Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікавий Київ


Цікавий Київ

Сообщений 31 страница 60 из 324

31

Київ -- цікавий всюди. Хоч киянином я себе не вважаю, але саме Київ, на мою думку, місто з особливою енергетикою. Москва, наприклад, сіре місто, Львів -- еталон, так би мовити, старовини...... Але КИЇВ..... Я не кажу про застиглу у склі Майдану музику Михайла Поплавського, про його гопоту, мерів та інших людей. На Київ боляче дивитись, так як власне справжніх киян майже не залишилось, більшість -- фіктивні понтарі.... В пінжачках та джинсиках, з сигаретою в зубах та пофігістичним відношенням до реалій світу...

0

32

valear написал(а):

фіктивні понтарі

О це так точно фіктивний понт зараз у моді. Змінився Київ, змінився. Набудували дур із сталі і бетону.
http://infostore.org/user/Patriot of mg-42 Залив хфотки з Лиски вибачайте, що мало в мене дайл апп.
Уря залив трохи хфоток з похода якиий відбувся 29.09.07.
Далі буде..................................

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-09-30 22:03:53)

0

33

Patriotofmg-42 написал(а):

P.S Хто знае що че за антени? Що це глушилки це зрозуміло, однак під цим комплексом є підземніходи, знайшли 2 засипахих землею, невже там є якийсь бункер, хоча напевно ж що був..... Може хто щось знае про них біль детально?

Ходи там були ще до вишок, радянська влада готуючись до війни копала всюди ходи, щоб можна було все вдало евакуювати, невстигли, а ходи прийшлося засипати, хоча, напевне, після війни там всеодно щось військове залишалося, тому, мабуть, і вишки поставили

0

34

Дурепа
Та ні ті штуки після ВВВ, то глушилки, радіо "Свобода" глушили.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-10-14 13:16:47)

0

35

Patriotofmg-42 написал(а):

Та ні ті штуки після ВВВ, то глушилки, радіо "Свовобода" глушили.

Прям Ретранслятор2.

Нещодавно із знайомим проїхався вздовж Фрунзе. Його резюме: "Яка цікава вулиця. Такий обнадійливий початок і такий драматичний фінал!"
А таки ж правий!

0

36

Patriotofmg-42 написал(а):

P.S Хто знае що це за антени? Що це глушилки це зрозуміло, однак під цим комплексом є підземніходи, знайшли 2 засипахих землею, невже там є якийсь бункер, хоча напевно ж що був..... Може хто щось знае про них біль детально?

Якщо вірити чуткам, то у тій місцині був підземний хімічний завод, який евакували, коли і чого, не запам"ятала. Знаю лише, що він частково затоплений

0

37

Місце:Пром Зона Видибучи час 15.00 29.09.07.
Мета: знаходження цвинтара портових кранів.
Склад команди: 4 чоловіки + Ваш вірниий слуга.
ФОТО: ЦИФРОВИК НІКОН
                                                                             Хід роботи
Отже наш бадьорий десант прибув на точку старту М. Видубичі рівно о 15.00. Наша ціль визначена, хоча ніхто не зна де вона точно знаходиться. Тож ми пішли в Зону:) Вдостль на ходившись по добрим пром-вулицям, знайшли концерту базу якогось гурту( грали непогано), забрели до общяг деревообробляючого ПТУ, гарна ж там місцинка:). Далі залізли в якесь депо, де добрий дядько спитав що ми щукаємо і вказав шлях по коліях до Дніпра....Сказоно зроблено і ось ми........на заводі Ковальської(виготовляє бетон). Дивно нас навіть місцевий "фохр" не питає хто ми, лазь скільке хо...... Люді ходять в касках, машини катаються, залізли на гору піску подивилися на його намивку. Згодом знайшли хід до річки. Ох і берег суцільна екологічна катасторафа пляшки з під оковитої, пива (і де їм тав взятись пром зона), смрад, дохла риби(І рибачки, ну що ви там ловете?), викиди завода в Дніпро жах....кочмар....Подивилися нафоткали компромат і далі пішли, йшли по теплотрасі(потім знайшли дорогу покраше)  а забув сказати на заводі прибилися за нами 4 собаченя, йдуть хвостами махають, граються вони..Вилізли ми якось чагарниками до моста метро, ось там красиво, подивилися на яхтову регату, яка сьогді проходила на Дніпрі. Але ж треба крани знайти. Тож ми пішли далі, але дорога закінчилися довелося залізти на старий завод будконструкцій. Осьтам і почалося... Там закинуті цеха стоять, ну що ми не сталкери чи що:). Залізли. А там такий рай, місця багато, хоч Бикотеку роби, якісь баночки з реактивами, залишки елетрощитків, бочки з бензином, якісь побиті фонтани, прикольно. Так лазимо, лазимо і на 3 рівні знаходимо..дядедчку.....думали бомж, бо пяний, але ні дядечко той місцевий сікюріті  :ded:  , ну він до нас хто ви шо ви, а ми йму кажемо заблукали самі не місцеві, показали документи, потім розговорилися, нормальний дядько....Взяли артефакт, книгу по електротехніці за 1969 рік, хоча там документів ну просто гора, бери не хочу. Дивимось на наші пісочні ба 18.40. Ну всюго по маленьку ну тай треба міру знати, а що так налазилися, дай бог та кожному. Вилізали з Зони знов через Ковальську, собак там залишили, на виході  привіталися з водієм "КАМАЗУ", перша людина на цьому заводі яка звернула на нас увагу!!!!.
Пройшлись трохи і ми в центрі Видубичів. Сіли в метро і... :drings: ...................
Згодом я зрумів, що треба було йти в район ТЕЦ, ну нічого згодом підемо і я гадаю, що ми таки знайдемо цей цвинтар. Про сьогоднішній день я нежалкую :cranium:  :cranium:  :cranium: . Ось така в мене видалася субота. :pooh:  :pooh:
P.S Зустрів друга і свистнув у нього альбом Скорпіончіків "Humanity" :offtop:

0

38

Patriotofmg-42 написал(а):

4 чоловіки + Ваш вірниий слуга

А його що за людину нерахуємо? Закрадуються думки, що може він і справді упир, як-то на аватарі зображено...

Patriotofmg-42 написал(а):

залізли на гору піску подивилися на його намивку

Відразу питання- всіляких окамянілостей там не зустрічали? Бо вздовж усього Середнього Подніпров'я, якщо піднімати пісок з 18-20 метрів, то там повинні всілякі окам'янілості бути. Я, наприклад, минулого року по Кончі-Заспі ударив і досить ефективно - півтори сотні зубів акул, штук п'ять зубів копитних, залишки кісток коней, щелепа кабанчика, уламок бивня мамонтеняти, щелепи пацюків, зайця та безліч кісток всілякої дрібноти.

А може його й нема того цвинтара? Якщо кажуть, що гвинтокрили - то душі загинувших танків, то може і портові крани на щось перетворюються?

Patriotofmg-42 написал(а):

Ось така в мене видалася субота.

Вітаю... А я всю суботу пробігав як собака бешена і нічого не виходив...

0

39

Чудотворецъ написал(а):

Відразу питання- всіляких окамянілостей там не зустрічали?

Та пошукати треба, думаю там є багатсько чого цікавенького, от тільки грейдери там постійно їздять, заважають пошукам.

Чудотворецъ написал(а):

А його що за людину нерахуємо? Закрадуються думки, що може він і справді упир, як-то на аватарі зображено...

А хто його зна можливо і упир :cranium:

Чудотворецъ написал(а):

А може його й нема того цвинтара?

Та ні ж є знаючи інет духи кажуть, що бачили, чи вони були трохи :ded: та і хфотки йoго в інеті висять.

Чудотворецъ написал(а):

Вітаю... А я всю суботу пробігав як собака бешена і нічого не виходив...

Дякую. А що ви хотіли виходи?

P.S. Ось лінк http://www.acis.org.ua/cgi-bin/dds_arti … mp;id=233, який вказує на реальність існування цього місця.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-10-14 13:17:33)

+1

40

Patriotofmg-42 написал(а):

P.S. Ось лінк http://www.acis.org.ua/cgi-bin/dds_arti … mp;id=233, який вказує на реальність існування цього місця.

фотки запечили, є щось в них таке, що важко передати, однак шкода що це явно не прикрашає наш Дніпро

0

41

ЗіронькаДа як не прикро але факт. Хоча в цьому є і свій шарм. :big_boss:

0

42

Patriotofmg-42 написал(а):

Хоча в цьому є і свій шарм.

Шарм є, але в мене Київ завжди асоціюється із зеленню. Правда, зелень схоже бореться за місце під сонцем і серед залізяччя.

0

43

Зіронька
Ну це в пісні Скорпіонс, ось таке у нас, як кажуть, Humanity без Fe нікуди. Як то кажуть "Каждый ловит свой собственый кайф"
МИР ВАМ ЗЕЛЕНІ. Наше діло не вмре, не загине.

0

44

Patriotofmg-42 написал(а):

А що ви хотіли виходи?

В нотабуці контролєр накрився. Рятував ситуацію, бо Каневала самі на ньому була.

Так судячи з фоток, цей цвинтар не маленький і повинен відносно легко знаходитись. Може трохи не там шукали?

0

45

Чудотворецъ написал(а):

Так судячи з фоток, цей цвинтар не маленький і повинен відносно легко знаходитись. Може трохи не там шукали?

Та я ж кажу зверну трохи не в той  бік.
А як там Ваш ноутбук пожива?

0

46

Спасибі, не погано, от тіко акумулятори довелось кібєнізірувати, бо мені їх всунули 4 замість 8 і через два роки експлутування вони накрились (разом з контролєром). Заміна акумуляторів коштувала б 1000 грн, а контролер 600. Але я вирішив, що ремонтувати відносно стареньку нотабуку за 1600 це дуже жирно і тепер без акумуляторів сижу і працюю лиш від мережі.
Про всяк випадок! Не купуйте нічого в магазеї на Межигірській (тій, що перед секс-шопом Насолода) - вони скотиськи мені нотабук без чотирьох акумуляторів продали.
І щоб трохи плавно повернутись в тему "Цікавий Київ". В тому згаданому секс-шопі на перший погляд нічого цікавого немає - якісь бюстгалтери і стрінги з вушками. Якщо хочете відкрити для себе ще одну цікавинку Києва - пробийтесь у підвальну частину магазеї. Там є багато чого цікавого і пізнавального.
А ще там на Хоривій ми колись намагались квартиру придбати (ще коли на Оболоні трикімнатні по 15000 продавались). Там виставив якийсь брокер трикімнатну за 12000. Вирішили піти поцікавитись - шо то за диво. Хоч і не придбали, але так цікаво було! Уявіть: обкоцяний будинок у глухому дворі (на розі Межигірської і Хоривої), дерев'яні прогнилі сходи в під'їзді, квартира що продавалась була єдиною жилою квартирою, проржавілий дах, але на горищі якого, за словами брокера, можна було зробити зимовий сад. Але саме цікаве всередині. Господарка - якась бабуся, яка не вимовила жодного слова і дідусь який саме нещодавно помер (коли саме не знаю) і спочивав у себе в кімнаті в домовині. Тому в ту кімнату нам не показали. І ще трохи вражень. Звичайно, що приймаючи до уваги ціну ми були готові до необхідності капітального ремонту і тому на обдришпані стіни не звертали уваги. Але що неймовірно порадувало - це цілковита відсутність хоч якоїсь умивальні (навіть не ванни, просто чогось подібного). Замість неї - раковина на кухні і... краник над унітазом. За словаим брокера, можна ставати на унітаз і митись під тим краником. Жаль, що він це відмовився демонструвати. Одним словом Поділ - це окрема сторінка Києва!
А там же, на розі Межигірської і Хоривої отримав по морді Олесь Бузина!

0

47

На жаль ні, бо вчився тоді, здаєцця в класі 10-му в школі... на перехресті Межигірської і Хоривої. І цікавився тоді більше секс-шопом, ніж Бузиною. Хоча, звичайно, з його творчістю був поверхнево знайомий і тому надзвичайно втішався з того, що біля моєї рідної школи прямо на виході із Подільського районого суду сталася така непересічна подія в культурному житті міста. До речі, Митець був лише один і беззбройний. Але цього вистачило, щоб подарувати любителю східних єдиноборств Бузині струсок мозку.

0

48

Чудотворецъ написал(а):

Не купуйте нічого в магазеї на Межигірській (тій, що перед секс-шопом Насолода) - вони скотиськи мені нотабук без чотирьох акумуляторів продали.

Магазину там вже нема... Якийсь секонд хенд, лег чи хед....

0

49

Чудотворецъ написал(а):

Не купуйте нічого в магазеї на Межигірській

Я тільки на складах купую. :offtop:

Чудотворецъ написал(а):

Але що неймовірно порадувало - це цілковита відсутність хоч якоїсь умивальні (навіть не ванни, просто чогось подібного).

Щось подібне я бачив в Одесі.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-10-09 20:41:10)

0

50

Ах Адєсса, жемчужина у моря!
Приїхав я якось туди із своєю знайомою на конферелію. Поселяємось. Кажуть є звичайні номери по ... 5грн/доба, а є "люкси" по 25грн. Оскіки я вже був "нє пєрвий раз в Адєсє", то я підсвідомо здогадувався, що то за номер по 5 грн. І став просити "люкс". Кажуть люкси лише жіночі, відповідаю - то селіть мене із знайомою. Відразу пильний погляд кастелянші осяяв мене ренгенівським промінням і суворий голос запитав "А ви муж і жена?". На що я відповів: "Нєт, но ми разом жизнь прожили!" (хто бував в експедиціях, той зрозуміє, як можна з дівчатами спілкуватись просто, без усіляких бєзобразій). Кастелянша, нічого не второпала і таки відправила мене в номер по 5 грн. Номер виявився в блоці з китаянками (мабуть, вважалось, що п'яні науковці становлять якусь небезпеку тіко в блоці з українками, а екзотіку вони не люблять), кімната з подертими шпалерами, зато ті шпалери були 4-5 сортів (як свого часу в Арараті до ремонту). Єдина розетка виявилась вирваною із стіни і заклеєною скотчем. Коли скотч віддерли - виявилось що вона ще й не працює. Зато ліжка були з ортопедичним ефектом! Коли лягти на живіт - тіло згинається назад, а кажуть, що то для хребта корисно. Подумавши, я вирішив, що тут буде ночувати лише моя сумка і подався на нічліг в "люкс" до знайомої (там хоч один душ на весь блок був, а в мене тіко "очко" з китаянками). Попили ми чаю, лягли спати (кожен на своєму ліжку!). Вранці п'ю там же каву, а мальчик-третьокурсник, що шестерив на тій конферелії просік, що я в "люксах" спочивав і тут же постукав куди нада. Прибігла розлючена костелянша і давай змене гроші вимагати, за те що я за 5 грн в кімнаті з тумбочкою ночував. Я падаю на мороз і кажу що я тут лише останні півгодини, а вона видає : "Да что ви мнє рассказиваєтє! Я же віжу, что на етой кроваті кто-то спал!" Потім преводячи погляд на ліжко моєї знайомою резулює: "Прітом на етой спалі даже больше чм на той!". Викричавшись, сталінський птєнєц полетів у своє кубельце і тут прибіг третьокурсник, який все й організував і щоб відвести від себе стрілки тут же почав казати: " І чєго она так разозлілась? Вон в сосєднєй комнатє мальчік з двумя дєвушкамі посєлілся і нічьо!". Думаю, що ж то за мальчик такий ловкий. Виявилось Митяй І.С.! "Мальчику" тоді було років 47-48.

0

51

Чудотворецъ
Дя от така вона Адесса :offtop:

0

52

Круки, в смислі ворони (ті, що Корвус коракси) на Рейтарській, 9. Там у дворі будинку, в двух клітках живе три крука (олин з них: http://www.photoclub.com.ua/photo/68480/)...
Це щось на зразок круків з Лондонського Тауера (За легендою, якщо вони здохнуть, то Грейт Брітанії настане капець)...Тільки моє прохання - не кидайте їм різну хфігню...бо не приємно було дивитись на пташку з дискетою в дзьобі...

0

53

Raven_sp написал(а):

хфігню...бо не приємно було дивитись

А неприємно пишеться разом чи окремо?

-1

54

Raven_sp
Щось ніяк я до них дійти не можу, стільки чув що є таке а дойти....Біда.

0

55

Raven_sp
А і трохи офф топа. На цьому http://www.photoclub.com.ua сайті хфотки заливаються довго, бо я маю лише дайл-ДааУН(аж ніяк не АП), то ж зараз користуся для розмішення хфоток лишень інфостором.

0

56

Patriotofmg-42 написал(а):

Щось ніяк я до них дійти не можу, стільки чув що є таке а дойти....Біда.

Це того стоїть...
порада: якщо будете фотографувати - не підносьте фотоапарат близько до сітки, інакше останнє, що зфотографує Ваш ф-рат буде дзьоб...

0

57

Raven_sp
Буде нагода схожу обовязково.

0

58

Цікаві і водночас екстремальні місця в Києві це Лісові масиви: Пуща-Водиця, Конча-Заспа, Голосієво...Мені найбільш подобається Пуща-Водиця, особливо взимку...Одразу порада не ходити одному, або когось попередити про своє перебування там, ну і мати з собою мінімум ніж...а то і я втікав, і від мене втікали...отже весело...

В Голосіївському лісі є цікаве місце, натрапив на нього випадково, коли шукали з Його Величністтю Лопарьовим гніздо яструба...Посеред лісу відгороджена площадка з лавочками з деревини, на деревах ікони, все навколо прибране...

0

59

Raven_sp написал(а):

Одразу порада не ходити одному, або когось попередити про своє перебування там

Що невже так багато гоп-стопів?

Raven_sp написал(а):

Посеред лісу відгороджена площадка з лавочками з деревини

Цікаво.

0

60

Може, підем гопів постріляємо? Просто пропозиція.  :hunter:

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікавий Київ