Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікавий Київ


Цікавий Київ

Сообщений 121 страница 150 из 324

121

Patriotofmg-42 написал(а):

НЕ ДОПОМОГЛО   ВСЕ В СУБОТУ ДЕСЬ ЗАВІЮСЬ.

фотографії подорожі вивісите?

0

122

Зіронька написал(а):

фотографії подорожі вивісите?

Буде змога зроблю.

0

123

Чудотворецъ написал(а):

Мазепа Успенський Собор, золотом критий... І дзвіницю... Жертводавців було багато, але деякі були особливими.

Але не він його будував.... Мазепа --- дядько розумний та грошовитий був, але.... Якось, їдучи на поїзді до Харкова, баіив полустанок з цікавою назвою: Шведська могила. Я з гіркотою згадав Мазепу. Не того він у союзники взяв... А шизанутий Петро не любив, коли його дурили, тим більше друзі. Отож він з висоти свого двометрового зросту вважав себе найрозумнішим. І європеїзував Росію, а заодно і Україну. Європа в ті часи помиї прямо на двір виливала, коли в нас гноярки були... Так що Європа -- це Опа, з огляду на цей історичний контекст.
Мазепа хай собі там у землі спокійно спить. А з вулиць політичного кіпіжу робить не тра. А от пам"ятника йому б не заважало поставити. На місці арсенальної гармати, де колись стояли Кочубей та Іскра.

І наостанок: всіх з річницею визволення Києва. Про Жовтневу говорити не дуже хочеться.

0

124

а пушка на арсенальной чем помешала? лучше уж на месте щорса или ленина.
з.ы. когда-то в городе Свияжске поставили памятник Иуде Искариоту... вот он действительно что-то символизировал.

0

125

valear написал(а):

Але не він його будував....

А Ви що хотіли? Щоб він як Лєнін сам брьовна таскав?

valear написал(а):

Не того він у союзники взяв...

Шведська армія була однією з найкращих в тогочасній Европі. Не з тими він сварився (взяти того ж Палія). Якби частина козаків не перебігла від Мазепи (не до Петра, а саме від Мазепи), то можливо б все було б інакше. Хоча... Якби бабі яйця, то була б вона дідом.

valear написал(а):

Отож він з висоти свого двометрового зросту вважав себе найрозумнішим.

І 35-го розміру ноги (Петро носив двоє чобіт, одні власні 35-ті, а інші побільше).

valear написал(а):

І європеїзував Росію, а заодно і Україну

Як подивитись. З одного боку "європізував", а з іншого знищив самобутню культуру. Московія і до Петра себе непогано почувала, її повністю ніхто не міг завоювати, хоча багато намагались. Топтплись по ній і лівонці і поляки (разом з козаками) і збірна Азії, але ніхто не зміг зробити того, що зробив Петро І - зруйнувати культуру північних слов'ян, довести усьому світові, що це щось низьке і другосортне, чого треба уникати. І що вся сила Росії в її керівнику - Петру Великому.

Nefarious написал(а):

лучше уж на месте щорса или ленина.

Головне пам'ятник Ватутіну не чіпати. Із чудовим надписом "Від українського народу". Ватутін загинув від поранення кулею бандерівців...
До речі, в Києві ходять чутки, що пам'ятник Щорсу ліпили із молодого комуніста Леоніда Макаровича Кравчука. На скіко правда не знаю, а сам "прототип" в інтерв'ю відпові у своєму класичному стилі "ні да, ні нєт"

0

126

Nefarious написал(а):

з.ы. когда-то в городе Свияжске поставили памятник Иуде Искариоту... вот он действительно что-то символизировал.

Цікаво все ж що сталося з ним  і чи існують його фотки, про нього лишень розмови, навіть не знають який він був насправді.

Nefarious написал(а):

а пушка на арсенальной чем помешала?

Та ця ж гармата органічно вписується в місцевий колорит міста, мені вона не заважає...

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-11-20 21:19:27)

0

127

Ну ось і зима........... :(

0

128

скоро все розтане

0

129

Patriotofmg-42 написал: Ну ось і зима...........

А чому так песимістично? Я наприклад, дуже любив зиму в дитинстві. Мабуть, і досі люблю. І взагалі, переконуюсь, що природа прекрасна у будь - яку пору року. Треба лишень вміти бачити цю красу.

0

130

Зіронька написал:
скоро все розтане

Згоден. Зима повинна бути зимою. Адже неприємно, коли ідеш, і у тебе під ногами міситься каша зі снігу і води. Так само неприємно, коли в середині січня погода як в кінці березня (згадаймо минулу зиму)! І що тільки з кліматом помірних широт коїться останнім часом?

Отредактировано Terbern (2007-11-13 22:02:18)

0

131

Terbern написал(а):

І що тільки з кліматом помірних широт коїться останнім часом?

Аж нічого.

Terbern написал(а):

А чому так песимістично?

То може я песиміст?

0

132

Чудотворецъ написал(а):

Головне пам'ятник Ватутіну не чіпати. Із чудовим надписом "Від українського народу". Ватутін загинув від поранення кулею бандерівців...
До речі, в Києві ходять чутки, що пам'ятник Щорсу ліпили із молодого комуніста Леоніда Макаровича Кравчука. На скіко правда не знаю, а сам "прототип" в інтерв'ю відпові у своєму класичному стилі "ні да, ні нєт"

Ватутін, попри свої певні командармівські зідбності таки загинув від куль бандерівців. Але це офіційна версія -- Щорс також загинув в бою. Але не нам його судити -- ми під кулями не були та в госпіталях від болю не кричали.

Чудотворецъ написал(а):

Шведська армія була однією з найкращих в тогочасній Европі. Не з тими він сварився (взяти того ж Палія). Якби частина козаків не перебігла від Мазепи (не до Петра, а саме від Мазепи), то можливо б все було б інакше. Хоча... Якби бабі яйця, то була б вона дідом.

Чим вам Австрія не догодила??? Чи прусаки? Найкращу армію таки розбили....

Чудотворецъ написал(а):

А Ви що хотіли? Щоб він як Лєнін сам брьовна таскав?

Його будували ще Антоній та Феодосій Печерські (переважно Феодосій)... Брєвно -- не той час, факт!

0

133

valear написал(а):

Щорс також загинув в бою.

Тіко давайте не розгадувати загадку загибелі Щорса. Здаєцця вона так і піде у вічність, бо версій там безліч.

valear написал(а):

Чим вам Австрія не догодила??? Чи прусаки?

Добже. Шведи були не найкращими, а одними з найкращих. Яка різниця? Але потрібно було з кимось заключати союз проти імперських амбіцій Петра.

valear написал(а):

Його будували ще Антоній та Феодосій Печерські (переважно Феодосій)

Антоній і Феодосій брьовна таскали, а будували 12 греків будівничих.
Ну а потім татарва спалила... І лише потім Мазепа (не власноруч, а лише матеріяльно) відбудовував.

0

134

а хтось вже бував у лісі? В Голосіївському парка така краса, як у казці.

+1

135

Зіронька
Ех треба буде.

0

136

Patriotofmg-42
Ой, мабуть все потече, за вікном дощ зі снігом, неприємно по каші з водою гуляти. До речі, а хто знає, чи можна в парку десь санчата напрокат взяти, а то своїх нема, а на лижах я не вмію, та й боюсь, а от на санчатах, з гірки................

Отредактировано Зіронька (2007-11-16 11:57:21)

0

137

Чудотворецъ написал(а):

Добже. Шведи були не найкращими, а одними з найкращих. Яка різниця? Але потрібно було з кимось заключати союз проти імперських амбіцій Петра.

Досить цікаве питання... Будем полемізувати.... Петро І в силу своєї натури був людиною розсудливою. Звичайно, побудова Пітера на кістках козаків та не тільки, жорстокість не роблять йому честі. Проте на місці Петра і в мене і у вас були б імперські амбіції.... Все ж не для себе він старався...

Чудотворецъ написал(а):

Антоній і Феодосій брьовна таскали, а будували 12 греків будівничих.
Ну а потім татарва спалила... І лише потім Мазепа (не власноруч, а лише матеріяльно) відбудовував.

Ну щодо брьовен не згоден, вони вже не в тому віці були, а окрім греків там багато ще наших митців було.... А ті греки, власне, біля Каневу очухались, коли їм Богоматір явилась....

0

138

Зіронька
Та ні я думаю все буде пучком.

0

139

Тут згадували проект Интересный Киев (давно щоправда). А все ж, відвідував хтось якісь цікаві об"єкти з сайту?

0

140

dracovolansВідвідував цвинтар кранів, Лису гору, обьєкт №1, Замкову гору ну і багато ішого.
http://interesniy.kiev.ua/old/architect … dings/9197 а тут бували? Дуже хочу сходити.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-11-18 21:22:27)

0

141

Лиса гора - поважаю! Там справжнє ИнтересныйКиев-community! якщо не погребувати компанією місцевих панків, то можна дізнатись про речі, яких на сайтах не пишуть... наприклад про жителів тієї ж Лиски або про закинуту лабораторію. Панки там, до речі дуже дружні, всіх випити запрошують ;) Ну і купа об"єктів на самій горі: озерце з гарячою водою (канал, як виявилось), печери (не патерни!).

А от Рембаза, це страшно, наче ні з ким не воюємо, а танки там з різних африканських держав ремонтувати  продовжують.
а ще весела річ дренаги. тільки ліхтариків з собою треба кілька мати і прогноз погоди дивитися.

0

142

dracovolans
Випадково дігерством не займаєтесь?

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-11-20 21:21:08)

0

143

дігерами не народжуються, дігерами не стають... в дігери втягують. знайомі дігери, ну і мене втягнули.

0

144

dracovolans
Випадково не з AСIS?

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-11-19 18:51:48)

0

145

та ні, стихійні.

до речі, на Рембазі діючий полігончик з кілометровим басейном для машин-амфібій, щойно залатані танки перевіряють за допомогою порожніх снарядів. а те, що на сайті назвали, кладовищем танків, насправді техніка для переплавки металу. навіть за наших часів у військових нічого просто так не валяється.

0

146

dracovolans
НЕ погано так. Може зганяти.

dracovolans написал(а):

навіть за наших часів у військових нічого просто так не валяється.

Та ні може знайти військовий реманент, який є вже безхозним.

0

147

Patriotofmg-42 написал(а):

Та ні може знайти військовий реманент, який є вже безхозним.

Где???????? :big_boss:

0

148

фбалоте в голосеевском лесу, по некоторым данным, находится танк
в городе краматорске до последних дней танк прямо в поле стоял... пока его не отогнали на пьедестал.
на территории министерства обороны находится лёгкий немецкий танк. На ходу.)

0

149

Nefarious написал(а):

в голосеевском лесу, по некоторым данным, находится танк

Не слышал об этом. Я знаю на Петровке за одим забором метлобазы(не работает она уже давно) есть без хозные БТРы, правда их уже хорошо попилили.

Nefarious написал(а):

на территории министерства обороны находится лёгкий немецкий танк. На ходу.)

Ого откуда инфа?Что за модель?

0

150

Инфа много раз подтверждённая посещавшими территорию людьми. были у кого-то и фотки. по моим сведениям PzKpfw 1. Стоит, свежевыкрашенный, резина практически новая... доживает свои дни под присмотром караульных.

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікавий Київ