Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Домашні тварючки


Домашні тварючки

Сообщений 1 страница 30 из 206

1

Есть таке діло як домашні тварючки. Ось і в мне є така штука. Славіком називаеться, каже що кіт, а так хто його зна. Прописався в мене паспорт отримав і живе. А ще є такі квартирантки як цихліди, хоча ні в них окрема квартира на 200л. Так ось хочу дізнатися чи тільки в мене таке горе?
P.S. зникли таргани-сумую:(

0

2

Маю теж рибок і кішку...

0

3

КитВасиль написал(а):

По черзі? Не ревнують Вас рибки до кішки? Тру, надзвичайно тру!

у мене також була така комбінація, тут мають місце такі варіанти:
1) кішка любить рибу, але страшенно боїться води;
2) кішка любить воду, але боїться рибок;
3) кішка боїться води і рибок;
4) кішка любить і те, і те, але не знає, що вибрати

0

4

В мене є пес. Боксер. Дуже ласкавий і мудрий пес.. от тільки слиниться - жах.... особливо на радощах....  розміром зі стіл... коли взимку спить на кухні, то ранком коли до універу збираешься, треба щось викинути з кухні, чи то собаку, чи то стіл, бо постійно на щось натикаешься)

0

5

Маю черепашку, відкликається на ймення "Руська" і на шматок кабана. Ще маю рибок, але вони, сволочі не відкликаються.
До речі, одна рибка культова - зловив із Гандзюрою в Голосієвських озерах в 2003-му році. Такий собі карасик, якого я люблю. А всі інші, то барбусня, тетри та сомики.

0

6

Добре що рибку не з паном Лопарьовим ловили))))  ;)

0

7

Ох уж ці риби-бариби мороки з ними. Були колись в мене ніони, ото тварючки. Не вмикнеш аерацію і все капець рибкам.

0

8

КитВасиль написал(а):

Якщо на шматок кабана - значить болотяна?

Так, болотяна. Зелені конфіскували на "Птічкє", а куди дівати не придумали. Звірок був повністю ручним і при випуску в природу ризикував через декілька наносекунд перетворитись в попільничку. Довелось взяти на виховання, незважаючи на те, що як писали Межжеріни в культовому підручнику зоології "черепахи відрізняються бульдогоподібною хваткою і лютим норовом".
Patriotofmg-42, та я щось не помітив особливих проблем з неонами. Свого часу навіть розмножувались в мене, хоч я ніколи не був супер-пупер акваріумістом, а тримаю рибок так. Для власного естетичного задоволення.

0

9

як писали Межжеріни в культовому підручнику зоології

А то правда, що коли Ви її полуницями кормите, то вона від задоволення рожжеві бульбашки пускає???

0

10

Serna написал(а):

А то правда, що коли Ви її полуницями кормите, то вона від задоволення рожжеві бульбашки пускає???

То не в мене, то в Межжеріних. І існують черепахи як вид вже 300 млн. років... Вивчайте класіку.

0

11

Та я знаю, шо в них))) З цікавості спитала)))  :swoon:

0

12

Чудотворецъ
То в мене був період такий не вдалий просто натой час в наші країні дивні речі робилися, світло саме виключалося і т.д. А мене дово вдома не було постави кормушку, аерацію думав все путем а там бац....
В мене теж колись жила болотяна черепаха Чері...Класна так тваринка. Її колись в насос затягло, потім його чистили там її знайшов, витяг і до себе в кристалізатор посадив. Десь років з 7-8 потім прожила, хоча була така побита. І саламандри колись були.

0

13

Да-а-а саламндри... Колись в Кучер-Томченка на гуртку із семи штук більше тисячі наплодили... Прикольні тварючки, хоч і інтелектом не обдаровані (як, в принципі, і черепашки).

0

14

Сетон-Томпченко

а правильно написано прізвище? Бо я знаю такого письменника - Сетона-Томпсона... на його книжках про звірюшок виросла.

0

15

Дякую за пояснення. До речі, пана Юрка Григоровича дуже вчасно змило з факультету))) не встиг він у нас залік прийняти),  але про кузюк ми наслухалися)))  :ded:

0

16

КитВасиль написал(а):

Боже мій, то Видатний Митець Кучер-Томченко ще живий?

Та а куди ж він дінеться. Зараз в УДЕНЦі працює (чи як він зараз НЕНЦ, чи що). І повірте, що на фоні директора і багатьох інших "митців народної освіти", ще досить непогано виглядає.

0

17

КитВасиль написал(а):

Усеж-таки Шева - прокляте Богом місце...

Ну тут не можу погодитись хоча б тому, що тоді б довелось звільнятись. Звичайно "бздиків" у нас своїх повно, але ж де їх нема? Стосовно начальства наприклад Могилянка нас випереджає (там принаймні еректор не чекає коли його вперед ногами винесуть і не розганяє факультети "по щучьему вєлєнью"). Краща вона і по рівню комп'ютерізації та англійської. Але в плані навчальної бази? Уви.
Гарна база в Богомольця. Але багато моїх знайомих пройшовши через нього, стверджують, що нам до їхнього болота ще гнити і гнити.
А за кордон і не хочеться...
І не запрошують...

Йдемо в офтоп

0

18

Не зовсім про тварючок, але щоб оживити тему кину в народ таку задачку. А ну в кого які вдома квіточки ростуть?

0

19

Patriotofmg-42 написал(а):

А ну в кого які вдома квіточки ростуть?

В моїй кімнаті драцена, юка, кротон та араукарія. Ще був кипарис, нефролепіс та саговник, але вони упокоїлись (сподіваюсь якось інших спробувати помучити)
Я чомусь не сприймаю квіткових рослин, а віддаю переавагу хвойним та папороттям.

0

20

КитВасиль написал(а):

Жодної.

А що ж таке?
Ось у мене цілий бот сад. Фікуси,орхідея фалінопсіс, алоє, цикос, ну і безліч усілякого різного.

Отредактировано Patriotofmg-42 (2007-11-02 22:52:26)

0

21

Я чогось кактусів не сприймаю. Хоч в нашій раболаторії це культові растєнія. Все почалось із кактуса Смогоржевського (цієї зими упокоївся). Зараз в нас є Кактус Давиденка, Зигокактус Горобця (цвіте під час Канівської практики!), на днях об'явився Зигокактус Пшеничного та обіцяє об'явитись Кактус Яненка. Ще є Фіалка Мартюшевої, але вона якось виглядає не по-пацанські в такій крутій кумпанії кактусів.

0

22

Абожаю всьо пушистое!
Но дома одним лишь котиком ограничусь.

0

23

Katsumi написал(а):

Но дома одним лишь котиком ограничусь.

А як вашого вухастого кличуть і яка в нього порода, якщо вона звичайно є?

0

24

а у мене молодило з Зміїних островів живе дома))))
Арчибальдом звуть))
тіки не живе...а здається доживає..=( :sorry:

0

25

Практичне запитання.
Ніхто не має досвіду догляду за саговниками, папоротями та домашніми кипарисами?
Якщо в когось такий досвід є (і бажано вдалий), поділіцця, будь-ласка.

0

26

Чудотворецъ написал(а):

Ніхто не має досвіду догляду за саговниками, папоротями та домашніми кипарисами?

Маю вдома папороть. хтось сказав, що вони полюбляють тінь, я так і зробила. Але все пішло не так: папороті все гірше і гірше, не допомагали ні органічні, ні мінеральні добрива, ні навіть стимулятори росу. залишився один листок в горшку, який і перекочував на досить сонячне підвіконня (вікно дивиться на пвденний-схід). тепер мою папороть не впізнати: така гарна стала, навіть регулярні "нальоти" киці не шкодять. можливо це виключення з правила, але моій рослині дуже подобається нове сонячне місце. Точно знаю, що краще для кожної рослини купувати окремі добрива, обов"язково для вічнозених використовувати "внекорнєвую подкормку" (вибачте, лінь перекладати). весною завжди використовую стимулятори росту.
але вічнозелених вазонів у мене два: папороть і сінгоніум, всі інші- фіалки, яких у мене було дуже багато, однак після довгої розлуки зі мною частина з них загинула.. Є ще лілія, ка вже три роки відмовляється цвісти, може хто знає. як її примусити! була орхідея, яка теж загинула після цвітіння.

0

27

Patriotofmg-42 написал(а):

А як вашого вухастого кличуть і яка в нього порода, якщо вона звичайно є?

Матёрые котоводы затрудняются сказать что за порода, но по любому она должна быть! Вы бы видели какой у него благородный взгляд! Та и имя у него не простое: "Котик"!

0

28

Зіронька, а для папороті яку підкормку використовуєте?

0

29

Чудотворецъ написал(а):

Зіронька, а для папороті яку підкормку використовуєте?

намагаюся почергово викристовувати то мінеральну, то органічну. але так і не зрозуміла, яка ліпша. пробувала і наші, і польські - принципової різниці не помітила, хіба шо для підтримки національного виробника візміть щось фірми "Август". Точно знаю, що у застосуванні вигідніші рідкі: там хоч якось можна вгадати з розведенням, бо ті, які сухі - загальна маса 2г на два відра води і вгадай, скільки його відсипати, хіба в лабораторії відважуй. крім того - беріть найменшу фасовку - бо всю ви наврядше використаєте, хіба шо у вас джунглі. сподіваюсь, Вам стануть у пригоді мої поради.

0

30

Дякую

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Домашні тварючки