Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Атака жлобів і методи боротьби з цим явищем


Атака жлобів і методи боротьби з цим явищем

Сообщений 31 страница 60 из 131

31

Знаєте, що мені завжди здавалося жлобством (КитВасиль це не до Вс, це ще з молодшої школи) коли людині відповідають іншою мовю., я маю на увазі не фразу: "Я Вас не розумію", а конкретно, ігноруючи чи то українську, чи то російську, тому завжди намагаюся розмовляти з людьми тою ж мовою, що і вони. Але мене бісить коли відомим людям, "борцям" задають питання українською, а вони чисто на ігнорі відповідають російською.

0

32

А ще мене дуже вразив один випадок сьогодні: я, виходячи з метрополітену, притримую двері, як завжди намагаючись передати їх в руки наступному "клієнтові", яким виявився дядечко років 50, ось його дії мене вразили: він замість того, щоб перейняти у мене цей трофей просто нахабно пройшов, а я наче потримала йому двері. Якщо б це була бабуся, мама з дитиною або інвалід, я б нічого проти немала але зрозумійте мене правильно, коли дівчина майже під 1м 60см тримає двері високому товстому дядькові, мені здається це неморально і якось аморально з його боку, хоча б "дякую" сказав...
Ось така сумна історія про нахаб!

0

33

Дурепа написал(а):

Ось така сумна історія про нахаб!

Є такий тип людей, хоча я ніколи впринципі не ображаюсь, та і взагалі я намагаюсь(дюже вже я худий)пройти так щоб дверема не махати.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-10-18 22:02:35)

0

34

Patriotofmg-42 написал(а):

та і взагалі я намагаюсь(дюже вже я худий)пройти так щоб дверема не махати

Я тепер теж так роблю після того отримала здоровенного синця на руці дверима, що так дбайливо відпустив "впереди идущий" дядечко. Добре хоч не тріщину отримала, як один мій знайомий

0

35

Дурепа написал(а):

у мене цей трофей просто нахабно пройшов, а я наче потримала йому двері

Хе-хе,
а може воно так і треба?

А то буває притиримуєш двері, щоб слідуюого за тобою дверима по носі не зацідило, аж там іде якейсь дівчисько і гадає що я в неї швейцаром працюю.
Хоча дядечко, звичайно, або був поглинутий роздумами або жлоб.

0

36

Чудотворецъ написал(а):

Хоча дядечко, звичайно, або був поглинутий роздумами або жлоб.

я думаю, що жлоб

0

37

Дурепа написал(а):

я думаю, що жлоб

Ну що за зневіра в наших людей, може дядько думав як просувати науки в бік ^_^  ^_^  ^_^

0

38

Patriotofmg-42 написал(а):

може дядько думав як просувати науки в бік

Біжить студент по звивистим коридорам Червоного корпусу і повертаючи на ходу врізається в двох проффесорів. І починають вони його виховувати: шановний, ви маєте право знаходитись в цих стінах, де свого часу працювали і зробили видатні відкриття найбільші світила вітчизняної науки і замість того щоб брати з них приклад ганяєте як навіжений по коридорах! Ось ледве нас з колєгою не збили з ніг! І це ми ось, пройшовши чимало по життєвому шляху, зробивши стіко для науки такої шани дочекались від молодого покоління! Чи знаєте ви, молодий чоловіче, що ми науковці із світовим іменем і наші відкриття прославили Україну, і можливо в цей момент ми обговорювали важливу наукову проблему, вирішення якої не лише увіковічить ім'я нашого університету у віках, але й змінить весь хід розвитку сучасної науки, допоможе врятувати тисячі, мільйони людей! А ви нас тут ледве не забили і ми вже не можемо знову з думками зібратись!" Почервонілий студент, тихенько белькочучи "вввввибачте" відходить в суіцидальному настрої і один проффесор каже іншому: "Так на чому я прервався? Ах, да значить кладу я її ноги собі на плечі..."

+1

39

Чудотворецъ написал(а):

Біжить студент по звивистим коридорам Червоного корпусу і повертаючи на ходу врізається в двох проффесорів. І починають вони його виховувати: шановний, ви маєте право знаходитись в цих стінах, де свого часу працювали і зробили видатні відкриття найбільші світила вітчизняної науки і замість того щоб брати з них приклад ганяєте як навіжений по коридорах! Ось ледве нас з колєгою не збили з ніг! І це ми ось, пройшовши чимало по життєвому шляху, зробивши стіко для науки такої шани дочекались від молодого покоління! Чи знаєте ви, молодий чоловіче, що ми науковці із світовим іменем і наші відкриття прославили Україну, і можливо в цей момент ми обговорювали важливу наукову проблему, вирішення якої не лише увіковічить ім'я нашого університету у віках, але й змінить весь хід розвитку сучасної науки, допоможе врятувати тисячі, мільйони людей! А ви нас тут ледве не забили і ми вже не можемо знову з думками зібратись!" Почервонілий студент, тихенько белькочучи "вввввибачте" відходить в суіцидальному настрої і один проффесор каже іншому: "Так на чому я прервався? Ах, да значить кладу я її ноги собі на плечі..."

:!!!!!:

Але все може бути.... :)

0

40

КитВасиль написал(а):

Хоч і боян, проте боян на всі часи! До речі, він точно відображав незабутні образи Квіточки і старшого МЖ

Поясніть мені, малому, що за МЖ і Квіточка? Що за постаті? З митців?

0

41

КитВасиль написал(а):

Sapienti sat. Великі митці. Але оскільки вони ще живі, називати їх не політкоректно.

Ясно.... Хай здраствують...

0

42

КитВасиль написал(а):

а другий - лікарської

Зато молодший захистив лікарську і перевершив і Квіточку і МЖ старшого.

valear написал(а):

З митців?

:rofl:

valear написал(а):

що за МЖ і Квіточка?

Ну, про Квіточку ботаніку краще поцікавитись серед своїх. А МЖ... Ну є в мене деякі його видання. Як зайдете якось (Raven_sp дорогу знає, то дам проглянути).

0

43

Всьо, поняв.... Просто не знав назви речей..... Дякую! Щодо МЖ --- чув багато, про митця з ботаніків -- теж було...

0

44

Чудотворецъ
То ж і воно!

0

45

жлобство... Ось те слово, якого не вистачає нашій економічці. тото вона все: освічена людина не буде плювати на тротуар, освічена людина те, освічена людина се :pioneer: ... навіщо стільки слів? просто сказала б, що "ЯКИЙСЬ ЖЛОБ плюнув на тротуар, обматюкав мене і т.д. І ви всі жлоби! я вас ненавиджу!" ото смішно було б

0

46

Чудотворецъ написал(а):

А що ви думаєте про сидіння на столі? Осбисто мене коробить, коли я щось подібне бачу. А багато моїх знайомих нібито нормальні люди, а дозволяють собі таке. Може то лише специфіка мого виховання? Бо в нас в родині не прийнято сидіти на столі, перевертати хліб догори, сідати до столу з голим торсом і т.д.

чи це часом не про махулічку? та вона ж тіко хотіла обсакралитись слєгонца....

а от щодо торсу. да, Машечка теж не любить коли я снідаю без кохти. Це, мабуть, спадкове :)

0

47

yosia написал(а):

Це, мабуть, спадкове

однозначно..але мене так і не перевчив))
в чому сплю в тому й снідаю))))) :kurva:

0

48

cutie_cat написал(а):

в чому сплю в тому й снідаю)))))

Тому чекаєш не дочекаєшся карнавалу піжам в універі :D
обломісь, ви з Махой в однакових костюмах прийдете!

0

49

Розмовляють двоє вірмен в парку Пушкіна:
- Сматрі какой памятник армянскому человеку!!!
- Как? Эта же Пушкин!
- Какой Пушкин? Табличка же: "Газон Засеян"...

Я щодо виду жлобства "ходіння по газонам", думаю щось писати з цього приводу не потрібно, і так Всім Все ясно...
Біля мого будинку зкопали газони і поставили таблички "Дорога для казлов", "Дорога для баранов"...допомогло...на деякий час, поки їх хтось не зняв...

А, що було з Маріїнським, коли там стояли мітингувальники...страшно згадати...

0

50

Raven_sp написал(а):

Розмовляють двоє вірмен в парку Пушкіна:
- Сматрі какой памятник армянскому человеку!!!
- Как? Эта же Пушкин!
- Какой Пушкин? Табличка же: "Газон Засеян"...

Баян

Raven_sp написал(а):

Я щодо виду жлобства "ходіння по газонам", думаю щось писати з цього приводу не потрібно, і так Всім Все ясно...
Біля мого будинку зкопали газони і поставили таблички "Дорога для казлов", "Дорога для баранов"...допомогло...на деякий час

Ну чесно, іноді сам грішу. А взагалі прикольна ідея.

0

51

yosia написал(а):

обломісь, ви з Махой в однакових костюмах прийдете!

так я ж і не проти)) ми з доцьою в різних вє
сових і не тільки категоріях) взагалі, може й ти так само прийдеш) якщо згадати закриття нашого пляжного сезону в каневі)) гг)))

0

52

cutie_cat написал(а):

так я ж і не проти)) ми з доцьою в різних вє
сових і не тільки категоріях) взагалі, може й ти так само прийдеш) якщо згадати закриття нашого пляжного сезону в каневі)) гг)))

а давайте усі разом, усім факультетом прийдемо в таких костюмах? як вам пропозиція? в країні демографічні проблеми! потрібно ж якось із цим боротися!!  :ork:

0

53

cutie_cat написал(а):

взагалі, може й ти так само прийдеш) якщо згадати закриття нашого пляжного сезону в каневі)) гг)))

так то ж був Канів... А тут... ех, не ті місця. нема на це натхнення. хіба що якщо випити едак літрів з пару.... :drings:

0

54

Patriotofmg-42 написал(а):

Баян

Напишіть хоч один анекдот, який не був би для когось баяном...

0

55

Raven_sp написал(а):

Напишіть хоч один анекдот, який не був би для когось баяном...

А я що казав, що баян це погано. Якшо чесно то все наше життя це один великий баян.

0

56

Patriotofmg-42 написал(а):

Якшо чесно то все наше життя це один великий баян.

нєєєєєєє!!! то цілий аркєстр баянів! :ded:

0

57

Водійський жлобізм!!!!!Ахтуг!!!!Будьте пильні!!!Не допускайте знушяння з пішоходів!!!Преревірено на практиці, деякі водії козли!Сьогодні я в цьому переконався. :black_eye:  :black_eye:

0

58

ЩО  таке сталося? Здається з початком зими всі стали менше літати на дорогах? чи то мені здалося?

0

59

Зіронька
Та коли затори ганяють по тротуарах, ніби то дорога!!!А там діти малі ходять, бабусі!!!!!Жах!

0

60

Patriotofmg-42
Згодна, на моєму маршруті давно такого не було, тьху-тьху-тьху. Коли танув перший сніг з дощем була свідком як дуже чепурну дівчину облили грязюкою, причому водій міг зробити гейзер явно меншим

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Гноярка » Атака жлобів і методи боротьби з цим явищем