Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Атака жлобів і методи боротьби з цим явищем


Атака жлобів і методи боротьби з цим явищем

Сообщений 61 страница 90 из 131

61

Зіронька
Ох бува і таке. Це такий вид
-Водітелус-приколус-дибілус

+1

62

Жлобізм з яким стикався кожний - Бюрократія...
Сьогодні брав справку в житлову комісію, що Університет на час навчання не забезпечив мене квартирою...В 305 на мене дивилися як на чокнутого...
Але це так, квіточки...От у одногрупника Нефаріуса кожний рік війна з воєнкоматом, постійно гублять його справки...Примусили Його принести справку, що він студент 4-го курсу...Він приніс ..так вони сказали принести їм справку, що Він навчався на 3-му курсі і його не відрахували...

А взагалі мене добиває речення в справці : Студент Т.А.В. ДІЙСНО є студентом...

0

63

Ну бюрократія - це зло. Як кажуть без бумажки - ти .....а, а з бумажкой - человек (не гарантую точність цитати, але смисл думаю, зрозумієте)

0

64

О воєнкомат як багато в цьому слові, але в основному лише........мат.

+1

65

Добре, що я не військовозобов"язана, а от дівчата - педагоги і медики теж спілкуються з воєнкоматом. Співчуваю

0

66

Нажаль, жлобство - це така річ, яку ніколи не викоренити з умів і серців людей (деяких, звісно).
Повністю згоден з тим, що потрібно примушувати дотримуватися Правил дорожнього руху (інакше нафіга вони взагалі були створені?!!...) І не тільки правил, а й законів... :juden:  :big_boss:
Нещодавно в Україні (і зокрема в Києві) була введена заборона на тютюнопаління в суспільних місцях. Але тим не менше палять, ще й як... Якби ще просто палили, то й нічо, але ж курці ще кидають свої "летючі недопалки" де попало...
Вважаю, що треба встановити контроль за цим: щоб міліціянти наші примушували людей, що палять, не смітити недопалками де тільки влізе, якщо ж насмітив і не хоче прибирати - штраф, і немаленький... Щоб знав, як смітити на священних вулицях Києва та всієї України! :viking:  :threaten:

+2

67

Eugeniusz
Нажаль це технічно важко зробити, через нашу корумповану міліцію, наш народний менталітет, тай взагалі Укриїна не Сінгапур(ака Україна не Росія) Взагалі ідея хороша, як би не так багато але.....

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-11-27 21:07:36)

0

68

Eugeniusz написал(а):

Вважаю, що треба встановити контроль за цим: щоб міліціянти наші примушували людей, що палять, не смітити недопалками де тільки влізе, якщо ж насмітив і не хоче прибирати - штраф, і немаленький...

Юрко Григорович також мріяв про "Ескадрони Смерті", щоб як у Бразилії - їздили, та мочили, мочили, мочили всіх за все - за недопалки, за нецензурну лайку, за порушення правил дорожнього руху, за хабарі, за сексуальні домагання, згвалтування та вбивства...

Скінчилося самі знаєте чим: кинув пити та курити. Та ще й за яких обставин...

0

69

Пити ніби потехеньку намагався.

Уявляю яка була б бійка при зустрічі Ескадрону смерті та Юрка Григоровича! Армагедон відпочиває!

0

70

А хто такий Юрко Григорович?... :)  :cool:
Якщо чесно, хотілося б подивитися на таке видовище! Хоча я крові не люблю.
... Жлобство виявляється не тільки в недопалках. Жлобство багатогранне, і кількість граней цих дуже велика. :svyst:
До жлобства, на мою думку, можна віднести ще нестачу маршрутних мікроавтобусів і комунального транспорту на вулицях, особливо в часи пік (зранку і ввечері, коли люди відповідно їдуть до роботи та з роботи). Потім ця нещасна маршрутка чи тролейбус набиваються донесхочу, і тільки те й чутно, що вираження невдоволення (хто як вміє - або матюками, або хтозна ще чим). :alkapone: Добре, що хоч все мирно закінчується. ;)
Але я все ж вважаю, що конче потрібно, навіть необхідно розрахувати та ввести в експлуатацію оптимальну кількість мікроавтобусів, автобусів, тролейбусів, трамваїв, вагонів метро... Інакше буде повний швах.
Борімося й поборемо! :viking:

Отредактировано Eugeniusz (2007-11-29 14:53:15)

0

71

Eugeniusz написал(а):

А хто такий Юрко Григорович?

Митець...і цим все сказано...не раз Ви ще будете чути про нього...

0

72

Eugeniusz написал(а):

Вважаю, що треба встановити контроль за цим: щоб міліціянти наші примушували людей, що палять, не смітити недопалками де тільки влізе, якщо ж насмітив і не хоче прибирати - штраф, і немаленький...

Я Вас прошу- не смішіть людей...

Patriotofmg-42 написал(а):

Укриїна не Сінгапур

В Сингапурі, доречі, заборонена жувальна гумка...а в Бангладеші за використання целофану розстрілюють...так як він забиває канали (а там дофіга і трошки річок) і це спричинює паводки...

0

73

Зіронька написал(а):

Ну бюрократія - це зло. Як кажуть без бумажки - ти .....а, а з бумажкой - человек (не гарантую точність цитати, але смисл думаю, зрозумієте)

Без бумажки ти букашка, а з бумажкою - букашка з бумажкою....
Це так...ліричний відступ...

0

74

Eugeniusz написал(а):

Але я все ж вважаю, що конче потрібно, навіть необхідно розрахувати та ввести в експлуатацію оптимальну кількість мікроавтобусів, автобусів, тролейбусів, трамваїв, вагонів метро... Інакше буде повний швах.
Борімося й поборемо!

Я от випадково адрімав у 51му і проїхав свою зупинку...вийшов на площі Героїв ВВВ біля моста Патона...так от,пропустив 9 тролейбусів,так як всі були забиті....архіватори людей блін...

0

75

Raven_sp написал(а):

Я Вас прошу- не смішіть людей..

Це не смішно, до цього треба йти!

Raven_sp написал(а):

.архіватори людей блін...

Та ні Бобік як архіватор крашій навіть за Вінрар

Raven_sp написал(а):

В Сингапурі, доречі, заборонена жувальна гумка...а в Бангладеші за використання целофану розстрілюють...так як він забиває канали (а там дофіга і трошки річок) і це спричинює паводки...

Так і в нас треба цю гидоту заборонити, а то всі як корови жують, бридко. А целофан взагалі зло для природи.

0

76

Ну, гумки - то таке... Хай собі жують.
Погано тільки те, що смітників у Києві мало. Бува навіть у центрі шукаєш, все шукаєш того смітника... і не можеш знайти. От і кидають сміття під ноги.
Чесно - іноді люди поводять себе гірше за тварин. Бо тварини ніколи не с...ть там, де їдять, живуть... Добре, якщо вони (люди) це усвідомлять. :angry:
Одного разу я був у Коктебелі - в 2003 році (ще за правління Кучми!!! :D ). Там дуже красиво - море, гори, клімат чудовий... Але не про це зараз. Я задовбувався кожен раз шукати смітник, щоб викинути сміття. А в Коктебелі взагалі немає маленьких смітничків (рос. "урн"). Принаймні, тоді не було стопудово, не знаю, як зараз... А на пляжі їхньому взагалі гидко знаходитись. Багато там сміття: папірці, недопалки, навіть використані "тампакси" трапляються. Доводиться шукати пристойніше місце. :big_boss:
От що бачать наші українські люди... Треба змінювати наше життя в цьому плані. А то: Європа, Європа... В Гондурасі ми будемо з такими вулицями, а не в Європі... :svyst:

0

77

Eugeniusz
То проблема не тільки Коктебелю, а загалом всього Криму. Чого вартий головний пляж Ялти, чесно слово полігон №5!. А всі кримськи туристичні Мекки, да це ж просто  :angry:  жах. З цим варто боротися.
Всі в Гондурас :D

0

78

Patriotofmg-42
В першу чергу туди треба відправити урядовців. І чим швидше ми це зробимо, тим краще буде для нас самих. :dance:
А нам і Європи вистачить.)))

0

79

Eugeniusz
А це вже ідея! Даешь урядовців в біореактор

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-11-30 14:59:31)

0

80

Урядовців - у гондураський біореактор... Кажете - занадто суворе покарання? Ні. Для урядовців нема занадто суворого покарання... Вони вже накоїли такого, що ну його у лазню...
І взагалі краще на ніч про них не думати. Бо ще насняться. Наснилося, з розлуки наверзлося... :)

+1

81

Eugeniusz
Так то воно так, але мафія і урядовці безсмертні.

0

82

Eugeniusz написал(а):

До жлобства, на мою думку, можна віднести ще нестачу маршрутних мікроавтобусів і комунального транспорту на вулицях, особливо в часи пік (зранку і ввечері, коли люди відповідно їдуть до роботи та з роботи). Потім ця нещасна маршрутка чи тролейбус набиваються донесхочу, і тільки те й чутно, що вираження невдоволення (хто як вміє - або матюками, або хтозна ще чим).

Нічого з цим не зробиш...Київ розвивається - транспорту більшає з кожним роком...
Вихід - перейменувати Ленінградську і Московську площу...є щось в цих назвах не наше...

0

83

Eugeniusz написал(а):

А хто такий Юрко Григорович?...

Отредактировано Raven_sp (2007-12-05 11:15:05)

0

84

Жаль...малий розмір...потім пришлю кращу....
Це з Енциклопедії сучасної України...

0

85

Raven_sp написал(а):

потім пришлю кращу

Точніше відредактую...

Нещодавно дізнався одну шокову для мене річ... Місто МУХОСРАНСК дійсно існує...щастя, що не в нас...в Росії...назване на честь поляка Мухаса Ранского...я думав, що місто це з анекдотів...от, що значить "В кожному жарті є доля правди"...

0

86

Щось потягнуло написати свої потрясіння від фактів про які я дізнався відносно недавно:

1 - Груша - це яблуко
2 - Кокосовий горіх - не горіх
3 - Мусор (Народна назва синіх друзів) - це Московского уголовного сыска оперативный рабочий...
4 - Бронтозаври, Брахіозаври, Диплодоки були ВОДНИМИ динозаврами !!!

0

87

Raven_sp написал(а):

Жаль...малий розмір...потім пришлю кращу....

Ну що ви - в усій фалюсній красі! А найголовніше - видно, що аффтар - Вася Бровдій (хоча, гадаю, герой сам про себе писав статтю, але Васі на підпис дав, а Вася - навзаєм). Я теж про себе писав у клопедію, тіко не в цю, а в якусь новітнішу. А в цю - писав про Савченка і Парамонова, проте ці літери, здаєтьця, іщчо не вийшли друком.

0

88

Raven_sp написал(а):

Нещодавно дізнався одну шокову для мене річ... Місто МУХОСРАНСК дійсно існує...щастя, що не в нас...в Росії...назване на честь поляка Мухаса Ранского...я думав, що місто це з анекдотів...от, що значить "В кожному жарті є доля правди"...

Що таке "на щастя у Росії"? Андрюха, скоро буду жандармом :)

0

89

valear написал(а):

Що таке "на щастя у Росії"?

Це помста Тобі за 24 серпня

0

90

Як і обіцяв....

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Атака жлобів і методи боротьби з цим явищем