIR НАВІТЬ ІГГІ ПОП ПРИЇЗЖАВ І ЩЕ КУЧА ВСІХ!!!!! і мене там не було.... ото облом... обломів в мене багацько було....

Raven_sp Я ще вмію грати пару пісень Чайфа) А ще я багато чого прекрасного слухаю) І граю на гітарі) Граю правда менше, бо лиш вчуся До речі, ми з вами майже в один день народилися))) :D

0

281

Patriotofmg-42 написал(а):

Хм не очень я люблю Чайф, хотя и люблю русский рок.

Русский рок - то святе, особоливо як послухаєш викладачів, які наспівують "А не спеть ли мне пееееесню ааааа любвиииии а не вьідуумать ли новьій жанр"=))))
Ще краще послухати Безобразную Єльзу та Мусорньій ветер=0))
А ЧАЙФ - то зовсім канівська музика...

Шалена Білка написал(а):

Это точно)) Как-то шли группой по физ.факу и во всю "пели" Нахренозу =)) На нас правда немного косо смотрели... Но нам не привыкать)))

ААА, щр ми тільки не робили на фізфаці, повертаючись десь так о шостій, коли вже темніло.... :rofl:
ну Нахреноза то свята пісня=) не рьігайте на цветьі, ведь они не виноватьі, что вьі ужрались как скотьі и вообще дегенератьі=))) самий біологічний момент - про тичинки=))

0

282

Anthophora написал(а):

обломів в мене багацько було....

Як я вас розумію!) А сколько обломов еще будет впереди...=) (у меня так точно)) )

Anthophora написал(а):

Русский рок - то святе, особоливо як послухаєш викладачів, які наспівують "А не спеть ли мне пееееесню ааааа любвиииии а не вьідуумать ли новьій жанр"=))))
Ще краще послухати Безобразную Єльзу та Мусорньій ветер=0))
А ЧАЙФ - то зовсім канівська музика...

Единомышленник!))) Обожаю Крематорий и Чижа, и  и вобще русский рок - гениален)
а кто это напевает "о любви?"=)

0

283

Шалена Білка написал(а):

Единомышленник!))) Обожаю Крематорий и Чижа, и  и вобще русский рок - гениален)
а кто это напевает "о любви?"=)

Не пам*ятаю точно.... Але грали на кострі в нас... На першому я знаю що в нас її грала лаборантка з кафедри...
а потім - не пам8ятаю...
А Подобайло знає "На поле танки грохотали"! Правда я її вже теж можу грати... А ще ВЕтер вьірьівает из рук последние деньги....
Вот пуля просвистела...=-)
Я ВООБЩЕ ОБОЖАЮ МУЗЬІКУ!!!! :love:
А как тебе Моя соседка Крематория??

Блин, по ходу надо делать отдельную тему по музьіке, типа что слушаем))) :D

0

284

Anthophora написал(а):

А как тебе Моя соседка Крематория??

Отличная песенка))) На очень даже актуальную тему))))) У группы "Йорш" тоже есть песни на подобную тему... но в отличае от Крематория текстовка не очень))) (приличных слов маловато :blush: )

Anthophora написал(а):

Блин, по ходу надо делать отдельную тему по музьіке, типа что слушаем)))

так вперед))) А то действительно разговор уже не совсем о биофаке)))

0

285

Anthophora написал(а):

І граю на гітарі) Граю правда менше, бо лиш вчуся

Теж колись трохи грав на гітарі...правда лише 3 пісні (ГО -"Фантом", "Шар Голубой" і "Бунт на корабле" Кіша) однак після того як записав на відео своє волання - кинув...відсутні вокальні дані (((

Anthophora написал(а):

До речі, ми з вами майже в один день народилися)

Так...майже...я на день пізніше)))

Цікавий у Вас альбом з сюркартинками))) Вас випадково не Босх з Сальвадором надихають на такі роботи?

Отредактировано Raven_sp (2010-05-23 11:16:02)

0

286

Anthophora написал(а):

круто, тілько по чім білети?????

Гурт виступатиме вживу, в повному складі з 19:30...до 21:30
Окрім самого виступу, там відбуватиметься ще всіляка фігня (фестиваль все-таки)...тому квиток 100 грн...
http://music.itop.net/News/3011

Puma написал(а):

У меня Нахреноза одно время на будильнике стояла.

А у меня на будильнике стояла ЧАЙФовская "Не спи, Серега!"...я хоть и не Серега, но песенка позитивная)))...а ща на будилке установлен  Гимн Украины)))

Отредактировано Raven_sp (2010-05-23 11:41:48)

0

287

Raven_sp
Еще в тему было ОЕшное "Вставай", только я до самих слов "Вставай, мила моя, вставай!" никогда не дослушивала, а обрезать лень было)

0

288

Raven_sp написал(а):

Цікавий у Вас альбом з сюркартинками))) Вас випадково не Босх з Сальвадором надихають на такі роботи?

Трохи є) Сальвадор Далі належить до списку моїх улюблених художників=) Якщо точніше, то він для мене щось на зразок Мечнікова для біології=))))
Але я стараюся не плагіатити=)

Raven_sp написал(а):

правда лише 3 пісні (ГО -"Фантом", "Шар Голубой" і "Бунт на корабле" Кіша) однак після того як записав на відео своє волання - кинув...відсутні вокальні дані (((

ФАНТОМ - ТА ВИ, КОЛЛЕГО, просто БОХ))) Я досі фантома не можу зіграти((( Ваш репертуар буде просто божественним, якщо його трошки розширити=))))
відсутність вокальних данних - то не так страшно, як відсутність слуху=))))))

Raven_sp написал(а):

А у меня на будильнике стояла ЧАЙФовская "Не спи, Серега!"...я хоть и не Серега, но песенка позитивная)))...а ща на будилке установлен  Гимн Украины)))

Отредактировано Raven_sp (Сегодня 11:41:48)

Puma написал(а):

Еще в тему было ОЕшное "Вставай", только я до самих слов "Вставай, мила моя, вставай!" никогда не дослушивала, а обрезать лень было)

А в мене на будильнику стояв колись раммштайн - ФОЙЕР унд ВАССЕР, дуже допомагає прокинутися=))) А зара Блекморс Найт, Привид Троянди - так тихо і спокійно...=)))) :D

Отредактировано Anthophora (2010-05-23 19:52:06)

0

289

Anthophora
Мне тихо спокойно на пашет)) Гы) Было время, когда биохимия была на 1 паре, ехать мне к биофаку где-то час. Будильник был молоточно-железный, знаете, ретро такие. Голова гудела потом целый день, но то было единственное, что меня поднимало..((
А, ща стоит Song 2 группы Blur. Она когда-то была лейтмотилом рекламы пива. кажись, туборга, но не факт.

0

290

Anthophora написал(а):

до списку моїх улюблених художників=)

Не знаю чому, але особисто я від С. Далі не тащусь(... душа не лежить до його творчості.... Мені більше до вподоби фламандські художники епохи Відродження)))

Anthophora написал(а):

ФАНТОМ - ТА ВИ, КОЛЛЕГО, просто БОХ))) Я досі фантома не можу зіграти((( Ваш репертуар буде просто божественним, якщо його трошки розширити=))))відсутність вокальних данних - то не так страшно, як відсутність слуху=))))))

ех...якби ж то так((((

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Що таке є біофаком?