Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікавий Київ


Цікавий Київ

Сообщений 1 страница 30 из 324

1

Київ як багато в цьому слові. А що ми знаемо про нього, які цікавинки. Ось є в мене така авантюрна ідея залізти в водостік Лисої гори і сходити на цвинтар загиблих портових кранів на Видубичах.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2008-08-17 01:11:48)

0

2

Є ЖЖ-спільнота така - интересный Киев

0

3

Мені зажди було цікаво, чи справді існують катакомби попід Кирилівською церквою на Фрунзе.
До речі, а в кого які улюблені місця у Києві? Куди завжди хочеться прийти, просто посидіти насамоті, помилуватися краєвидом, поміркувати?

0

4

Я люблю Лису гору та ботсад Гришка.

0

5

А яку саме? Їх декілька у Києві. Я полюбляю ту, яка на Андрієвському узвозі, та й сам узвіз місце непогане)))
Ще люблю Лукянівську площу і вултцю Артема, особливо у засніжені вечори.  ^_^

0

6

Serna написал(а):

До речі, а в кого які улюблені місця у Києві? Куди завжди хочеться прийти, просто посидіти насамоті, помилуватися краєвидом, поміркувати?

я люблю Андреевский ночью..по лестнице наверх подняться и просто смотреть на старый... ПОдол..который пахнет прошлым...

еще люблю ракушку в мариинском...

люблю пешеходный мост ...набережную...всьо это в свете ночьных огней города...

а днем люблю Лысуху... :rolleyes:

0

7

Serna написал(а):

А яку саме? Їх декілька у Києві. Я полюбляю ту, яка на Андрієвському узвозі, та й сам узвіз місце непогане)))
Ще люблю Лукянівську площу і вултцю Артема, особливо у засніжені вечори.

Ту що на Видубичах, хотя на Андрюшке тоже сипотно.....
І взагалі я люблю вечірній КиЇв.

0

8

Цього літку відкрила для себе набержну (вибачте, не знаю як на українській) на Оболоні... Йдеш собі по ній, і відчуваєш себе наче у Феодосії, біля моря))) Так що дякую тому, хто мене туди привів!!!  :bye:

0

9

Найбільш улюблене місце - вул.Покровська. Жаль тіко, шо коротенька.

0

10

а моє улюблене місце-сакральна лавка на вднг :)

0

11

Дуже полюбляю район Золотих воріт, особливо Ярославів вал. Ну і Андріївский узвіз, особливо у вечірніх сутінках. Подобається засніжений центр Києва на Різдвяні свята, однак давненько такого не було.

Serna написал(а):

Цього літку відкрила для себе набержну (вибачте, не знаю як на українській) на Оболоні... Йдеш собі по ній, і відчуваєш себе наче у Феодосії, біля моря)))

Супер! Ніяк не могла підібрати слова, щоб передати враження, коли вперше прогулялась по цій наберережній, ви так влучно висловилися.

0

12

yosia написал(а):

а моє улюблене місце-сакральна лавка на вднг

Останнім часом теж полюбив лавочки ВДНГ. Ось лишень погода незабаром цю любов зруйнує, бо люблю їх лише в дуеті з пивом.
А якшо чесно, то я Київ погано знаю, хоч і живу тут з 1984. Орієнтуюсь лише в Подолі та трохи в районі факультету.

0

13

:viking: Та Ви що!!!! А як же Ваша супернавігаційна система????? Не допомагає????

Я люблю більше лавочки біля самого біофаку.. коли сонечко тепое світить, в руках кава, позаду лекція))) і добре так)))))) якби то тільку оту кляту заправку там невмостили.... бе....

0

14

Serna написал(а):

До речі, а в кого які улюблені місця у Києві? Куди завжди хочеться прийти, просто посидіти насамоті, помилуватися краєвидом, поміркувати?

Щодо мене то люблю Китаєво, навіть не віриться, що то є Київ, до речі я там вперше побачила живого бобра! А ще є цікава вулиця Трьохсвятительська, там з одного боку,якщо заходиш в будинок, то це перший поверх, а з іншої - другий. А щодо Лиски на Видубичах, то там також цікаво, хоча в дотах робити нічого, а ось на згорівшій пожежній частині навіть дуже весело, саме на ній...

0

15

Дурепа написал(а):

а ось на згорівшій пожежній частині навіть дуже весело, саме на ній..

О так ця частина дуже мені довподоби. А ще мені подобається той ідол, хоча ці фанатики не дали мені його зафоткати. Ну і грець з ними.
А ось на оболонській набержній ніколи не був. Мабудь дарма:(

Отредактировано Patriotofmg-42 (2008-08-17 01:14:25)

0

16

Так ніколи не пізно наверстати втрачене)))) Наступного літа - милості просю))))  :friends:

0

17

Serna написал(а):

Та Ви що!!!! А як же Ваша супернавігаційна система????? Не допомагає????

Звичайно, що коли я тіко придбав GPS то його осваював на прикладі Києва. Але зараз ходити як дурний із приймачем по Хрещатику щось вже не прикольно. Так я Київ погано знаю не через те що боюсь заблукати, язик не лише до Києва доведе, але й в Києві допоможе. Просто коли я маю багато часу, то віддаю перевагу виходам за місто, а коли мало, то...

0

18

Serna написал(а):

Так ніколи не пізно наверстати втрачене)))) Наступного літа - милості просю))))

Дякую я запаятаю. У мене всі ходи записані :gogi: .

Чудотворецъ написал(а):

Просто коли я маю багато часу, то віддаю перевагу виходам

Я те ж люблю десь за містом завіятись. Київ знаю теж не дуже, септо куди йти і що де знайти знаю, а яка там вулиця бог його зна.... Хоча як би мені опинитися десь на Святошино чи на Троещенні, то напевно там би і блукав, все таке однакове. Там так точно потрібен GPS.
P.S. Якщо не .....  :black_eye:

0

19

о.... я про Борщаговку краще взагалі промовчу.... Хоча на Святошино не бувала, а деякі райони Троещини мені вкрай рідні та знайомі))) Ше райончик той ще - РемБаза.... це власе мікрорайон на Лівому березі.... А ще по ночам жах як страшно на Нивках.... :night:

0

20

Ночами страшно не тільки на Нивках, тим паче якщо врахувати нашу систему освітлювання. Але ж погодьтеся Київ найкрасивіший саме вночі, і не обов'язково на нього дивитися з центру...

0

21

Дурепа написал(а):

Але ж погодьтеся Київ найкрасивіший саме вночі, і не обов'язково на нього дивитися з центру...

Згоден. Київ вночі дуже гарний, хоча дивлячись де.

0

22

Patriotofmg-42 написал(а):

А ще мены подобаеться той ідол, хоча ці фанатики не дали мені його зафоткати.

А Ви знаєте, що тому ідолу потрібно було жертву принести (можна навіть печиво) і тільки після того він до себе підпускає, хоча хто його зна, може і ідол фанатиків не любить

0

23

Дурепа написал(а):

А Ви знаєте, що тому ідолу потрібно було жертву принести (можна навіть печиво) і тільки після того він до себе підпускає, хоча хто його зна, може і ідол фанатиків не любить

Та то не в ідолі справа, а в тих людях, що коло нього, фанатики якісь

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-09-20 22:02:52)

0

24

Історія з жихні. Один викладач з нашої кайфедри намагався вночі вибратись із Троєщини. Ловить маршрутку, аж, глип, до нього йдуть дві постаті в шкірянках, кепках уточках і кросівках (образ страшних гопів впізнається?). Діватись нікуди, ловить маршрутку далі, а її все нема. Постаті наближаються... Ловить далі... Її все нема... Постаті наближаються... З мобілкою вже попрощались, думаєм якби зуби вберегти... Постаті наближаються і кажуть"Добрый вечер! А как Вы здесь оказались? Может, давайте мы Вас пивом угостим?". Виявились студентами біофаку.

0

25

Чудотворецъ написал(а):

Постаті наближаються і кажуть"Добрый вечер! А как Вы здесь оказались? Может, давайте мы Вас пивом угостим?". Виявились студентами біофаку.

Злі біогопи с пивом :friends:  Гарна історія нажаль так бува не завжди, бо все ж такі люди існуть і це дуже прикро, бо вони псують образ Київа і  створюють негативниу репутацію деяким районам.
Хоча це вже :offtop:

0

26

Минулої суботи був в досить цікавому авіамузеї в Жулянах. Музей створений як науковий підрозділ НАУ. Мене цей музей дуже вразив, гарна колекція літаків і гвинтокрилів. Є дуже цікаві моделі, наприклад стратегічні ракетоносці. Кого цікавить, цей музей знаходиться на вул. Медова 1. Їхати до Сефастопольської площі, далі троллейбусом № 9 або 22. Хоча його, чесно кажучи, важкувато знайти.

0

27

Мені дуже подобається Музей однієї вулиці, що на Андрійовському узвозі)))) Хто не був, обовязково зазирніть)))  :)

0

28

Мені багато хто хвалив Музей однієї вулиці, але я там був ще десь в році 95-му і настіко він мені не сподобався, що досі не зберусь провірити наскіки він змінився. Особисто я люблю природничий музей, хоч як правило часу вистачає лише на палеонтологічний відділ. Історичний музей подобався, якби стояв у якомусь обласному центрі. Для державного рівня він, на мою думку, слабоватий (певною мірою це стосується і природничого).
Який ще музей залишив глибокі враження так це музей Чорнобиля. І хоч на перший погляд там нічого цікавого (якісь макументи, протигази), але на нього треба налаштуватись морально, щоб перейнятись. А так краще і не пробувати.

0

29

В музеї Чорнобеля не був, ось в музеї однієї вулиці бував, досить цікаве місце.

0

30

http://interesniy.kiev.ua Гарний сайт. Багатсько цікавенького про Київ.
Вчора вибрався на Лису гору, хотів спуститися в дренажку. Отже я і ще два бійця, взявши приладдя, відалися на поталу пригодам і бадьоро закрокувавши вирушили в путю. День був гарненький, сонечко гріло наші юні душі, вобщем красота, а нам то "не почем". Спершого погляду стало зрозуміло, що гора просто забита любителями шашлика, словянами-язичниками і групками толкінів. Спочатку ми хотіли підійти до ідола чи то Перуна чи то Ярила, однак там виявись наш "добрий" Омон, який ганяв планокурів, запаковюючи їх в найкращій архіватор усіх часів і народів "Бобік". Знов не вийшло дойти до цього ідола :( . Одна трохи подивившись на шоу ми пішли далі. Наближаючись до точки спуску, ми здалеку почули голоси, опа і там шашличники, але ні виявилося що то любі друзі з групи місцевих київських діггерів "Акіс". Зайнято кажуть..... Знов облом.... Трохи поседіли, подивилися як люди працють, ми сумні пішли собі далі. Але оскільки ми вже тут не йти ж з порожніми руками. І ми вирішили спустилися трохи нижче по схилу хотіли знайти колодязі системи, карта вказувала, що їх є три. Таки так їх виявилося три. Оскільки закріпитися мотузкою не було де, ми спустилися з гори до 3 колодязя і опа...... діра можна лізти прямо на третій марш. Якісь люди викопали яму і пробили дірку в 3-му марші системи. Отже не довго міркуючи ми стрибнули в яму. Розбита дренажка зустріла нас дивним смородом гнилого м'яса..... Ой як там смерділо тунель виявився не більше 3-4 метрів завдовжки, а 4 марш засипаним і лишень мав маленьку шпаринку, через яке порбивалося сонячне сяйво. В кінці марша спочивав дивний мішочок, з якого "чудно пахло" гнильцем, чи що там було, ми вирішили не турбувати цей мішочок. До речі на стінах тунелю були присутні сліди пожежі, хоча чому там горіть.....
Вдосталь находившись в тунелі, ми піднялися на свіже повітря і ще довго гуляли на чудовій горі, насолоджуючись природою. Де ще в Києві знайдеш таку тиху місцину і такий вид на Лавру.
P.S Хто знае що це за антени? Що це глушилки це зрозуміло, однак під цим комплексом є підземніходи, знайшли 2 засипахих землею, невже там є якийсь бункер, хоча напевно ж що був..... Може хто щось знае про них біль детально?

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-09-24 21:43:40)

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Цікавий Київ