Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікавий Київ


Цікавий Київ

Сообщений 151 страница 180 из 324

151

Nefarious написал(а):

Инфа много раз подтверждённая посещавшими территорию людьми. были у кого-то и фотки. по моим сведениям PzKpfw 1. Стоит, свежевыкрашенный, резина практически новая... доживает свои дни под присмотром караульных.

А як туди втрапити?Чи необхідно брати з собою мультипаспорт :ded:  для косатиків?

0

152

мы когда маленькие были, лазали через забор, не зная что огрести можно.
сейчас без пропуска даже не знаю

0

153

Nefarious
Очень жаль, но можно попробывать.

0

154

Надибав прикольний форум, не про Київ, але щось в ньому є. Отже зустрічайте http://www.fortification.ru/forum/index.php

0

155

Дивлюсь я на свій аватар, тай думку гадаю чому я не бот, чому не флужу я.
Сьогодні був на Лисій горі, що на Видубачах, сніжок прикольно, так що беріть ласопеди :),  а бо що там у вас є і гайда отримувати адреналін, море фану і драйву. Голове щоб хоча б на одному колесі стояла зимова гума, а там як піде, а взагалі можна і пішачком повітрям свіжим подихати, вирватися з загазованого міста. А згадав я все ж добрався до того Перуна місцевого, навіть зафоткав, нічо так, навіть прикольний.
P.S Може цю тему назвати інакше, ЖЖ Патріота? А то я тут сиджу один, аж дивно. Ну тай нехай :beee:

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-12-01 20:19:28)

0

156

Patriotofmg-42 написал(а):

Ну що вдієш, не всі ж Київ люблять. Я - так більше не люблю, ніж люблю, та й те - переважно у спогадах. Така вже селявуха.

Отредактировано КитВасиль (2007-12-01 21:16:46)

0

157

КитВасиль
Так селявуха важка штука. То може Ви, що цікавенького повідаєте про колишній Київ?

0

158

Хіба що довбаних машин менше було. На Лисій горі було з флорою краще. В Кирилівському гаю був єврейський цвинтар, де тепер телецентр. Проте вибачайте, сьодні з тиском негаразди, важко пригадувати приємне.

0

159

Patriotofmg-42 написал(а):

Перуна місцевого, навіть зафоткав, нічо так, навіть прикольний.

Так де?

Patriotofmg-42 написал(а):

P.S Може цю тему назвати інакше, ЖЖ Патріота?

А Гноярку в ЖЖ Генетика? Особисто мені цікаво почитати, але багато чого додати не маю, бо Київ знаю погано.
Точнісінько так, як і з темою "Кіно, книги, музика та інше бєзобразіє". Почитати цікаво, а от приєднатись... не вистачає компетенції по темі.

0

160

http://infostore.org/user/Patriot of mg-42 Чудотворецъ
готово. :D

Чудотворецъ написал(а):

А Гноярку в ЖЖ Генетика?

:D

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-12-02 18:19:49)

0

161

Ідол прикольний. Навіть не знав що таке в Києві є. А щось із його житія повідаєте?
(щоб не порушувати самим же встановлекних правил, не буду підіймати обговорення ідеології неоязичників. Сподіваюсь, що й інші також).

0

162

Patriotofmg-42
Класна фотка, так тримати.

0

163

Чудотворецъ
Відверто, сказати нічого, але він явно новенький, може не більше 5-6 років там стоїть.

Зіронька написал(а):

Класна фотка, так тримати.

Дякую. Буду намагатися так і далі тримати.

0

164

dracovolans написал(а):

до речі, на Рембазі діючий полігончик з кілометровим басейном для машин-амфібій, щойно залатані танки перевіряють за допомогою порожніх снарядів. а те, що на сайті назвали, кладовищем танків, насправді техніка для переплавки металу. навіть за наших часів у військових нічого просто так не валяється.

Живу там, а ні фіга про це не знаю...

0

165

Nefarious написал(а):

фбалоте в голосеевском лесу, по некоторым данным, находится танк

В книзі Павла Солодька "Четверта революція" головні герої угоняють танк з Шулявки...його підбивають під цумом...цікаво, в якому стані зараз цей танк...

+1

166

Як нащот на вихідних десь по Кийову екскурсію зробить? Народ, думаєм!  :flood2:

0

167

valear
Ну і куди?

0

168

З газет дізнався, що вчора оновлені Золоті Ворота відкрили. Хтось вже оглядав?

0

169

Чудотворецъ написал(а):

газет дізнався, що вчора оновлені Золоті Ворота відкрили. Хтось вже оглядав?

Щоранку хожу на роботу повз. Наче все було без руху. Вторинна руїна, та й годі. Модель української держави на нинішньому етапі. Може, світ вже змінився, а може - просто піар-реклама до прем'єрства ЮВ...  :(

Отредактировано КитВасиль (2007-12-06 10:07:00)

0

170

То мабуть просто риштування навколо Золотих воріт  зняли

0

171

Raven_sp написал(а):

Живу там, а ні фіга про це не знаю...

так ти ж не в лісі дарницькому живеш...

0

172

Raven_sp написал(а):

цікаво, в якому стані зараз цей танк...

У стані дідуся Леніна з мавзолею.

...Одного разу бачив, як молодий та нерозумний бтр до нього залицявся: обнюхував, їздив колами на попі, пісяв калюжками солярки, тоді навіть намагався зробити садку, щоправда, схоже вперше в житті, бо дуже невміло. Танк абсолютно ніяк не відповідав, тому після третьої спроби бтр пирхнув чорним солярним димом з попи і поїхав похнюпившися у бік Берестейської...

0

173

Та хоч... Пропозицій багато, тілько в мене вже зайняли вихідні..

0

174

valear написал(а):

Як нащот на вихідних десь по Кийову екскурсію зробить? Народ, думаєм!

Там другий курс наче збирається в музей медицини...може приєднаюсь...залежить від настрою в суботу вранці...хто хоче - звертатись до Ані Діамант...

0

175

http://interesniy.kiev.ua/nv/alltours?type=2
Екскурсії по місту і не тільки.

0

176

Давайте квест по Києву придумаємо. Щось веселе типу опублікованих в проекті Цікавий Київ. Тільки за власним сценарієм і спец. для біологів???

0

177

dracovolans
Квест? Знайти зайця в промзоні?

0

178

Patriotofmg-42 написал(а):

Квест? Знайти зайця в промзоні?

ні, це буде практика з зоології безхребетних... в основному з пошуків метеликів, "бабочєк", нічних в основному
та й від універу недалеко...

Отредактировано yosia (2007-12-07 22:30:46)

0

179

yosia
Та що ж це за квест :( .

0

180

принаймні їх можна знайти... :pardon:

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікавий Київ