Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікавий Київ


Цікавий Київ

Сообщений 211 страница 240 из 324

211

valear написал(а):

Екологи вже не перший рік б"ють на сполох...

А для чого? Це ж прекрасне місце, де птички можуть пережити нелегкі зимові дні! Їжі вдоста, мисливці не лазять, відпочиваючих нема. Наприклад взимку 2005/2006 на Бортицьких гівнюшках зимувало більше 2000 крижнів і близько 600 гоголів.
А те що Познякам смердить - ну тут вже звиняйте. Про це треба було врахувати в плані забудови міта. Проблема тут значно глибше і я бачу її приблизно так: за межами столиці жизні.net=>народ їде в Київ, шоб жити харашо=>житла на всіх не вистачає=>починають будувати скрізь де тіко можна. Як орнітолог, то скажу, що такі гівнюшки потрібна річ, ось тіко не знаю що вони представляють в санітарно-епідеміологічному стані.

0

212

Raven_sp написал(а):

А рибалочка за книгами є індикатором чистої води...

Якщо знаєте автора - приведіть на Бортничі, покажіть декілька рибалочок і запропонуйте скупатись.
Майже в тему: читали таблички на ВДН, що в тих озерах купатись заборонено? Повірте - правду пишуть! Один мій знайомий там якось скупався, то потім довго якусь болячку курував. (де саме і що набрякло розповідати не буду - самі здогадуйтесь)

0

213

Чудотворецъ написал(а):

Як орнітолог, то скажу, що такі гівнюшки потрібна річ, ось тіко не знаю що вони представляють в санітарно-епідеміологічному стані.

Не дуже приємно буде орнітологам ітп якщо півКиєва заллє лайном...

0

214

Ну пів Києва не заллє, а гівнюшка десь потрібна. Я свою думку висловив і єдине що мене в ній насторожує - це санітарно-епідеміологічний аспект таких клоак.

0

215

Чудотворецъ написал(а):

Ну пів Києва не заллє, а гівнюшка десь потрібна. Я свою думку висловив і єдине що мене в ній насторожує - це санітарно-епідеміологічний аспект таких клоак.

Щодо половини Києва -- факт, а згаданий аспект -- ну вже дуже вагомий... В нас все робиться звичайним чином -- через ОПУ....

0

216

Мій друг трохи погрався з сайтом системи укоз і ось що вийшло у нас на форумі http://progtaogame.ucoz.ru/forum/7-11-1#12. Здогадайтесь AlexGSM це хто?

0

217

Patriotofmg-42 написал(а):

Здогадайтесь AlexGSM це хто?

Ну я то знаю! На аватарі і є той самий fmg-42?

0

218

Чудотворецъ
Звичайно.. Як же без нього.

0

219

Оскільки перейшов на новий безлімітний інтернет чекайте на оновлення мого фотоальбома на інфосторі, звісно якщо це когось цікавить.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2008-01-16 20:33:27)

0

220

http://infostore.org/user/Patriot of mg-42
Ось трошки свіжака...

0

221

Шлявся якось по Виноградарю...забрів на вулицю Канівську....болото непроходімоє...

0

222

Raven_sp написал(а):

Шлявся якось по Виноградарю...

А зякою метою якщо не секрет? Архітектурою милувались?

0

223

Чудотворецъ написал(а):

А зякою метою якщо не секрет? Архітектурою милувались?

Там типова радянська архітектура..  Панельні будиночки, такі облізлі.... МИло!

0

224

Raven_sp написал(а):

Шлявся якось по Виноградарю...забрів на вулицю Канівську....болото непроходімоє...

Прошу не ображати Виноградар! Досить нормальне місце! І люди там живуть добрі!

А надвечір там шлятись не раджу! Лікарня далеко...

Отредактировано Тінь СМЕРТІ (2008-01-26 09:51:46)

0

225

Тінь СМЕРТІ написал(а):

А надвечір там шлятись не раджу! Лікарня далеко...

А як же добрі люди?

Отредактировано Patriotofmg-42 (2008-01-26 11:19:41)

0

226

Тінь СМЕРТІ написал(а):

Прошу не ображати Виноградар! Досить нормальне місце! І люди там живуть добрі!

Люди добрі усюди є... Просто скоро треба санітарну чистку робити.... Київ перетворився на таке БОЛОТО.... Правда, це старожили краще знають...

0

227

valear написал(а):

Правда, це старожили краще знають...

Не знаю... Я в Києві мешкаю з вересня 1984 (нагадую, дата мого народження є під аватаркою), але часом мені здається, що приїжджі знають Київ набагато краще ніж ті що в ньому виросли. Є винятки, але загальне враження саме таке.

0

228

Чудотворецъ написал(а):

приїжджі знають Київ набагато краще ніж ті що в ньому виросли. Є винятки, але загальне враження саме таке.

Таке враження і мене осягнуло коли на 1 курсі я запитав у родичів-києвлян, котрі живуть з 70-х років у Києві, де знаходиться вул. Патріса Лумумби (там колись був Голосіївський військомат), у відповідь отримав карту Києва......я то його потім знайшов, проте я чекав дещо інакшого результату :(

0

229

Painkiller написал(а):

Таке враження і мене осягнуло коли на 1 курсі я запитав у родичів-києвлян, котрі живуть з 70-х років у Києві, де знаходиться вул. Патріса Лумумби (там колись був Голосіївський військомат), у відповідь отримав карту Києва.....

А навіщо тримати в голові карту Києва? По-моєму це зайве. Правда такі вулиці як Патріса Лумумби дійсно гріх не пам"ятати - колоритненько, впадає ввічі, якщо хоч іноді карту розглядати.

Тінь СМЕРТІ написал(а):

Прошу не ображати Виноградар! Досить нормальне місце! І люди там живуть добрі!

А надвечір там шлятись не раджу! Лікарня далеко...

Як суперечливо... І на Троєщину не ходи і на ДВРЗ не мона, а тепер ще й Виноградарем лякають. :yes:

0

230

dracovolans написал(а):

А навіщо тримати в голові карту Києва? По-моєму це зайве. Правда такі вулиці як Патріса Лумумби дійсно гріх не пам"ятати - колоритненько, впадає ввічі, якщо хоч іноді карту розглядати.

Мова не йшла про те, щоб тримати карту Києва в голові, а про те що років за 30 можна знати хоча б район де знаходиться те, чи інше місце.

0

231

Я, наприклад, теж не знаю  багато назв київсьеих вулиць. Дуже вже часто їх змінюють......

0

232

Микола Миколайович Біляшівський розповідав історію про свою московську тітоньку:

- Какиє кієвлянє орігінальниє! В честь звєрюшек уліци називают! Ето же надо било прідумать такоє забавноє названіє: вуліца ЛИСЁНКА

Отредактировано КитВасиль (2008-01-27 22:30:45)

+1

233

КитВасиль написал(а):

Какиє кієвлянє орігінальниє! В честь звєрюшек уліци називают! Ето же надо било прідумать такоє забавноє названіє: вуліца ЛИСЁНКА

Ну звичайно) а ще є АЇСТОВА, КОНОПЛЯНСЬКА (не зоологічна, проте..) і ще багато цікавих вулиць....

0

234

КитВасиль написал(а):

Микола Миколайович Біляшівський розповідав історію про свою московську тітоньку:

- Какиє кієвлянє орігінальниє! В честь звєрюшек уліци називают! Ето же надо било прідумать такоє забавноє названіє: вуліца ЛИСЁНКА

Трохи  :offtop: але згадалося:
-МЯдуза. мЯдуза!!!!
-Какая тебе в  п---у мЯдуза!!!!! Это г-он!

Прикольно іноді на пляжі в Адесі повалятися.

0

235

Як на мене, то найкраще місце в Києві - це Пуща-Водиця! Там повною морою можна відчути єднання з природою! Особливо коли ходити пізно ввечері темними вулицями...

0

236

Чудотворецъ написал(а):

що приїжджі знають Київ набагато краще ніж ті що в ньому виросли. Є винятки, але загальне враження саме таке.

Особисто я Київ знаю менш-більш, але і то завдяки цікавому періоду роботи і навчання....

0

237

Чудотворецъ написал(а):

приїжджі знають Київ набагато краще ніж ті що в ньому виросли

Це завжди так...+ дивує те, що Українці за кордоном, діаспори знають більше про країну, її традиції, культуру ніж ті, хто проживає тут...

0

238

Чудотворецъ написал(а):

А зякою метою якщо не секрет?

По роботі...Канівська маленька, в приватному секторі...

Тінь СМЕРТІ написал(а):

А надвечір там шлятись не раджу! Лікарня далеко...

Ну я в такий час там і був...Коли в пізні часи приїзджаю в такі місця (Виноградар, Борщагівка, Троєщина, Промзони і тдітп) перекладаю ніж з чехла на поясі, до кишені...
Взагалі, якось це не правильно...був пару разів вночі на Троєщині (11-12година) вулиці абсолютно пусті...перебування в таких місцях вночі вже сродні подвигу....куди катиться цей світ...

0

239

Чесно, я навіть не думаю, що там гірше ніж десь на Печерську, чи Оболоні, просто великий спальний район та й люди там здебільшого прості без понтів. Просто тюк по голові і все.

+1

240

Трохи індастріала http://www.industrialgallery.kiev.ua/index.php

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікавий Київ