Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікавий Київ


Цікавий Київ

Сообщений 61 страница 90 из 324

61

valear написал(а):

Може, підем гопів постріляємо? Просто пропозиція.

і що від цього зміниться? здається мені гопи не зникгуть ніколи.

0

62

valear написал(а):

Може, підем гопів постріляємо?

З М-16 чи АК-47 :hunter: ? А що це дасть, це як певні деструкотри в людському суспільстві.

0

63

Визначним місцем для киян був магазин "Українські ласощі", навпроти Оперного...тепер там м-зин косметики...Якщо ще закриють перепічку навпроти ЦУМа - то це зовсім буде капець...

0

64

Мені в Києві найбільш подобається гуляти в районі ст. м. Арсенальна-Поштова площа-Контрактова площа, або Арсенальна-Кловська-Палац Україна. Ті райони я знаю дуже добре, тому коли настрій в негативі, ніщо так не допомогає, як прогулянка пішки по місту.
Я ще я хочу у Львів...

0

65

Сьогодні нарешті знайшов цвинтар кранів. Так класно.

0

66

Aisha написал(а):

найбільш подобається гуляти в районі ст. м. Арсенальна-Поштова площа-Контрактова площа

Тут наші еконіші перетинаються

Aisha написал(а):

Арсенальна-Кловська-Палац Україна

Terra ingognita

Patriotofmg-42 написал(а):

Сьогодні нарешті знайшов цвинтар кранів. Так класно.

Так а де світлини, координати, паролі?

+2

67

Чудотворецъ написал(а):

Так а де світлини, координати, паролі?

По технічним причинам, нажаль, зараз не можу вказати на явки і паролі у хфотках. Однак можу зазначити, що їх знайти дуже просто достатньо пройтись по Промисловій вулиці до поворту, де вказано металлобаза, трохи проїтись до бази, там є ж/д ось по ній виходять прям на них. До речі краще йти літом, оскільки там досить гарний пляж, та й не так холодно як було вчора.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-10-14 17:52:20)

0

68

Чудотворецъ написал(а):

Тут наші еконіші перетинаються

:) respect

0

69

Чудотворецъ написал(а):

Арсенальна-Кловська-Палац Україна

Terra ingognita

Що не вже так погано:)

Сьогодні ходив,бродив по місту таке коло напетляв Печерська-набережна-Андріївський-Софіївська пл-Пл Льва Толстого-Кловська-Арсенальна-Парк Слави-Печерська.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-10-22 19:29:37)

0

70

Ось такі пироги, а під мостами то брудно!

0

71

Patriotofmg-42 написал(а):

Печерсь-набережна-Андріївський-Софіївська пл,ПлЛьва Толстого-Кловська-Арсенальна-Парк Слави-Печерська.

Це ж нада як Вас жизнь покидала. Стосовно погоди - співчуваю. А ми он в Білу Церкву в Олександірю з'їздили. Теж неплохо.

0

72

Чудотворецъ написал(а):

Стосовно погоди - співчуваю.

Та погодка супер була: хмарки, дощь накрапає, романтика.

Чудотворецъ написал(а):

А ми он в Білу Церкву в Олександірю з'їздили.

Боже які ніжні спогади, я на гідробіологічній станції там прожив у сумі рокі 5. До речі Ви туди не забрідали, це поряд з Полієвою горою.

0

73

КитВасиль
А стілець вроді нічо так :D 

КитВасиль написал(а):

Довбані мароканські жлоби кидали під міст холодильники, меблі, матраси і різне інше.

Напевно то в них традиція місцева так:lol:

КитВасиль написал(а):

Я такого звалища у километрі від центру міста більш ніде не бачив.

Ну у нас і в центрі таке буває.

0

74

Що не кажіть все змінюється і Київ, архітектура єпоха жлобізму процвітає, старі будинки гинуть, сумно стає від таких змін.

0

75

Patriotofmg-42 написал(а):

старі будинки гинуть, сумно стає від таких змін.

Жив я свого часу на перехресті Сагайдачного і Ігорівської, а на розі між Ігоревською та Братською, перед відділом міліції водників потихеньку руйнувався будинок кінця ХІХ ст. І вирішили там щось побудувати, проте хтось з районного начальства вирішив, що ті руїни представляють пам'ятку архітектури, без якої Київ немислимий (похвально, якщо він сам в це вірив, але підозрюю,шо просто ціну на хабаря набивав). Після розборок постановили - сам будинок руйнувати можна, але фасад залишити. Мусили будівельники фасад залишати, а до нього за допомогою якихось там хитромудрих арматур доліпити сучасні стіни, проводити каналізації, і т.д. Коротше, "ох і набігались, ох і на....лись, розкажеш кому - не повірять". Але пам'ятку архітектури та історичне обличчя Києва врятували! Ось тіко жаль, що врятований будинок був до октября 17-го не баштою Київської фортеці і не брамою Києво-Печерської Лаври, а борделем.

0

76

Чудотворецъ написал(а):

ісля розборок постановили - сам будинок руйнувати можна, але фасад залишити.

Можна сказати-приємний вийняток. Що тільки підтверджує правило.

0

77

Patriotofmg-42 написал(а):

Що не кажіть все змінюється і Київ, архітектура єпоха жлобізму процвітає, старі будинки гинуть, сумно стає від таких змін.

В неділю гуляла по Києву, зайшла на Боречів тік, симпатичні будинки стоять напівзруйновані, служать притулком для бомжів, поряд нещодавно побудовата хатка, ще далі на Андріївському узвозі будують сучасні будинки "під давнину" (забудували до речі файне граффіті на Булгаківську тематику)... Питання: якщо так потрібно місце під офіси, чому б не відреставрувати старе? Я звичайно розумію, що це декому не вигідно, але ми здається повертаємось до 20-х - 30-х років минулого сторіччя, тільки там все руйнували за ідею, а тут за гроші.
До речі про нещодавно відкритий пам'ятник Булгакову, як він вам? Може я звичайно і помиляюся, але мені здається, що в останні роки всі пам'ятники, що встановлюють у Києві, знаходяться в сидячому положенні, мабуть, це для того, щоб фотографуватися краще було...

0

78

Дурепа написал(а):

До речі про нещодавно відкритий пам'ятник Булгакову, як він вам?

В принципі, мені пам'ятник сподобався, хоча бачила я його, можна сказати "проходом" (квапилась по справах). Ну і що, що сидить? Може там не зручно було встановлювати стоячий пам'ятник? Взагалі, якщо люди згадують про відомих письменників і ставлять їм пам'ятники - це дуже і дуже гарно

0

79

Брюнгильда написал(а):

Взагалі, якщо люди згадують про відомих письменників і ставлять їм пам'ятники - це дуже і дуже гарно

Це звісно гарно, але ці монументи є дуже часто уродами і викидешами сучасної скульптури.

0

80

Дурепа написал(а):

До речі про нещодавно відкритий пам'ятник Булгакову, як він вам?

Невже не знайщлось когось достойнішого. Звичайно Майстер слова, не сперечаюсь. Але зміст того слова... Тоді і Карл Маркс митець...

0

81

Чудотворецъ написал(а):

Тоді і Карл Маркс митець...

Тю, так Карлу Марксу скільки пам'ятників і різних там бюстиків по всьому світові, а Булгакову - це перший! Сподіваюсь, що не останній...

0

82

Я дуже люблю "Мастера и Маргариту" Я, мабуть, давно не гуляла по центру, але пам"ятник встановили?

Отредактировано Зіронька (2007-10-26 14:28:49)

0

83

КитВасиль написал(а):

Я "Білу гвардію" люблю. Дуже по кайфу йшла під час зими на Майдані.

Вау, я також її тоді читала, хоча точніше почала за тиждень до Революції

0

84

КитВасиль написал(а):

Все ж таки Київ дуже збіднений на такі місця, на тишу і чистоту. Плакати хочеться.

Ну що є то є. Нажаль.

0

85

КитВасиль написал(а):

Радіймо, що у нас немає ще свого Зураба Церетелі.

Зате в Каневі є Акакій Акакійович Церетелі!
От що дійсно жаль, що немає в нас свого Ркацителі. А ще Мукузані та Цінандалі. А є лише МиНасцалі.

Дурепа написал(а):

Булгакову - це перший

Як на мене, то нам ще є багато кого вшановувати і знову таки як намене, Булгаков далеко не перший в цьому списку. Хоча, поставити пам'ятник це не найкращий спосіб вшанування. Якщо провести аналогію з тим же Марксом, то пам'ятник завжди можна знести. Та й голуби, тай бомжі під пам'ятником, тай п'яні студенти або науковці обісцяти можуть, на цвєтмєт розікрасти можуть... Якість виконання деяких пам'ятників теж окрема тема. Чого вартий старий дідусь Шевченко (який то помер в 47 здаєцця). А заліплений пластиліном Ярослав Мудрий?! Родіна-Мать то взагалі жахіття (хоча здавалося, Батьківщина, свята річ). А пам'ятник загинувшому вилисипидисту (арка дружби народів), а пам'ятник жертвам Чорнобиля на Либідській (по іншому тих сіамських близнюків назвати не можу). Попса це все. Пам'ятники то гарна річ, але їх повинно бути чим поменше. Місто можна прикрасити архітектурою та насадженнями.
А про Михайла Опанасовича... Не подобаєцця він мені з ідеологічних міркувань, але якщо я почну цю тему розвивати, то мене модератор забанить.

-1

86

Чудотворецъ написал(а):

Місто можна прикрасити архітектурою та насадженнями.

Здається мені, що архітектурою місто вже переприкрасили, я маю на увазі сучану скло-металеву зодчість...

0

87

КитВасиль написал(а):

суча скляна зодчість - це ще найменше із зол. Таку радість усюди по Європі побічите - навіть у Відні перед св. Степаном, точнісінько як у нас біля Софії.

Хороша ж радість аж гидко, цих архітекторів треба на рею!

0

88

Не хочу розглагольствувати про межу між нелюбов'ю до хахлів і українофобством. Скажу лише що це одна із, чому я не полюбляю Опанасовича. Проте не єдина і не основна. Якби він писав виключно про те які дурні українці його б зараз цитувало б кілька  проросійських скотисьок, а інші б питали: "Булгаков, а хто це?". А так його знають, пам'ятають, цитують, намагаються наслідувати або зрозуміти. Мені б хотілось щоб на його місці був хтось інший.

0

89

Чудотворецъ написал(а):

Мені б хотілось щоб на його місці був хтось інший.

А кого ви б бажили бачити на його місці?

0

90

Ну пам'ятника я б з українських класиків нікому б не став ставити, бо ще раз повторю пам'ятники повинні бути рідкісними і вражаючими (але не розмірами). Можна було б тому ж Стусові (наприклад), але як на мене, то краще було ставити не якесь гранітне (металеве, бетонне) жахіття в місті, а такий пам'ятник на могилі, який би дійсно мав високу художню цінність. Хоча, здаєцця, могила Стуса невідома, але я взяв саме його просто для прикладу.
Коли я писав "Мені б хотілось щоб на його місці був хтось інший" мався на увазі не лише пам'ятник в Києві, але й місце в мізках суспільства. Я б хотів щоб отой потяг до містицизму, який зайняв Булгаков своїм "Майстром і Маргаритою" (бо погодьтесь, що "Біла Гвардія" - це щось із розряду обов'язкової шкільної програми і тому читати її не обов'язково, "Собаче серце" - фільм є на фіга читати, "Йосиф Сталін" - пойнятно звідки ноги ростуть, "Іван Васильович міняє професію" теж нудненький в порівнянні з фільмом, "Чорний маг" - чорновик. Більше нічого з Булгакова не читав, знаю що є ще якісь "Записки морфініста", але вони здаєцця теж мало популярні в народі, основне це нікому неясний "Майстер і Маргарита"), да, так я б хотів щоб цей потяг до містицизму якимось іншим письменником. Хоча б тим же самим Мережковським.

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікавий Київ