Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікава країна-Україна


Цікава країна-Україна

Сообщений 31 страница 60 из 150

31

Serna написал(а):

6. руїни замків.

+1 Я це теж люблю.

0

32

1)квітучі магнолії в ботсаду Фоміна
2)тепле Чорне море
3)Богом забуті села з розграбованими колгоспами, в яких не відчуваеш техногенність ХХІ століття
4) запах бузку в Києві у травні
5)музиканти на Хрещатику та на Контрактах, які співають Справжні Пісні
6)Світанок у Каневі
7)кава та тістечко у буфеті на хімфаці замість лекції, а опісля пиво у парку Шевченка
8)Одеський причал. особливо ранньої весни або восени, коли все навколо оповите туманом
:pooh:

0

33

КитВасиль
Може окрему тему в гноярці створити про жлобів? :big_boss:

0

34

Patriotofmg-42 написал(а):

Може окрему тему в гноярці створити про жлобів?

+1!

0

35

кава та тістечко у буфеті на хімфаці замість лекції

О так!!!! Респект!! Я так за цим сумую!!!!

Взагалі я просто закоханий в наших співвітчизників. У будь-якій точці планети впізнаю

Оце на превеликий жаль так.... Можна пізнати будь-де.... сама нещодавно переконалася...

0

36

Зіронька написал(а):

Patriotofmg-42 написал:

Може окрему тему в гноярці створити про жлобів?

+1!

Не хотелось бы показаться навязчивым, но для оценки высказывания в каждом нижнем правом углу поста есть кнопочка с циферкой. Вовсе не стоит плодить дополнительные посты без смысла и содержания. Всё же сделано для Вашего же удобства...

0

37

Люблю Україну, бо а що мені ще робити? Перераховувати всі плюси і мінуси не буду, бо на це всі 250 МБ закордонного трафіку піде.

0

38

Брунейский Агент написал(а):

Не хотелось бы показаться навязчивым, но для оценки высказывания в каждом нижнем правом углу поста есть кнопочка с циферкой. Вовсе не стоит плодить дополнительные посты без смысла и содержания. Всё же сделано для Вашего же удобства...

обов"язково врахую Ваше зауваження

+1

39

Брунейский Агент написал(а):

Не хотелось бы показаться навязчивым, но для оценки высказывания в каждом нижнем правом углу поста есть кнопочка с циферкой. Вовсе не стоит плодить дополнительные посты без смысла и содержания. Всё же сделано для Вашего же удобства...

Та ви шо! А так можна, да?
:flood:

+1

40

Народ, злізаємо з теми!!!!  :offtop:

Ми ж тут про Україну говоримо, а не про тонкощі спілкування у форумі))))

Доречі, щодо тістечок на хімфаці - теж абсолютно згодна, там дійсно класний був буфет. Особливо весело було, коли ти після пар заходиш на хімфак - а там сидять одні біологи. І тепло так на душі, і гордість проймає за наш факультет, що навіть хіміків може з обжитих місць витіснити  :D

0

41

Брюнгильда написал(а):

тістечок на хімфаці

Ням-ням, хоча я більше люблю тістечка на ПЛВ із Жокея.

Брюнгильда написал(а):

а там сидять одні біологи.

:dula:

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-10-12 14:31:37)

0

42

Україна -- цікава країна. Я люблю її повітря, ліси, річки та озера та її ЛЮДЕЙ (бо є багато нелюдів). Я люблю її звичаї, культуру та історію, та ненавиджу, коли хтось жаліється на життя та на нашу долю. Я ненавиджу те, що зводить нанівець все прекрасне та культурне та тих, хто це робить.

+1

43

valear написал(а):

ненавиджу, коли хтось жаліється на життя та на нашу долю.

У нас жаліються на долю всі, бо так легше жити. Важко визнавати (навіть собі самому), що долю свою ти формуєш сам, і всьому поганому у своєму житті, можливо також винен лише ти.
І знову ми відходимо від теми

0

44

Зіронька написал(а):

Важко визнавати, що долю свою ти формуєш сам, і всьому поганому у своєму житті, можливо також винен лише ти.

Спробую не погодитись. Можливо я фаталістка, але думаю, що ми не можемо повністю володіти своєю долею. Адже людина, наприклад, не вибирає, ким народитися, у яких батьків. Дівчинка, народжена батьками-наркоманами, навряд чи хотіла собі такої долі. Але саме дитинство зламає її подальше життя...  Тому, на жаль... дещо змінити неможливо  :/  вибачаюсь за офф-топік, просто якийсь такий настрій...

0

45

Брюнгильда написал(а):

Тому, на жаль... дещо змінити неможливо    вибачаюсь за офф-топік, просто якийсь такий настрій...

Все, давайте знову про Україну. Фаталісти ви чи ні, але нам доля випала тут жити, і мене просто виводять з себе "співвітчизники", що нарікають на своє походження, можна подумати, що десь в США чи Японії жити набагато краще! Просто треба любити і цінувати те, що нам дає Бог, а він нам дав унікальну можливість: вибір, якого, до речі немає у американців, ми самі можемо створити нашу державу, обрати їй напрямок розвитку, тут все залежить тільки від нас і нашого ставленя, і це ПРЕКРАСНО!
:paladin:

0

46

Дурепа написал(а):

вибір, якого, до речі немає у американців, ми самі можемо створити нашу державу, обрати їй напрямок розвитку, тут все залежить тільки від нас і нашого ставленя

Прям рольова гра якась. Мій напрямок розвитку Україна точно не обере. Особисто мені більш до вподоби монархія - там хоч вибір глави держави не залежить від політтехнологій, піару, куплених демонстрацій, підтасованих голосів і т.д. То як лотерея - колись мудак на трон вилізе, а колись і нормальна людина. Але коли перед тобою проводять хоровод усіляких скотисьок і кажуть - вибери найкращого! Та щей на це витрачається безліч грошей, з якими можна було б щось краще утворити...
Монархія - це далеко не найкраща форма правління, але там хоч не роблять ілюзії, що в тебе є вибір. При "демократії" ніколи не зможе прийти до влади чесна людина, бо на шляху до влади їй доведлеться використати весь набір найбрудніших технологій.

0

47

Чудотворецъ написал(а):

Особисто мені більш до вподоби монархія - там хоч вибір глави держави не залежить від політтехнологій

Дивно за останій час дуже багато зустрічаю людей з монархіськими поглядами, можу сказати що це вже якась закономірність. Або я прихований монархіст?

Чудотворецъ написал(а):

Монархія - це далеко не найкраща форма правління,

Але віра в доброго батюшку царя в народі завжди існувала.

0

48

вибір, якого, до речі немає у американців, ми самі можемо створити нашу державу, обрати їй напрямок розвитку, тут все залежить тільки від нас і нашого ставленя, і це ПРЕКРАСНО!

Дитинко, і ти справді в ЦЕ віриш???? Ми зараз нічого створити самі не можемо! Ми навіть вибрати собі Раду та Президента не можемо, тому що вони самі там собі когось вибирають, а нас потім перед фактом ставлять.. Навіть анекот згадався.. точніше правда життя - "на останніх виборах усі три партії наьрали чесні 50% голосів виборців" та це ж про наше сьогодення!!!

Але віра в доброго батюшку царя в народі завжди існувала.

А ше раніше були чародії, які слугували королям та інколи за кулісами і керували думками королів... Так як чародіями зараз виступають науковці))) То потрібна поруч з монархом якийсь собі совєт накуовців) І вибачте не оту нашу Академію наук.. бо, вибачте мене вона мені зараз хутро проїдене моллю нагадує.. ой.. ладно.. давайте знов до теми Украни повертатися, бо щось мене занесло...

-1

49

Serna написал(а):

Ми навіть вибрати собі Раду та Президента не можемо, тому що вони самі там собі когось вибирають, а нас потім перед фактом ставлять..

Якраз проблема в тому, що ми самі обрали собі керівництво, від якого стогнемо. Нам, тобто людям, просто "влом" вникати у політику, розбиратися в тонкощах економіки, розумітися на створенні бюджету і т.д. і т.п. Бо якби ми це вміли, то після будь-якого рішення Верховної ради закидали б її скаргами, так як це роблять мериканці, і нарешті задовбали б Раду настільки, що вона б нас послухала. А ми тільки скаржимось - от, прийняли, напридумували. Якщо не подобається - то сам лізь в політику и виправляй ситуацію!!! Адже є серед депутатів вчителі і колгоспники - так невже освідчений студент не пролізе? Вленьки всім просто.....

Доречі, краще закрити політ тему, бо на будь-якому форумі вона призводить до великих розбірок. А нашо воно нам?

0

50

Брюнгильда написал(а):

Адже є серед депутатів вчителі і колгоспники

Там багато хто є... Хотів згадати про деяких народних обранців, але не буду бо по-перше, то політика (а наш форум аполітичний), а по-друге тема про те де хто їздив, шо бачив, і куди планує поїхати.

0

51

Доречі, пане Чудотворцю-Адміністраторе, у цій темі всі писали свій топ-тен найулюбленіших речей у цій країні. Не хочете вивісити і свій?

0

52

1. Канів
2. Гуцульщина
3. Західне Поділля
4. Східне Поділля (тому що Родіна)
5. Полісся
6. Волинь
Далі не знаю... Міста - то окрема категорія і в якесь конкретне їхати не хочеться. Східна Україна - бував проїздом, хочу роздивитись більш детально. Південь - чомусь не люблю (клімат не подобається). А! Північ кохаю! Мрію про Канаду, Аляску, Скандинавію, Північну Росію.
Бував в Карелії, на Соловецькому архіпелазі, заходив в Північний-Льодовитий океан. Це хоч і не Україна, але як же ж там класно!

0

53

Чудотворецъ написал(а):

А! Північ кохаю! Мрію про Канаду, Аляску, Скандинавію, Північну Росію.

Так, від України це далеченько. Але я ж не обмежувала вас лише містами. Можна писати про їжу, погоду, свята...

Чудотворецъ написал(а):

заходив в Північний-Льодовитий океан

Щось я не чула про цю поїздку. Якщо можна, викладіть докладніше)

0

54

Бував в Карелії, на Соловецькому архіпелазі, заходив в Північний-Льодовитий океан

шкода, що не залишилися))) :cranium:

-1

55

Чудотворецъ написал(а):

Бував в Карелії, на Соловецькому архіпелазі, заходив в Північний-Льодовитий океан

А фотографії десь можна побачити?

0

56

Serna написал(а):

Дитинко, і ти справді в ЦЕ віриш???? Ми зараз нічого створити самі не можемо! Ми навіть вибрати собі Раду та Президента не можемо, тому що вони самі там собі когось вибирають, а нас потім перед фактом ставлять..

Чесно, вірю, тому що ми єдиний народ, що може жити в такій-собі анархії, тобто фактично не маючи керівництва продовжувати платити податки, стипендії і т. д. А щодо президента та Ради, принаймі один раз здуру ми їх вибрали чесно. Коли я говорила про шлях розвитку, то перш за все мала людей та їх поведінку,наприклад, коли люди перестануть танцювати під дудку Росії або Європи і кричати за або проти НАТО, коли ці люди почнуть приймати рішення самостійно і мати логічне обгрунтування своєї позиції, ось тоді ми зможемо змінити думку про нашу державу, а отже і шлях її розвитку. Змінювати суспільство треба починаючи з особистості, а у нас, слава Богу, особистість має майже необмежені права на самореалізацію. :hunter:

-1

57

Serna написал(а):

тому що вони самі там собі когось вибирають, а нас потім перед фактом ставлять..

Кажуть, що ці вибори більш-менш чесні були і непересічну роль в них зіграв наш любий Пшеничний, бо був замісником голови виборчої дільниці...

0

58

Ну-с політикани це вже не серьйозно. Такі розмови до добра не доводять.Дурепа
Serna
Давайте все ж відволічемося від політики. Набридло вже.

0

59

ПОлітика дібралася уже і сюди. А все так гарно починалося.  :(
На Україні ще стільки цікавого, окрім "обраних народом". Наприклад, мені дуже подобаються українські вишиванки. Я завжди захоплювалася тими жінками, які вміють ТАКЕ творити. Шкода, що мало таких майстринь.

0

60

Все, все , вибачаюсь))) Більш не буду))))

Мені подобаються дуже вироби з дерева, а саме - прикраси! :yes:

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікава країна-Україна