Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Домашні тварючки


Домашні тварючки

Сообщений 181 страница 206 из 206

181

Чудотворецъ написал(а):

Роберт

ага і кожен ранок робити йому стильну зачіску на голові з пір"ячка в стилі "Африкана" і заставляти слухати його готичну музику... :D

0

182

Чудотворецъ написал(а):

Роберт

Painkiller написал(а):

ага і кожен ранок робити йому стильну зачіску на голові з пір"ячка в стилі "Африкана" і заставляти слухати його готичну музику...

Дякую! Так звали мою жабу!
Він, нажаль, помер минулого року :'( ... від голоду! :flirt:
А якісь нормальні варіанти не можете порадити?

0

183

А чим не подобаеться Рудольф?

0

184

Painkiller написал(а):

А чим не подобаеться Рудольф?

Мамі не подобається! Та й голубу, як на мою думку, таке ім'я не підходить!

0

185

Ero_aphana написал(а):

Мамі не подобається! Та й голубу, як на мою думку, таке ім'я не підходить!

Спробуйте Рудько.... Хоча в мене, чесно кажучи фантазія на імена просто ніяка(((

0

186

А це точно він, а не вона. бо можна ще й пташку образить

0

187

кіт написал(а):

А це точно він, а не вона. бо можна ще й пташку образить

Я маю сумніви що арахнолог зможе визначити стать птаха(((

0

188

кіт написал(а):

А це точно він, а не вона. бо можна ще й пташку образить

Це точно він!

Painkiller написал(а):

Я маю сумніви що арахнолог зможе визначити стать птаха(((

Якщо я займаюсь павуками, то це не означає, що я не розуміюсь ще на чомусь! :angry:
І якби мені не так сильно подобались павуки, то я була б орнітологом!!! :flirt:

0

189

Ero_aphana написал(а):

Якщо я займаюсь павуками, то це не означає, що я не розуміюсь ще на чомусь!  І якби мені не так сильно подобались павуки, то я була б орнітологом!!!

Навіщо все так сприймати в штики? Я просто видвинув свою теорію в цьому плані.... :sceptic:

0

190

Painkiller написал(а):

Навіщо все так сприймати в штики? Я просто видвинув свою теорію в цьому плані....

Не звертай уваги! Я зла сьогодні вранці була! (бодун)  :x
А ім'я для голуба все ж треба придумати. :flirt:  Він же ще звикнути до нього має...

0

191

http://live4fun.ru/joke/82430
Як вам такі домашні тварючки=)

0

192

А я вот хочу зверька завести какого-то... необычного... геккона, например.... :unsure:  Но не хочется, что бы тварючка мучалась... надо же правильно ухаживать и содержать. Может посоветуете чего? :unsure:

Отредактировано Шалена Білка (2009-12-26 17:45:14)

0

193

Шалена Білка
Купи себе тарантула и не обычно и прикольно.

0

194

Да, о паучке я тоже думала... Но, я раньше никогда не держала подобных животных... Очень боюсь, что долго не проживет...

0

195

да они нормальные, живучие.

0

196

Я уже придумала  :idea:  Я скорпиона заведу, где-то в феврале он у меня появится :D Просто мои родители еще не готовы к такому сожителю, как птицеед... пока не готовы  :D

0

197

А к скорпиону готовы?

0

198

Я точно не говорила кого  заводить буду, но родители явно догадываются, что это далеко не морская свинка :D А я точно знаю, что внешний вид скорпиона им более приятен, чем паучка. Поэтому паук появится позже :D А в принципе, как-то мама мне сказали: "Заводи кого хочешь, только сделай так, что бы я с ним не пересекалась " А это достаточно просто сделать.

Отредактировано Шалена Білка (2009-12-29 19:17:54)

0

199

Шалена Білка
Ну успехов твооей маме)

0

200

Ага,  ей передам)))))))))))

0

201

Мдя... Що в мене тільки не було. Пям'ятаю років 3-4 назад жила в мене ящірка ("обикновенна", тобто прудка). Довго не жила в мене, вирішила відпустити... Пригадую, що ще мешкала в мене і піщанка (вредна і кусюча), то я її подрузі на день народження "сплавила"...
Да, були і папуги (найдовше прожив 9 років, був дуже балакучим, й досі жаль). Була і свинка морська (прожила в мене 9 років).
Акваріум, десь з класу 6-го і по сьогодення (пригадую, що ВСЕ починалось з трьохлітрової банки і меченосців o.O ). Вже 8 років є собака. Хочеться ще чим-небудь поповнити свій "домашній зоопарк", та навряд... :rolleyes:  Квадратні метри не дозволяють :D )))
п.с - хіба що слимаками чи тараканами :D  :D

0

202

=Fidelia=
хороший зоопарк.

0

203

Ага.. Був... Треба "срочно пополнять коллекцию"!!! :D Але чим..? Треба доообре продумати, бо ще й з дому виженуть :'(  :longtongue:

0

204

=Fidelia= написал(а):

Пям'ятаю років 3-4 назад жила в мене ящірка ("обикновенна", тобто прудка).

Мда... Помню, лет в 7-8 мы с друзьями ловили ящериц и домой притаскивали. В банках жили бедняги, часто текали :confused: Но ни одна больше дня не прожила...мне их жалко было...отпускала на волю :rolleyes:

=Fidelia= написал(а):

Акваріум, десь з класу 6-го і по сьогодення

А вот с рыбками у меня не сложились отношения, не умею я за ними ухаживать... Все сдохли  :'(

0

205

Шалена Білка написал(а):

А вот с рыбками у меня не сложились отношения, не умею я за ними ухаживать.

Могу научить.

0

206

Вдома у маминій кімнаті на кватирці живе здоровий павук, мама його не ганяє (може боїться?), назвала його Кєша, так він вже другийрік там живе

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Домашні тварючки