Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Домашні тварючки


Домашні тварючки

Сообщений 151 страница 180 из 206

151

Raven_sp написал(а):

http://www.johndevis.com/node/130

Тваринка просто супер, може собі теж таку купити.

0

152

Patriotofmg-42 написал(а):

Тваринка просто супер, може собі теж таку купити.

Як на мене, зоологу утримувати звірків та рослинки не можна, хоч і дуже хочеться, особливо якщо кудись їздити... Найважче - передавати звірят у чужі руки (і отримувати через 2-4 місяці те, що з ними зробили).

Отредактировано КитВасиль (2008-02-03 16:54:10)

0

153

Доброго здоров"ячка усім! Так давно тут була м...ох, що поробиш!
А то вчора в вечер, мала інтересну розмову - захтілось почути ще думки мудрих людей. Що є ліпше: кіт чи пес? І хто з них вірніший товарищ? Що скажете паньство?

Отредактировано Medin (2008-02-03 17:56:52)

0

154

Оуууу... нет тут однозначного мнения. Но лично мне собаки более симпатизируют, чем коты.
Как-то завис напротив моего окна огромный котяра, провисел на ветке три дня, жалобно мяукая, пока мы не сбили его палкой и не забрали домой. Кормили, поили, расчёсывали, но он продолжал усердно гадить на кровать и ночами орать не своим голосом... Пришлось пристроить его в другое место.
Другое дело, когда зароешь в огороде потроха, а верная псина выроет, принесёт на белоснежную постель и вертится от предвкушения, мол, как хозяин-то обрадуется...

Отредактировано Nefarious (2008-02-03 18:38:58)

0

155

Nefarious написал(а):

Оуууу... нет тут однозначного мнения. Но лично мне собаки более симпатизируют, чем коты.
Как-то завис напротив моего окна огромный котяра, провисел на ветке три дня, жалобно мяукая, пока мы не сбили его палкой и не забрали домой. Кормили, поили, расчёсывали, но он продолжал усердно гадить на кровать и ночами орать не своим голосом... Пришлось пристроить его в другое место.
Другое дело, когда зароешь в огороде потроха, а верная псина выроет, принесёт на белоснежную постель и вертится от предвкушения, мол, как хозяин-то обрадуется...

Ну якщо з цього віходити, то ані котів, ані собак тримати вдома не варто :(

0

156

Medin написал(а):

Що є ліпше: кіт чи пес?

Все залежить від власних уподобань і від наявності вільного часу на спілкування і догляд за тваринкою! Собака потребує значно більше уваги, ніж кіт.

0

157

Ero_aphana написал(а):

Собака потребує значно більше уваги, ніж кіт.

А як на мене, то все навпаки, а може й порівну?!

0

158

Ось мій Славік!

Отредактировано Patriotofmg-42 (2008-02-05 20:48:21)

0

159

Patriotofmg-42 написал(а):

Ось мій Славік!

Да.... кіт Славік... а обізьяни Вальки ні в кого нема???

0

160

Painkiller
Сестра хотіла назвати його Флавіком, але це якось негуманно, ось і вийшов Славік:)

0

161

Patriotofmg-42 написал(а):

Сестра хотіла назвати його Флавіком, але це якось негуманно, ось і вийшов Славік:)

А Славік виходить гуманно??.... І куди світ котиться... :suspicious:

0

162

Painkiller написал(а):

А Славік виходить гуманно??..

А чому ні?

Painkiller написал(а):

І куди світ котиться...

Непойняв?

0

163

Patriotofmg-42 написал(а):

А чому ні?

Прошу пробачення за різкість, проте невже мало дівних імен для домашніх улюбленців?! Чому обов"язково називати бідних звірків людськими іменами? Ніколи цього не міг зрозуміти. Порада послухайте великого митця і його творіння "Казка про рєпку, або х*лі не ясно"...можливо зрозумієте...

0

164

Painkiller
Ім'я як ім'я, а що до великого митця то маю повну мп-3 збірку, чесно вже задовбав трохи.

0

165

Patriotofmg-42 написал(а):

Ім'я як ім'я, а що до великого митця то маю повну мп-3 збірку, чесно вже задовбав трохи.

Олексія Лютого не читали?? У нього в одному з творів собаку звали Мурзик..теж ім"я як ім"я, а собака злився....

0

166

Painkiller
Не знаю як там у кого, але Славік не париться йому і так добре у нього все є, що треба котові.

0

167

Painkiller написал(а):

Да.... кіт Славік... а обізьяни Вальки ні в кого нема???

Нормальне ім'я! Мою кішку, наприклад, Кірою звати! І їй подобається її ім'я!

Отредактировано Ero_aphana (2008-02-08 16:49:35)

0

168

Ero_aphana написал(а):

Нормальне ім'я! Мою кішку, наприклад, Кірою звати! І їй подобається її ім'я!

Вот блін, від Вас я такого не чекав... Ну що за звичка називати тварин людськими іменами????

0

169

Patriotofmg-42 написал(а):

йому і так добре у нього все є, що треба котові.

А це яке має відношення до імені???

0

170

PainkillerТа так просто, нормальне ім'я.

0

171

Patriotofmg-42
Добре, закриємо цю тему, все одно ми говоримо з вами на різних мовах :unsure:

0

172

я ось серйозно хтіла почути добре слово, а ви про ймення - кличку сперечаєтесь. Як коли буду в доброму настрої напишу анекдота про клички тварин, якраз про Славіка)))

0

173

Medin написал(а):

я ось серйозно хтіла почути добре слово, а ви про ймення - кличку сперечаєтесь. Як коли буду в доброму настрої напишу анекдота про клички тварин, якраз про Славіка)))

Невже хотіли отримати якусь адекватну відповідь? Ну тоді маленька порада - купуйте те, чому в вашому домі буде найзручніше жити і те, що принесе вам якнайменше проблем і якнайбільше задоволення.

0

174

Medin написал(а):

Що є ліпше: кіт чи пес? І хто з них вірніший товарищ?

Як кімнатна тварина значно краще кіт, вірніше кішка! Вони також іноді можуть бути вірними товаришами! Дуже товариські коти порід Рекс, Бобтейл, капловуха. Але звичайні перси і дворяни також можуть бути досить товариськими! Раджу при виборі тварини звертати увагу не лише на власні уподобання, а й на її реакцію на вас! Якщо ви одразу не сподобаєтесь свойому майбутньому улюбленцю, то він все своє життя буде псувати вам настрій і не тільки...

0

175

Що, домашні тварючки уже у всих закінчилися???
Ех біологи.... :(

0

176

Вчора знову між на поляні між гео та фізфаком зустрів куріпок...

0

177

Вмене теж живе тваринка Studiosus reperus Андрієм звати колись ще таргани жили...

0

178

Допоможіть обрати ім'я для голуба! Я хочу назвати його Річардом, але всі домашні проти! Підкажіть можливі варіанти! Голуб рудий... 8-)

0

179

Ero_aphana написал(а):

Допоможіть обрати ім'я для голуба! Я хочу назвати його Річардом, але всі домашні проти! Підкажіть можливі варіанти! Голуб рудий...

Ричард, не то, раджу Рудольф, або Умберто :glasses:

0

180

Роберт

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Домашні тварючки