Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Атака жлобів і методи боротьби з цим явищем


Атака жлобів і методи боротьби з цим явищем

Сообщений 1 страница 30 из 131

1

І так щоб не смістити в інших темах і не розводити гниль створюю цю тему. Тут я чекаю ваші думки стосовно жлобства, його проявів та поможливості методи боротьбі.
І ше одне велике прохання будьте коректними. Удачі всім.

0

2

Особисто я за собою пам'ятаю лише один спосіб - дотримання правил дорожнього руху. При цьому це проявляється не лише в очікуванні зеленого світла на переході, а й власне перехід вулиці, тоді коли дочекався свого світла, не звертачи увагу на порушників дорожнього руху за кермом. Не знаю як довго мені ще так ходити вдасьцця, але визг тормозів і перекошена морда водія того варті. Та й на переходах пропускаю лише вантажівки, маршрутний транспорт і поодинокі машини.
А от випадків коли б я чистив морди збіговиську гопів не пригадую...
На щастя не пригадую і протилежних випадків.

0

3

Чудотворецъ написал(а):

Особисто я за собою пам'ятаю лише один спосіб - дотримання правил дорожнього руху. При цьому це проявляється не лише в очікуванні зеленого світла на переході, а й власне перехід вулиці, тоді коли дочекався свого світла, не звертачи увагу на порушників дорожнього руху за кермом. Не знаю як довго мені ще так ходити вдасьцця, але визг тормозів і перекошена морда водія того варті. Та й на переходах пропускаю лише вантажівки, маршрутний транспорт і поодинокі машини.

Чудотворецъ написал(а):

Особисто я за собою пам'ятаю лише один спосіб - дотримання правил дорожнього руху. При цьому це проявляється не лише в очікуванні зеленого світла на переході, а й власне перехід вулиці, тоді коли дочекався свого світла, не звертачи увагу на порушників дорожнього руху за кермом. Не знаю як довго мені ще так ходити вдасьцця, але визг тормозів і перекошена морда водія того варті. Та й на переходах пропускаю лише вантажівки, маршрутний транспорт і поодинокі машини.

Теж маю спосіб, але використав його лиш раз на переході через проспект Палладіна: На зелене світло, на зебру виїхало авто - чорна іномарка (яка саме не знаю, я в них ні бельмеса не розумію)... Всі звичайно її обходили...я же просто пройшовся по капоту (зважаючи на мій майже двометровий ріст це було легко)... і не обертаючись пішов далі...Саме цікаве те, що навіть матів в мою сторону після цього не було...

0

4

:triniti:

Raven_sp написал(а):

сі звичайно її обходили...я же просто пройшовся по капоту (зважаючи на мій майже двометровий ріст це було легко)... і не обертаючись пішов далі.

Молодца! Я на приклад люблю парасолькою, як жезлом, перед лобовим склом помахати, нажаль с фурами такий фокус не проходить.

0

5

Можна було б ще каменюкою по склу, але це вже підсудне діло...

0

6

Raven_sp написал(а):

Можна було б ще каменюкою по склу, але це вже підсудне діло...

Юристи класифікують як самооборону:)

0

7

Raven_sp
Це природній добір, лишень бігати треба швидко. :D

Raven_sp написал(а):

Можна було б ще каменюкою по склу

:desant:

0

8

valear написал(а):

Юристи класифікують як самооборону:)

Грошей не вистачить їм за це заплатити...

0

9

Raven_sp написал(а):

valear написал:

Юристи класифікують як самооборону:)

Грошей не вистачить їм за це заплатити...

Так, а як що юристи твої добрі любі друзі

P.S 1000-ний пост на форумі. Уря!

0

10

Raven_sp написал(а):

Грошей не вистачить їм за це заплатити...

Так, гроші не завжди головне.... А серед юристів, скажу, ще є люди, хоча й мало..... Борітеся -- поборете....

0

11

Знаєте, є ще протилежний випадок жлобізму на дорогах, на цей раз не серед водіїв, а серед пішоходів. Мене наприклад бісить, коли я бачу, як 80-річна бабуся перебігає через жваву автостраду. Особливо, коли вона перебігає через подвійну суцільну за 20 м від переходу!!! Чи-то вони вірять у блискавичну реакцію водіїв, чи-то вважають себе безсмертними...  :mda:

0

12

БрюнгильдаЦе бабусі які прородили Дунканів Маклаудів.

0

13

У такому випадку пропоную клонувати цих бабусь, зробити непереможну армію і захопити увесь світ!!!  :viking:

0

14

Брюнгильда написал(а):

У такому випадку пропоную клонувати цих бабусь, зробити непереможну армію і захопити увесь світ!!!

ААААААААААА атак супербабусь! :viking:
Сьогодні бачив супер жлобську кондукторшу. Їхав з друго в автобусі, так трапилось що в друга був з собою байк, ми зайшли чесно взяли квитки за себе і за байк, їдемо собі, їдемо. І тут ця бабка-кондуктораша розкриває свій матюгальник(Вибачте по іншому не назовеш) мовлями ми тут з байком їдимо місця займаємо. Я її кажу пардон мадам, ми ж за все заплатили. А вона мовляв по іструкціі не можна...Ну і т.д. Ну якось заспокоїли. Їдемо далі. Вже майже доїхали, як бачимо,що вона ще до одного дідуся підкопалася, що він сів на її місце. Але ж де старенькому сісти автобу забитий. Не знаю чим історія закінчилася, бо ми вже тоді виходили.

0

15

Брюнгильда написал(а):

є ще протилежний випадок жлобізму на дорогах, на цей раз не серед водіїв, а серед пішоходів. Мене наприклад бісить, коли я бачу, як 80-річна бабуся перебігає через жваву автостраду.

Я навіть не знаю чи вважати це жлобством. Для мене ці бабусі - вихідці з якогось іншого виміру (в який і  ям ожливо колись переміщусь в очах невдячних нащадків). Є деякі речі незрозумілі нам. Наприклад навіщо півдня очікувати, потім дивитись півгодини реклами, щоб прослухати півхвилини прогнозу погоди, коли можна просто глянути його в інтернеті? Зараз світ настільки шаленими темпами розвивається, що все зростає прірва між людьми різних поколінь. В чомусь бабусю можна зрозуміти - вона перебігала цю вулицю так ще півстоліття тому, коли по всьому Києву їздили лише кілька десятків членовозів і кілька сотень воронків. І вона звикла не шукати переходу, а йти як Електронік, по найкоротшій відстані.
Хоча є непроходящі жлобські цінності. Як-то пиття пива в громадському транспорті і плювання насіння на підлогу.
Тай деякі кондуктри радують - то окремий таксон  скотисьок Палеарктики, філогенетично близький до контролерів, проте вузькоспеціалізований на безконтактному псуванню нервів.
З.І. Зрозуміло, що це я не про всіх кондукторів.
З.З.І. Метод боротьби з контролерами (де відсоток жлобів наближається до 99,99999999999999%). Завжди маю при собі проїздний документ. На питання "Що у вас?" Просто відповідаю "Проїздний". "Покажіть", ну а тоді "А що у Вас, покажіть Ваші документи і т.д." Звичайно все закінчується тим що я показую свій проїздний і контролери, які вже зібрались довкола в передчутті зайчатини мовчки розходяться, але судячи з їх пик, такий ритуал їм не до вподоби.

0

16

Чудотворецъ написал(а):

Хоча є непроходящі жлобські цінності. Як-то пиття пива в громадському транспорті і плювання насіння на підлогу.

Дя таке існує і це дуже дратує.

Чудотворецъ написал(а):

Як там у Верки: Контролер стой, погоди? Я просто зазвичай катаюся маршрутками, але коли іноді доводиться їхати чимось більш народним, то бувають дуже цікаві жлобські випадки.
З.І Дяка Богові що в Ірпінь тепер ходять маршрутки, хоча коли катався в електропотягах такий екстрім був і водночас магазин на дивані ну просто пісня.

0

17

А що ви думаєте про сидіння на столі? Осбисто мене коробить, коли я щось подібне бачу. А багато моїх знайомих нібито нормальні люди, а дозволяють собі таке. Може то лише специфіка мого виховання? Бо в нас в родині не прийнято сидіти на столі, перевертати хліб догори, сідати до столу з голим торсом і т.д. Хоча більшості це здається якось дивним, так само і мені, дивно, коли хтось сидить за столом без сорочки.

+1

18

Чудотворецъ написал(а):

про сидіння на столі?

Ну це вже якась ковбойщина, ніби закидування ніг на стіл с сигарою в зубах і пляшкою з ГСМ.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-10-14 19:13:41)

0

19

А як щодо дверей в метро? Невже так важко притримати їх для того хто, йде позаду...особливо якщо то дитина...або людина похилого віку

0

20

Raven_sp написал(а):

А як щодо дверей в метро? Невже так важко притримати

Для деяких особистостей важко. Це впринципі навіть не жлобстоце просто банальна неувага до оточуючих людей.

0

21

Розповідаю про сьогоднішній жлобський випадок. Їду я в маршрутці, передімною сидить бабуся, а поряд з нею на сидінні стоїть пакунок, досить великий. На прохання опустити пакунол на підлогу бабуся категорично і "чемно" заперечує, мотивуючи тим, що пакет чистий. На пропозицію взяти пакет на руки бабуся відповідає, що він важкий, а вона вже стара таке тягати. Бабуся протрималася 4 зупинки, поки дядько зовнішності пом'ятого будівельника так само "чемно" пояснив бабусі, де він бачив її з її пакунком.

Мораль історії: зі жлобами не працюють нормальні методи спілкування. Але ж і опускатися до їхнього рівня теж не хочеться. От такий дуалізм. Се ля ві....

0

22

КитВасиль написал(а):

Тому краще бути просто етично терпимими і не опускати одразу кожного, хто сідає на стіл (якщо це не обідній стіл).

цілком згодна.
однак людина, яка "поцілила" недопалком, пластиковою пляшечкою або жуйкою мимо урни в будь-якому випадку є, як мінімум, не вихованою.
А як вам попкорн в кінотеатрах, вірніше наслідки його поїдання? якось виходила з залу майже останньою - все було яскраво освітлено - враження, наче тут були не люди, а .... навіть не знаю з ким порівняти, бо боюсь образити якусь тваринку. ну і вершина хіт-параду, це дзвінок мобільника  (а потім нерідко розмова) посеред спектаклю в театрі. Причому глядачів дуже переконливо просили вимкнути телефони.

Брюнгильда написал(а):

Мораль історії: зі жлобами не працюють нормальні методи спілкування. Але ж і опускатися до їхнього рівня теж не хочеться. От такий дуалізм. Се ля ві....

мабуть, треба імунітет виробляти,

+1

23

Raven_sp написал(а):

А як щодо дверей в метро? Невже так важко притримати їх для того хто, йде позаду

Не знаю, інколи притримую... Але ж по-інструкції не положено...

Зіронька написал(а):

однак людина, яка "поцілила" недопалком, пластиковою пляшечкою або жуйкою мимо урни в будь-якому випадку є, як мінімум, не вихованою.

Стараємось не смітити. Проте поправку на вітер роблю не завжди і тому недопалки інколи летять у безвість.

0

24

Далі поповнюю скарбничку жлобізму:

мене бісить коли в метро (або в маршрутці) здоровезні такі бугаї завше чомусь стоять біля дверей. Їм, по типу, раніше виходити... а в результаті ти на ВДНХ ледве через них протискуєшся, а вони мирно їдуть до кінцевої.
Або інший приклад - народ у супермаркеті купує колу, відразу ж її відкриває і п'є. Невже важко почекати 10 хв у черзі?
і, нарешті, моє улюблене. В кінотеатрі усі дивляться якийсь захопливий триллер і тут на весь зал: "Мама, мама, а шо та тьотя робить?" мене просто дивує - крім того, що дитині не цікаво, так вона ще найвірогідніше пів ночі спати не буде. ну нащо таке треба?

Отредактировано Брюнгильда (2007-10-15 20:41:26)

0

25

Брюнгильда написал(а):

бісить коли в метро (або в маршрутці) здоровезні такі бугаї завше чомусь стоять біля дверей. Їм, по типу, раніше виходити... а в результаті ти на ВДНХ ледве через них протискуєшся, а вони мирно їдуть до кінцевої.

А це особливий тип жлобів "Жлобус колодверікус" такий вид є досить поширений в нашому транспорті, що ж нічого не поробиш

Брюнгильда написал(а):

Або інший приклад - народ у супермаркеті купує колу, відразу ж її відкриває і п'є

Бачив круче-мужик відкрив йогурт, влупив його і спокійно залишив порожню банку на теж місце, ось так.

0

26

Patriotofmg-42 написал(а):

Бачив круче-мужик відкрив йогурт, влупив його і спокійно залишив порожню банку на теж місце, ось так

Вау! Судячи з усього - це ж рідкісний вид "Жлобус йогуртолюбус"! Він же у Червоній книзі! Треба було сфотографувати, було б гарне доповнення до колекції "рідкісних тварин")))

Доречі - сьогодні вранці теж зустріла чудовий екземпляр - "водій-склерозник". На прохання "Зупиніть на ВДНХ!" він без тіні іронії довернувся до мене і запитав "А де це?" Забув, напевне, бідненький)))

Отредактировано Брюнгильда (2007-10-18 10:06:54)

0

27

КитВасиль написал(а):

You are to expect that some guys know the only name of that area: VYPERDOS ("Виставка передового досвіду СРСР"). Look out!

I'm pleased to read you coment about our drivers but I just don't understand your attitude to our Ukrainian language. My message was written in Ukrainian so I expected you to unswer in the same language. Just because I respect my country and like our language. Thank you)

І надалі чекаю ваших повідомлень рідною мені мовою)))

0

28

Брюнгильда написал(а):

Доречі - сьогодні вранці теж зустріла чудовий екземпляр - "водій-склерозник". На прохання "Зупиніть на ВДНХ!" він без тіні іронії довернувся до мене і запитав "А де це?" Забув, напевне, бідненький)))

А то він новенький. Мій препод по Історії розповідав, що працював колись гідом в Київі і одного разу трапився в нього випадок коли він замість розповіді про місто він був вимушений показувати дорогу водіеві, той не місцевий був.

0

29

Водії маршруток, одначе, теж люди. Чого вартий напис біля водія: "Пиво возле водителя не пить. Водитель тоже человек"... А забудьки дуже швидко вчаться -- жіночки та чоловічки їм у цьому активно допомагають....

Отредактировано valear (2007-10-18 17:56:24)

0

30

Ай что-то не поНеМаю На каКаом ЭТо вы ЯзыкЕ ГаВаРите, Мы ЕстонЦы немного ТарМазим.

valear написал(а):

Водії маршруток, одначе, теж люди.

Люди, но особой породы.

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Атака жлобів і методи боротьби з цим явищем