Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Домашні тварючки


Домашні тварючки

Сообщений 61 страница 90 из 206

61

Raven_sp
а цей Немо не в помаранчево-білу полосочку кольором був? :)

0

62

Raven_sp написал(а):

я вже десь чула цю історію, здається в якості приколу. Добре, що у мене киця!

0

63

Raven_sp
Щось так я вже чув. Схожа історія була на сайті премії Дарвіна.

0

64

Андрію, хто аффтар про котів?

0

65

Raven_sp написал(а):

:kurva: м...спасибочкиии))) стока похожего с собой нашла)гг) :D
про размножение и котят не всчет)) бугога :umnik:

0

66

А у меня мой любимый черепах))

0

67

SHK написал(а):

любимый черепах))

Певна річ, середньоазіятська? У них кал майже сухий. А у мене - дві балканські. Свинячий гній. Шостий рік не знаю, що робити. Живуть у ночвах. Від цього тупішають.

0

68

КитВасиль написал(а):

Від цього тупішають.

Ну так! Було б дивно якби порозумнішали.
А мені моя Руська клопоту не завдає. Сидить собі під батареєю, і думає якби то по методиці Межжеріна пустити рожеву бульку носом. Я б її давно в світи випустив, але вже пояснював чому цього не роблю.

0

69

just_ptaha написал(а):

а цей Немо не в помаранчево-білу полосочку кольором був?

Не знаю...а, що знайомий випадок?

Зіронька написал(а):

я вже десь чула цю історію, здається в якості приколу

Так...це з бігміровських приколів

КитВасиль написал(а):

Андрію, хто аффтар про котів?

Там же...

SHK написал(а):

А у меня мой любимый черепах))

Якось в селі на рибалці спіймав на гачок одну болотну черепадлу....приніс до дому, але пришлось відпустити...так як кіт від страху перед нею не виходив з кухні...

КитВасиль написал(а):

Від цього тупішають

Навіщо їм розум, якщо є така бронь...

0

70

Raven_sp написал(а):

КитВасиль написал:
Від цього тупішаютьНавіщо їм розум, якщо є така бронь...

Ну, бачте, попередня черепаха, середньоазіатка, Паця, земля їй пухом, знала у хаті все, і про холодильник розуміла, що капуста там росте, і куди треба ходити какати... А ці потвори - просто як Льоня Космос... Одне слово - інший вид - інша екологічна ніша - інша фізіологія. З кицею вони дружили дуже. А от хом'як жахався - як зустріне її під шафою - одразу пісяється від страху... Певно, у грузинів на запах рептилій одразу стрес...

Отредактировано КитВасиль (2007-11-29 22:42:03)

0

71

Ви тут так про черепах розказуєте, що аж собі захотілося завести, однак моя киця навряд чи витерпить когось на своїй території.

0

72

Зіронька написал(а):

Ви тут так про черепах розказуєте, що аж собі захотілося завести, однак моя киця навряд чи витерпить когось на своїй території.

Я теж хочу кота завести, але не знаю як бути з черепахою. Мій батько рекомендував їх познайомити і "пусть побєдіт сільнєйший".

0

73

КитВасиль написал(а):

ці потвори - просто як Льоня Космос

А ніхто не в курсі? Зараз Київ завішаний плакатами з різними людьми з написом "Мені допоміг Бог "...Це не пов'язано з Льонею? Хтось мені казав, що в якомусь метро на ці плакати наклеєні чорні наклейки з написом "Обережно Секта!!!"

0

74

Чудотворецъ написал(а):

Я теж хочу кота завести

Мій кіт мабуть з глузду з'їхав: Розбігається і стрибає в дзеркало...Якби в нього був мозок, то струс би він собі отримав...

"Довго думали, що не вистачає коту, що він їсть поліетилен...Вирішили - мозгів"

0

75

А в мене кіт з черепахою швидко знайшов спільну мову: раз сунув дурну голову в акву, і більше не сує. Бачте , в мене тріонікс :hy:

0

76

мою кицю таке не зупинить

0

77

Гм. ну  нормального розміру китайський тріонікс , навіть у мене відбивав НЕПОКАБЕЛИМУЮ  впевненність в завтращньому дні...

0

78

vitek, це у Вас на аватарці сонячна риба?
Бачили цього року таку вже в П.Бугу http://foto.online.ua/kanevala/2/img/10791.php
А чому саме її на аватару?

0

79

Бо я зараз як раз їми займатися  почав , з подачі Анатолія Вітальовича. (  та й просто тварючка прикольна) А можна детальніше, за яких обставин Ви їі виловили?

0

80

vitek
Мою кицю бояться всі гості, що до мене приходять. в деяких моїх родичів вона викликає просто істерику. А мене обожнює, максимум може дозволити собі мене трішки покусати, коли тарілка пуста, ну і колготки подерти.

0

81

Тобі щастить

0

82

Сподіваюсь

0

83

Зіронька написал(а):

ну і колготки подерти

сочуствую

0

84

vitek написал(а):

А можна детальніше, за яких обставин Ви їі виловили?

З жахливого перепою.
А якщо серйозно, то поставили сітку з дрібним вічком, а потім провірили. Справедливості ради скажу, що ставили Алексієнко (старший) та Абросимов. Я ж здійснював загальне керівництво. Це зловили на лівому березі. А за кілька днів до цього, на правому березі хлопці із Віницького педу повідомляли, що бачили зграйку якихось дівних звірків, схожих на сонячну рибу.
Зловленого звірка кілька тижнів протримала в себе в акварумі студентка 4-го курсу (Карнаухова), але, його туга по рідним водам П.Бугу таки звела в могилку.

0

85

Дякую за інформацію!

0

86

Katsumi
Так коолготки киця дере на радощах, що я додому повернулася! навіть сваритися не хочеться.

0

87

В домашньому звіринці маю: генетик - адин штук, еколог - адин штук, зоолог - тож адин штук :rofl:  А якщо серйозно то лише криса і черепашка, остання була відтранспортована в подарунок улюбленій племінниці. Фсе найкраще дєтям :D

0

88

Painkiller написал(а):

генетик

Наш?

0

89

Чудотворецъ написал(а):

Наш?

Ги, ні, аспірант генетик.

0

90

А чи можна вважати за домашніх тварин слимаків і мухоловок?

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Домашні тварючки