Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікава країна-Україна


Цікава країна-Україна

Сообщений 1 страница 30 из 150

1

Тема про Київ вже існує, але ми ж не москалі, не Київом єдиним живимо, тому відкриваю тему про Україну і пропоную тут обговорювати цікаві місцини на карті нашої країни(Хто забув України) в яки ви були або плануєте побувати.
Отже оскільки я творець цієї теми починаю. Я полюбляю АР Крим і Одесу, упс Адесу. І ще одне поможливості давати лінк на хфотки з цих місцинок.

0

2

Фотки якось вивішу. Одесу теж люблю, хоч ця любов (вірніше симпатія) з'явилась тіко з другої поїздки. Хоч загалом знаю Східну і Південну Україну погано. Планую це надолужити, та щось ніяк не получаєцця. Тай з кліматом південним не товаришую. Більше тиждня його нормально не сприймаю. Мабуть тому і в Крим не дуже то й тягне.

0

3

Клімат річ сувора проти неї непопреш. Крим майже весь знаю, хоча маю проблеми зі східною частиною. Східну Україну зовсім не знаю, був тільки транзитом.

0

4

Одне з найнеповторніших місць світу (!) ЛЬВІВ!!!!! Була там тричі, і хочу ще!!! Просто незабутнє місто, чи то восени, чи то взимку!  :aaa:

0

5

Була у Кракові, Празі, Мюнхені, Берліні, Потстдамі, кількох містах України та Німеччини, Москві.. може станеться, що ще десь побуваю... але Львів був і залишиться неповторгим у моєму серці... :thank_you:

0

6

Всього світу все-рівно не об'їздиш, тому я хочу досконало вивчити принаймні свою країну. Розумію, що в нас не так вже й багато міст із архітектурою, яка може зрівнятись із найкращими містами Европи, але навіть на повний об'їзд Европи може піти все життя. Ось так собі галопом, не знаючи мови, постійно дивлячись на ступінь заповнення флешки на фотоапаріті... Це не до мене. Це до японських туристів.
Тому я навіть фотографую дуже рідко - краще повністю поглинути у враження і не перейматись освітленістю, акумуляторами, флешками.
Ще одна особливість моїх подорожей, це куштування місцевих трунків. Інколи бувають досить чудові речі! Найкраще враження - гуцульська джинжурівка. М'яка, як англійський джин! Тай кухня в різних містах України - це окрема тема. Особливо рекомендую відвідати тернопільський "Старий Млин" і скуштувати гейзе-бубел (великий дирун із безліччю добавок, який там подають на гарячущій пательні) і сало в шоколаді (кажуть воно ще в Львові популярне, але, я з великим соромом визнаю, що в Львові бував лише одним днем... Я виправлюсь).
А от що рекомендую в обмеженій кільклсті і тіко з дослідницького інтересу - так це буряківку з моєї рідної Вінничини.
До речі таке питання. Я все більше з подивом виявляю, що ми погано знаємо власну кухню навіть така елементарна страва як куліш для багатьох моїх знайомих є terra ingognita. Народ, а ви як? Куліш, коржі з маком, вуха (то з тіста така простенька страва) куштували?

0

7

ЧудотворецъКуліш коечно коштували, дуже хвайна страва.
І крім того у нас є місця де навіть ліпше ніж в Европі, адже Україна має таку багату і цікаву історію і на її тереах є такі чудові місцини з чудовою природою, архітектурою.....і врешті решт цікавии людьми.

0

8

А от люди у нас до речі, самі найкращі.. і хоч і живимо ми у політично чудернацькій країні.... До речі.... є одна країна, люди якої чимось дуже схожі на нас.... я дуже вразилася, коли це зрозуміла... просто ця коаїна дуже-дуже далеко від нас.. та щось я вже в оффтоп пішла...
До речі... не можу пригадати, хто нам розповідав історію про мацалки і пацалки? То часом не Ви, пане Чудотворцю, були? Якщо Ви, то роскажіть тут)))

0

9

SernaА все ж цікаво, що за країна?

0

10

КитВасиль
А може Вам пане у Канаду треба? Там теж українці і більш успішні ніж ми. :flood:

0

11

Пан КитВасиль звісно може сказати, що я ще дурнувата малеча, і нічого нерозумію й світу не бачила... Але, вибачте, саме от тому й є наша країна в такому становищі, бо від неї рідні сини та дочки відвертаються, закривають її та йдуть з неї. От тому й гниє країна нутрощами, бо кожен - моя хата  з краю, країна нічого для мене не робить, то нащо я маю для неї щось робити? Це, вибачте - дурість. Треба любити свою Батьківщину, якою б вона не була. Бо я переконана, що  поряд з людьми підлими й підступними існують в нас щирі, чемні, горді люди, яких набагато більше. І саме вони являються справжніми українцями, так як усю оту погань до нас з Московії занесло... (вибачте, нічо проти Росії не маю, але все ж таки)
Але написала я це не для того, щоб Вас переконувати, не подобається = бажаю щастя в іншій країні.  :bye:

0

12

Може, кудись рванути на вихідних? Веселою кумпанією? Ех, усюди гарно.....

0

13

КитВасиль написал(а):

Що пластикове сьогодення страшніше

Прям як в Спін. А Леня Космос багатьом не до душі, та що ж пробиш, як що наші бабці за курочку і 50грн хоч за аццку сотану проголосують.Се ля ва, як кажуть французи.

Serna написал(а):

так як усю оту погань до нас з Московії занесло...

Ну ну це погано пахне. Можна і людські почуття образити, толерантними треба бути.

0

14

Patriotofmg-42 написал(а):

Невже ж Ви не розумієте, що це - неможливо боляче - бачити Україну сьогодні? Що пластикове сьогодення страшніше за революцію, голодомор, війну і "совдепію"? Не треба мене - в Канаду посилати, за те, що я ненавиджу Чернавєцкую власть так само, як 30 років тому - Савєцкую. Це нерозсудливо. Хто ж разом з Вами Україну любитиме - тихо і непримітно, без демонстрацій та ексцесів, га?

Браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
нам (себто дурнуватій малечі) дісталося пластикове сьогодення, і ми його любимо таким як воно є, бо родилися на цій землі, тут виросли. Дійсно. інколи хочеться все кинути і поїхати туди, де в суспільстві є хоч видимість того, що людина чогось варта сама пособі, де нема переповнених маршруток і матюкливих бабів з кашолками. Але там нема наших каштанів, туману вранці у долинці над невеликою річечкою десь на Поділлі, нема Карпат, прекрасних і влітку, і зимою, нема ще того, що робить нашу Батьківщину такою чудовою і неповторною.
"Любіть Україну! Всім серцем любіть! " (не гарантую точність цитати)

0

15

КитВасиль написал(а):

Про те, що "хахла" треба видушувати з себе по краплі. Йдеться про те, що треба любити чужі країни, як свою, а свою - як чужі.

Ще колись в школі мені сказала одна вчителька: " не можна любити своє, не поважаючи чуже". Я намагаюся керуватися цим принципом і нині.  Я не маю нічого проти інших культур, і дуже хотіла б побувати ще у багатьох місцях. і вважаю, що найлегше  сказати, що винні у нашому пластиковому сьогоденні "зовнішні вороги". В той же час не гріх об"їздити і всю Україну, природа якої дійсно прерасна, і люди хороші зустрічаються, можливо не всюди і не кожен раз, але зустрічаються!

0

16

Зіронька написал(а):

нам (себто дурнуватій малечі) дісталося пластикове сьогодення, і ми його любимо таким як воно є, бо родилися на цій землі, тут виросли.

Перечитувала форум и побачила що вираз "пластикове сьогодення" цитували чи не десяток разів. та чи дійсно воно пластикове? я б придумала інші епітети - "галасливе", "суєтне", "порожнє"... і на жаль ми не винні в тому, що народилися за таких часів. І на жаль ми винні в тому, що нічого не робимо для того, що змінити цей світ на краще. І нашу країну просто НЕ можна любити такою, якою вона є, бо багато чого в ній є брудним, а бруд не заслуговує на любов. Але ми можемо змити цей бруд, це не складно, просто має пройти час. Можливо ми й не побачимо результатів нашої праці, але наші діти - обов'язково.

і не подумайне що я закликаю до неонацистського руху, чисток і т.д. і т.п. Просто я вірю, що краса і розум здатні багато чого змінити на краще!

0

17

КитВасиль написал(а):

п'яного хахла, канкретного пацана і гламурну дєвачку

Знаєте, але п'яний хахол з гламурною дєвачкою інколи може становити непоганий мікс...
Хоча і сам не люблю вищезазначених...

КитВасиль написал(а):

Почитайте Лихачова - у нього були прекрасні книжечки для юнацтва

Так і в нього юність непогано пройшла. Бував я свого часу на острові Великому Соловецькому. Там і дось є валун з вибитим надписом Корол і Лихач. То Короленко (здається дядько письменника) і Лихачов не встигли свої прізвища дописати, бо в одного срок кінчився, а іншого на Бєломорлаг відправили.

Patriotofmg-42 написал(а):

а аццку сотану проголосують

Та я б вже за Ктулху проголосував, якщо він Космоса змінить.
До речі, якщо хтось ще не бачив цього прикола, то полюбуйтесь на нашу бубочку
http://video.bigmir.net/show/21990

Брюнгильда написал(а):

і на жаль ми не винні в тому, що народилися за таких часів

Я вже казав, що завжди мріяв жити в Середньовіччі. Але я мрію про це, поки не згадую свою пневмонію. Коли живем - тоді живем. А коли було добре? Кожна епоха має плюси і мінуси. І кожна країна теж. Коли ми перестанемо перйматись тим, де роздобути кошти для відносно нормального існування ми почнемо перейматись показом мод для собачок, проведенням гей-парадів і наркозлежністю Бритні Спірс.
Особисто я цілком задоволений тим що я українець і народився в Україні. Звичайно я не задоволений тим, що в ній коється - але се ля ві... На індивідуальному рівні спробую з цим боротись, бо на мітингах цього і справді не перебореш.
До речі про мітинги. Позавчора увечері на Майдані Незалежності спостерігав колону футбольних фанів, що скандували: "Данєцк! Данбас! Сасалі ми у вас!" Порадувався ще більше ніж від гасла "Масква - параша, пабєда будєт наша!".

0

18

Чудотворецъ написал(а):

Особисто я цілком задоволений тим що я українець і народився в Україні. Звичайно я не задоволений тим, що в ній коється - але се ля ві... На індивідуальному рівні спробую з цим боротись, бо на мітингах цього і справді не перебореш.

Браво!
А як боротися на індивідуальному рівні з тим, що коється в Україні?

0

19

Чудотворецъ написал(а):

На індивідуальному рівні спробую з цим боротись, бо на мітингах цього і справді не перебореш.

Цікаво, якими засобами? ні, я не хочу іронізувати з цього приводу, але дійсно, як? голодування? самопідпал? індивідуальні терористичні акти? чому поднімаю це питання - тому що сама не досить давно думала, що одна людина може щось змінити в своїй країні. Але тепер я так не думаю. Голос одного, не підкріплений більше ніким навряд хто почує. Едине що можна змінити - це своє найближче оточення - родичів, коханих друзів; можна виховувати в них кращі риси, робити добрішими. Але зробити теж саме в масштабі навіть міста, не кажучи вже про цілу країну - неможливо.

Одна людина - безсила. Єдини вихід - це збирати навколо себе однодумців, і чим більше - тим краще. І тоді, гуртом, вже можна диктувати комусь свої правила гри. Але стати лідером ой як не просто.

Але це так, роздуми. Може знадобиться)))

0

20

Єдини вихід - це збирати навколо себе однодумців, і чим більше - тим краще. І тоді, гуртом, вже можна диктувати комусь свої правила гри

Згаалося тут.. бородатий анекдот дитячий - "Каже маленький син - тато, знаєш, що треба зробити, щоб не було більше поганих і не було війни? Треба щоб зібралися всі хороші і повбивали усіх поганих!" 

"бездумная, невежественная, самовлюбленная Dh'oine (человек), прямо-таки типичный представитель расы, которая ничего не понимает, но стремится все разрушить и уничтожить, превратить в руины одним прикосновением, измарать и испоганить одной лишь мыслью! " (с)  :masynka:

0

21

Щось темка трохи загноїлась не для цього я її створював! .

0

22

Пардоньте!!!! Будем виправлятися!!!!! :black_eye:

0

23

Доброго дня всім!!!

Згодна, відійшли ми трохи від теми. і моя вина в цьому теж є... Тому я хочу виправитися  :rolleyes: і дещо запропонувати.

Я практично впевнена, що у кожного з нас є світлі і чудові речі, за які ми любимо свою країну. І ми впевнені, що більш ніде в світі їх більше нема. Це можуть бути міста, природні чи архітектурні пам'ятки, свята, навіть національна їжа!!!

напишіть, будь ласка, хоча б кілька (скажімо 5) речей за які ви любите Україну. Хоча я впевнена, що ви згадаєте і більше)))

Ось мій список. Я люблю Україну за:

1. Захід сонця на Дніпрі біля Канева.
2. Кам'янецький замок.
3. Фантастично мелодійні народні пісні.
4. Осінній туманний ранок в Київському парку.
5. Зарості гладіолусів у моєму селі.
6. Дім-музей Булгакова з музичною скринькою, що досі працює.
7. Присипаний снігом Михайлівський золотоверхий у ясний зимовий день.
8. Поле первоцвіту ранньої весни у Карпатах.
9. Абсолютно нормальних людей, що здоровкаються з тобою на вулиці у Львові.

...хоча це далеко не весь перелік))))

Отредактировано Брюнгильда (2007-10-08 16:34:45)

0

24

Брюнгильда написал(а):

напишіть, будь ласка, хоча б кілька (скажімо 5) речей за які ви любите Україну. Хоча я впевнена, що ви згадаєте і більше)))

1. Карпати в будь-яку пору року
2. Туман над ставком літнім ранком
3. калиновий кущ, присипаний снігом.
4. Запах свіжоскошеного сіна у мами на городі
5. Плач журавлів в осінньому небі
6. Київ у будь-яку пору року.
7. За можливість побувати в Каневі на практиці

0

25

Брюнгильда написал(а):

і на жаль ми не винні в тому, що народилися за таких часів

Людина завжди народжується в тому часі, де може вижити і чогось досягніти. А те що в країні існують жлоби, то тільки ми це можемо змінити, і робити це потрібно щодня. Бо якщо сучасним тінейджерам не пояснити елементарних правил поведінки, то нас і дійсно чекає "яскраве" майбутнє.  :ork:

0

26

Брюнгильда написал(а):

напишіть, будь ласка, хоча б кілька (скажімо 5) речей за які ви любите Україну.

1 Захід сонця на Чорному морі і взагалі захід сонця
2 Дендропарк Олесандрія
3 Вечірній Київ
4 Кримські гори
5 Одесу
6 Цікавих особистостей
7 Запах скошеного сіна на дамбі в Білій Церкі рано вранці
8 За те що в ній живуть мої найкращі друзі  :friends:
9 Ну і за Наше Пиво  :drings:

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-10-08 22:04:07)

0

27

Patriotofmg-42 написал(а):

Ну і за Наше Пиво

Так, пиво у нас найліпше!!!!!!!

0

28

Patriotofmg-42 написал(а):

Ну і за Наше Пиво

+1!!!  :aaa:  особливо якщо воно поєднується із заходом сонця або тими ж Кримськими горами!

0

29

1. Київські каштани в пору цвітіння
2. Місячна доріжка на Дніпрі на повний місяць в мене на дачі.
3. Каратські ліси і полонини - згодна, що у будь-яку пору року.
4. Канів.
5. Львів
6. руїни замків.
7. українська мова
8. наші пісні та легенди
9. наш неповторний гумор
10. наших чудернацьких людей)

Отредактировано Serna (2007-10-09 17:26:26)

0

30

Serna написал(а):

україеська мова

+1!!!!!!!!!!!!!
на жаль, мало хто використовує її в повсякденному житті  :(

Отредактировано Зіронька (2007-10-09 16:12:41)

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікава країна-Україна