Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікава країна-Україна


Цікава країна-Україна

Сообщений 61 страница 90 из 150

61

Ой, а я просто в захваті від наших писанок!!! Для мене завще залишалося загадкою, як можна їх так майстерно виконати (бо особисто у мене жодного разу не вийшло  :D ). До того ж малюнки на них мають виконуватися не просто так. Кожен з них несе якийсь сакральний зміст, це неначе особисте привітання тому, сому ти даруєш писанку. Я вважаю що це одне з найкращих творчих надбань українського народу.

Ого, мене від такої теми навіть на офіціоз переклинило))) дякую, Зіронька, гарна ідея (без іронії)  :friends:

+1

62

Ба та на Андрюшке можна зустріти дуже цікаві речі.

0

63

Patriotofmg-42 написал(а):

Ба та на Андрюшке можна зустріти дуже цікаві речі.

Ага, зокрема футболки "McLelin's" та "Дякую тобі, Боже, що я не москаль"  :lol:

0

64

Брюнгильда написал(а):

"Дякую тобі, Боже, що я не москаль"

страшенно хотіла купити собі таку у львові

Брюнгильда написал(а):

Ой, а я просто в захваті від наших писанок!!!

дуже хочу побувати у Музеї писанок. точно знаю, що такий є, але ніяк не можу до нього дістатися. може, хто вже побував?

0

65

Цікаве питаннячко виникло: хто що робитиме після універу (для тих, хто вчиться). Бо я чув про тенденцію нашого студентства милитись у далеке та ближнє забугор"я....  :desant:

0

66

Зіронька написал(а):

Наприклад, мені дуже подобаються українські вишиванки.

Від вишиванок фанатію також, правда спромоглася собі зробити тільки одну, а щодо народних мистецтв, то дуже поважаю художнє ковальство, були часи коли саме українці були тут на передових... і я дуже рада, що останнім часом воно відроджується саме за древніми традиціями, не знаю як цього року, а на позаминулій Країні Мрій був просто фурор, коли ковалі привезли з собою все що треба і просто на твоїх очах виковували різні штукенції, бути на "ти" з металом, це справжнє Мистецтво. :paladin:

0

67

valear
Преспиктив багато вантажник, працівник МакДональдса і т.д. А можна просувати науки вбік, як в анекдоті.

0

68

Patriotofmg-42 написал(а):

valear
Преспиктив багато вантажник, працівник МакДональдса і т.д. А можна просувати науки вбік, як в анекдоті.

:offtop:
Однак, скажу. Якщо Ви хочете присвятити свою кар"єру справжній науці, то звичайну треба їхати за бугор. А якщо зможете поєдувати "гру в науку" на Батьківщині з комерційною діяльнісю, то можна жити і у нас. Цей вибір робити Вам
:offtop:

0

69

ЗіронькаЗдається мені це не досить патріотично, хоча кому яке діло до того патріотизму нині. Є в Ваших словах зерно істини.

0

70

КитВасиль написал(а):

Бо так просто в забугряндію, навіть з MSc з генетики чи біохемії Вам не пропхнутися

було б бажанання.

0

71

КитВасиль написал(а):

Якщо ж є "бажанання" - тоді вперед! Проте вседно треба бути фахівцем.

я це і мала на увазі. Для того, щоб бути фахівцем, бажання має бути дуже сильне.

КитВасиль написал(а):

стояти на панелі або бігати з гармошкою по метрі

можна і у нас, навіщо мотати нерви у посольствах?

+1

72

Зіронька написал(а):

дуже хочу побувати у Музеї писанок. точно знаю, що такий є, але ніяк не можу до нього дістатися. може, хто вже побував?

Славне місто Коломия Франківської області, десь поблизу магазину алкогольних напоїв "Буль-буль".
Гарне місто, настійливо рекомендую. Особливо приємно радують деякі харчевні. Дубові столи, меню в замшових палітурках, вічливі офіціанти в білих сорочках і ціни (борщ 3,50, юшка з грибами по 4, бануш десь стіко ж, м'ясні страви в районі 8-15 гривень і т.д.).

0

73

Та ви що Маці такий ріст від посудимийки до посудовитиралки!

0

74

Serna написал(а):

шкода, що не залишилися)))

Надзвичайне почуття такту завжди було Вашою характерною ознакою. І можете не парирувати, що в мене також. Я знаю.

0

75

Чудотворецъ написал(а):

Славне місто Коломия Франківської області, десь поблизу магазину алкогольних напоїв "Буль-буль".

А як сам музей? Дійсно гарна колекція, а які екскурсоводи?

0

76

Зіронька написал(а):

А як сам музей? Дійсно гарна колекція, а які екскурсоводи?

Наскільки я знаю, туди можна і без екскурсії потрапити. Так навіть краще, бо з екскурсією вас прогонять через весь музей хвилин за 20, а там є що подивитися. Єдине що - треба попередньо дізнатися, коли він працює, бо музей закритий десь 5 днів на тиждень))) тож раджу зайти на будь-який туристичний форум і запитати про режим роботи  :)

І взагалі - Коломия дуже гарне місто, якщо є можливість, то в ньому краще побути цілий день - погуляти вузенькими чистенькими вуличками, посидіти в кав'ярні. Просто часто це місто є "перевальним" пунктом для туристів і гірськолижників, тож у ньому більшість людей бачить тільки автовокзал))))

0

77

Брюнгильда
дякую! тепер точно поїду, хай-но тільки випаде можливість

Отредактировано Зіронька (2007-10-22 15:54:25)

0

78

Агов, люди!!! чому загнулася тема?   :help:    Ми ж спілкуємося про нашу Батьківщину!!! Нумо, підтримайте мене!!!  :viking:

Найкраща природа - украінська, найкращі люди - українці, найкраще пиво - "Чернігівське"!!! (жарт, мається на увазі українське  :D )

О, доречі ви чули про конкурс "Сім чудес України"? Що ви думаєте з того приводу? Я, наприклад, дужа рада з того, що Чернеча гора опинилася за голосами на останньому місці. Можу аргументувати - якощо про неї менше знатимуть, туди буде приїжджати менше туристів і менше буде будуватися в околицях барів, ресторанів, готелів etc. А буде їх менше - природи буде більше!!! А саме природа для мене в Каневі головне  :yes:

0

79

Брюнгильда
Та ні тема не заглохла.

Брюнгильда написал(а):

пиво - "Чернігівське"

Не найкреше пиво Микуленецьке.

Брюнгильда написал(а):

О, доречі ви чули про конкурс "Сім чудес України"?

Так чув, навіть на їх сайті голосував, здається я за замок Люберта голос відав, точно не памятаю давно було.

0

80

Patriotofmg-42 написал(а):

здається я за замок Люберта голос відав,

А я за Кам'янець і за Хотин, замок Люберта їм трохи програє, на мою думку.

0

81

Дурепа написал(а):

А я за Кам'янець і за Хотин, замок Люберта їм трохи програє, на мою думку.

Можливо воно й так, просто я нажаль в Кам'янці не був, хоча дуже хотів та все якось не виберуся. А ше є в мене таке дурна мулька зганяти в Припять.

0

82

Patriotofmg-42 написал(а):

Не найкреше пиво Микуленецьке

згодна, але ще є пару маленьких броварень, де пиво не гірше, а то і краще, бо воно дісно живе, без всяких там добавок. термін вживання такого пива 2 доби

0

83

Patriotofmg-42 написал(а):

А ше є в мене таке дурна мулька зганяти в Припять.

в мене вона також є, навіть хотіла влітку в Чорнобиль сганяти, але там треба групу набрати булу з 6-8 людей, 600 доларів за групу

0

84

Дурепа Ну щось ви дорого знайшли,  я знаю всього по 320 грн на особу.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-10-26 22:14:31)

0

85

Patriotofmg-42 написал(а):

я знаю всього по 320 грн на особу

Круто! а ссилку можете дати?

0

86

Дурепа http://interesniy.kiev.ua/new/tour/chernobil ловіть.

0

87

Patriotofmg-42
Дякую за лінк, там доречі раніше не було про регулярні групи, так що будемо пробувати...

0

88

Дурепа
Та нема зашо. Звертайтесь. Аллвейс велком.

0

89

Ау? патріоти ви де?

0

90

Зіронька
Туточки, ми туточки.

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікава країна-Україна