Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікавий Київ


Цікавий Київ

Сообщений 181 страница 210 из 324

181

yosiaА  що зайця не можна? Я на власні очі бачив на Видубичах.

0

182

прикольно...не знала, що в нас таке можна знайти...
тільки може краще його не ловити, хай вже живе тварючка, раз вона там завелася

0

183

yosia
Та хто каже ловити, лише фотоополювання. А взагалі в можна влаштувати фотополювання в Київі і результати викладувати на якийсь сайт. Тематики задавати і т.д.

0

184

а чому зразу зайців ловити? можна й щось цікавіше придумати. для натхнення почитайте сценарії квестів на сайті цікавого Києва, згадайте, як самі в щось подібне грали.

0

185

А близько біологічного факультету хіба що флеш-моби влаштовувати

Отредактировано dracovolans (2007-12-08 12:53:03)

0

186

dracovolans
Ніколи в квести не грав, я їх трохи не доганяю.

0

187

Patriotofmg-42
просто є прикольний сценарій, люди бігають по місту, шукають щось/когось вирішують на ходу якісь головоломки і всім цим викликають щире здивування оточуючих неквестерів. це просто весело

0

188

Мона зафігачрить на день біофака.

0

189

dracovolans
Ні правила квестів я знаю, але всеж більше полюбляю фотополювання.

0

190

Я теж не великий прихильник квестів (хоч перший і останній раз приймав в них участь в 1997 році, коли слово квест було ще маловживаним). Крім того деякі з нас не завжди в Києві сидять, тому гадаю, що на форумі при нинішніх розкладах нічого не получицця. Якщо дуже хочецця - то раджу пошукати кумпанію на факультеті (може з тим гуртом, що піднімає Москалик).
Поблизу факультету один квест точно проводили, тіко серед глупої ночі. Один мій знайомий в ньому приймав участь, подзвонив мені в десь в 22.30 (хто не знає - я звик засинати в 21.00, можете посміхнутись) із запитанням: "Де у вас тут кріогенний центр?". Я йому спросоння і пояснив як пройти... вірніше куди...
А стосовно зайців в Києві - то спізнились. Я ще в 2005 засняв сліди та слідову дорожку зайця по дорозі в 9-ку.

0

191

vitek написал(а):

Мона зафігачрить на день біофака.

Ви що смієтесь?
на день біофака треба празнувать.
в такому стані Ви хіба шо квест по скасону зробите

0

192

Чудотворецъ написал(а):

стосовно зайців в Києві - то спізнились. Я ще в 2005 засняв сліди та слідову дорожку зайця по дорозі в 9-ку.

Ні я так як приклад привів квестового завдання.

0

193

то все химери хворої підсвідомості :hunter:

0

194

yosia написал(а):

то все химери хворої підсвідомості

НЕ пойняв?

0

195

дізналась недавно, чому діггери не лазять зимою в дренаги і страшенно лютують, коли дізнаються, що туди зимою поліз якийсь стихійний шукач пригод. народ серйозно переживає, що розбудять кажанів, і ті помруть від стресу. таку от баєчку довелось мені від них почути.  :rolleyes:

0

196

dracovolans
Ну так это на сайте Акис давно весит.

0

197

Patriotofmg-42
При чому тут сайт, чувак до цього дуже серйозно ставиться. Хоча інфа дійсно через інет розповсюджується, але ж реальними людьми.

0

198

dracovolans
Я знаю що вони до цього серйозно ставлять.

А хто був на вистаці фоторобіт нашого  :pioneer:  мера?

0

199

Майже оф-топ
В районі Святошинських озер зайців до фіга! (а можливо щей трошки більше)
Сам бачив (сліди)

0

200

Чудотворецъ
А де ці озера?

0

201

Patriotofmg-42 написал(а):

А де ці озера?

Крайній захід Києва...недалеко від пам'ятника Чорнобильцям...та кемпінга "Пролісок"...

Ще класне місце - це затоплений ліс (Совські стави...вздовж вулиці Кіровоградської)

0

202

Raven_sp написал(а):

пам'ятника

Піднімаючи теми пам'ятників...Як на мене, то вони потрібні...так як являються прикрасою міста...але лише тоді, коли монумент дійсно красивий...Класні, на мою думку пам'ятники Святославу (Біля парку Трипільської культури, м. Либідська), Бикову, Швейку (у Львові)...прикольно, коли пам'ятники малого розміру, коли можна посидіти поруч...А Композиція Голохвастов і Проня взагалі геніальна....

0

203

Raven_sp
Ну ліс там не такий вже й затоплений, а що там класно я не розумію, хоча......

0

204

Patriotofmg-42 написал(а):

а що там класно я не розумію, хоча......

По міркам Києва гадюшник ще не самий страшний. Але краси в тому лісі і справді небагато. Зате вже другий рік підряд спостерігаю чубату чернь, цього року гоголя бачив, рибалочку, вусатих та довгохвостих синиць, трьох волових очок (ніколи не бачив їх більше двох за день), зимняка. В інші роки там чаплі бували, луток, чомга. Якщо любите бьодвотчинг, то місце цікаве.
Взагалі радує таке місце "Цікавого Києва", як бортницькі гімнюшні канали. Постійне тепло та величезна кількість органіки, яка водами Фекальної Ніагари (майже офіційнв назва) щосекунди вливається в ту клоаку приваблює чимало птахів. Не буду навіть перераховувати все що там довелось бачити, але місце справді класне. Про естетичний бік цих екскурсій помовчу.

0

205

Стояв нещодавно ввечері на Либідській. Під ногами -- сміття, куди не глянь оком. Яке ЧМО не йде, все під ноги кидає... Цивілізація....
Колись за порушення правил ДР у Німеччині розстрілювали.... А от в нас... За подібне -- висилка на сміттєзвалище, лопатою вергать, чи садить дерева, чи сміттєпереробні заводи проектувати... Утопія, звичайно, але!!!!!!!!!!!!

0

206

Чудотворецъ написал(а):

Взагалі радує таке місце "Цікавого Києва", як бортницькі гімнюшні канали.

Так запах у Ніагари просто диво, бува як повіє то всі Позняки і Харківський просто дуріють від того аромату.

0

207

Patriotofmg-42 написал(а):

Так запах у Ніагари просто диво, бува як повіє то всі Позняки і Харківський просто дуріють від того аромату.

І все звалюють на "мусоросжигалку", а коли згадуєш про Бортничі, так роблять квадратні очі, мовляв не чули.

0

208

Зіронька написал(а):

І все звалюють на "мусоросжигалку", а коли згадуєш про Бортничі, так роблять квадратні очі, мовляв не чули.

За самими оптимістичними прогнозами БСА скоро-таки прорве... І тоді пів-Києва погрузне прямо кажучи, у лайні...
Екологи вже не перший рік б"ють на сполох... А в нас як завжди -- "грошей немає"...  :hunter:

0

209

Порв евакуйовувати весь харківський масив - а там стільки нового житла набудували, не пощастило

0

210

Чудотворецъ написал(а):

щосекунди вливається в ту клоаку приваблює чимало птахів. Не буду навіть перераховувати все що там довелось бачити, але місце справді класне. Про естетичний бік цих екскурсій помовчу.

А рибалочка за книгами є індикатором чистої води...

+1


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікавий Київ