Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Пам"яті Канева присвячується (викладачам та студентам)


Пам"яті Канева присвячується (викладачам та студентам)

Сообщений 31 страница 60 из 66

31

Aisha написал(а):

Запам'яталось багото чого... всьго не написати. Жаль тільки, що на стаціонар так і не з'їздили... але так хотілось))))

Життя на цьому не закінчується..... Скільки ще тих стаціонарів буде! Головне -- хотіти туди потрапити....

0

32

Чудотворецъ написал(а):

Що, теж 2006 рік вступу? Чи якийсь інший, просто не повезло?

Так, 2006 року, Леонід Вікторович ;)

0

33

Не переймайтесь - я на першому курсі теж не втрапив на стаціонар, хоча там побували всі групи окрім двох. А потім вони аж обридли.
Хоча сама тенденція насторожує - практику скорочуют, старші купси не пускають стаціонари відмінили...

0

34

Чудотворецъ написал(а):

Не переймайтесь - я на першому курсі теж не втрапив на стаціонар, хоча там побували всі групи окрім двох. А потім вони аж обридли.

Для того, щоб можна було мати якесь уявлення про стаціонар, треба на нього хоч раз з'їздити)) а ми не поїхали. І вже не поїдемо.

0

35

Значиться так, якщо мені не зраджує пам'ять, стаціонар (за умови наявності гарного колективу) - це дівне поєднання педагогічного процесу з сидінням біля вогнища. Біля вогнища інколи сидять десь до години 3-5-ї, а інколи всю ніч, після чого срання пруться на екскурсії майже на цілий день (окрім чергових по табору). Вогнище майже таке, як Ви застали на Большой Землі тіко довше. Воно включає в себе, як  правило гітару (хорове пєніє без акомпонементу, бурятське горловоє пєніє тощо), коликтивне розпиття алкогольних напоїв. і хоч більшість робить на цьому головний акцент, але то хибна думка. Як правило, навіть при наявності бажання, накупити горіляччя щоб великий колектив цілу ніч пиячив - не так вже й просто. Зазвичай вживання алкогольних напоїв дуже розбавлене більш творчою програмою (хоча мушу визнати, бували стаціонари, коли народ напивався в каку, але то більше як виняток і в останні роки не відмічався). Ще часті всілякі ігрища на кшталт "крокоділа", споглядання зірок і т.д. Деякі викладачі пропагують поїдання жаб'ячих лапок, лігул, слимаків та іншої гидоти, але я в цього не сильно понімаю. Коротше, Мега-Кострище вночі і екскурсії в дві зміни вдень. Все чудно і все дуже весело, але! Якщо є гарний колектив, за відсутності такого стаціонар - це виснажлива гризня між студентами, які себе поводяться як пацюки загнані в тісний закапелок.
Тому перш ніж жаліти, подумайте який у Вас був колектив?
Хоча на Вашому курсі, гадаю, з більшістю груп можна було б їхати на стаціонар.

Хоча згадується, як торік один викладач теж гадав, що все чудово (та й я так думав, погостивши в них), аж поки випадково не підслухав розмову студентів типу: "Мля, як все задовбало, шо ми тут робимо і т.д". А питаєш їх в обличчя: "Ну, як вам?" кричать один поперед одного "Клас! Бальшоє спасібо Вам за всьо ето! А можна ми єщьо раз поєдєм!"

0

36

Чудотворецъ написал(а):

Хоча згадується, як торік один викладач теж гадав, що все чудово (та й я так думав, погостивши в них), аж поки випадково не підслухав розмову студентів типу: "Мля, як все задовбало, шо ми тут робимо і т.д". А питаєш їх в обличчя: "Ну, як вам?" кричать один поперед одного "Клас! Бальшоє спасібо Вам за всьо ето! А можна ми єщьо раз поєдєм!"

Така натура....
А взагалі, стаціонар -- дуже і дуже непогана штука. Згадати пташок зранку..... І взагалі, природа! А от щодо спиртного -- це неправильна думка -- природою з БМ (Бодун Михайлович) милуватись не можна. Трошки випить в компанії, щоб ввечері не замерзнуть та щоб голос не пропав -- оце воно. А ті, хто пов"язує стаціонар з випивкою просто не знаючі люди, які багато втратили....

0

37

Ну знаете напитися можна завжди, тому не доганяю манеру деяких особистостей надиратися на стаціонарах, не для того його зробили.

0

38

Чудотворецъ написал(а):

Тому перш ніж жаліти, подумайте який у Вас був колектив?
Хоча на Вашому курсі, гадаю, з більшістю груп можна було б їхати на стаціонар.

Колектив більш-менш нормальний, тим більш, що ніхто не примушує спілкуватись чи жити з тим, з ким не хочеш.

0

39

valear написал(а):

А взагалі, стаціонар -- дуже і дуже непогана штука. Згадати пташок зранку.....

А мені на стаціонарі подобалися вечори, тому що сонце сідало за водосховище і створювалася ілюзія, що ти знаходишся на березі моря. До того ж нашому стаціонару дуже пощастило - коли ми приїхали, місяць як раз був у повні. Це один з найсильніших моїх спогадів з Канева - безхмарна ніч, сосни, зірки і місячна доріжка на воді  ^_^  бездоганно!!!

0

40

Деякі моменти стаціонару, які запям'ятались особливо:
1. Другий курс, перший стаціонар. Я ще юний,красівий і романтічний, наповнивши після ситної вечері свою сирітську літрову філіжанку чаю сідаю на узбережжі Канівського водосховища і милуюсь заходом Сонця. На небосхилі чмарки рожевіють в останніх сонячних  відблисках. Дрозди та вільшанки після денної перерви знову розпочали своїх пісень, десь тихо й ладно бринчить гітара, а наш викладач в сітках рибу в Дніпрі провіряє. Аж тут, зібравши улов він виходить із води подібно як Венера із піни морської, повертається до мене задом знімає плавки і починає їх викручувати. Лєпота!
2. Третій курс. Стаціонар. Ніч. Гітара. Пляшка. Весело. Один хлопець сидить за вогнищем і засинає. Ми йому кажемо, чого страждаєш, якщо хочеш, до йди поспи, навіщо себе мучити? Каже:
- Не можу, в мене палатці цей, товстий спить (мався на увазі Ендрю, таке собі тендітне скотисько, в якому, мабуть кілограм 160 було (не гіпербола!)).
- Той що? Нехай спить.
- Ідіть самі поглянте.
Зазираємо до намету, а там, займаючи увесь жилий простір, на спині, роздвинувши ноги як в гінекологічному кріслі спить повністю голий і повністю п'яний Ендрю. Всі тут же прониклись горем нещасного хлопчини і почали наперебій пропонувати свої намети.
3. Четвертий курс. Я вже не такий юний, красівий і романтічний бо мене вперше поставили вести заняття, дали групу і відправили з нею на стаціонар. Увечері підходить до мене невелика компанія і каже, в нас є вино, ми б хотіли трохи там в стороні посидіти, на захід Сонця помилуватись. Кажу:
- Ну, гаразд, пийте, тіко ж там хоч якогось ганджубасу не хапайте.
- Чого не робити?
- Можете йти.

+1

41

Певно, тра тему закривати.... Народ пасивний....

0

42

valear написал(а):

Певно, тра тему закривати.... Народ пасивний....

Якщо слідувати Вашій логіці, то тра й біофак розганяти і універ спалити і Україну в оренду здати...

0

43

valear написал(а):

Певно, тра тему закривати.... Народ пасивний....

Народ вчиться

0

44

valear написал(а):

Певно, тра тему закривати.... Народ пасивний....

:angry:

Зіронька написал(а):

Народ вчиться

:lol:  :lol:  :lol:

0

45

Чудотворецъ написал(а):

Якщо слідувати Вашій логіці, то тра й біофак розганяти і універ спалити і Україну в оренду здати...

:hunter:
бугага. Маладєц! Красіво! :rofl:

0

46

Чудотворецъ написал(а):

Якщо слідувати Вашій логіці, то тра й біофак розганяти і універ спалити і Україну в оренду здати...

Гм... Цікава ж у вас логіка.... Біофак можна розігнати, та наполовину -- ну щоб в хаті гарно було.... Універ німці не спалили, тут ТАКІ люди були, що за святотатство? Тілько вигнати з нього всю цю бюрократію і мирно займатись своєю справою, себто навчанням. А то наш студент всього боїться. Тьху!

Чудотворецъ написал(а):

і Україну в оренду здати...

Ну це ви загнули.... Хоч я і розмовляю російською, та признатись чесно, не знаю, чи хохол чи кацап, та Україну.... І так вже розпродали. Прям антисемітом ставай.... Треба піднімати та розвивати її.

0

47

yosia написал(а):

бугага. Маладєц! Красіво!

таке писать.... Світлу пам"ять Канева, де зараз люди відпочивають.....

0

48

Так, а хто активний? Мені претензій попрошу не виставляти. Кожному своє, так було написано на воротах Бухенвальда. Я не збираюсь підіймати народ і вести його в незвідані далі. Але при цьому я не закликаю нікого до громадянського подвигу. Кинете клич - я піду з вами. Я не активний (в плані громадянської позиції, а не якоїсь іншої), я- виконавець, такий же як і більшість довкола. Суспільству потрібен Лідер, а в нас повно виконавців, які вважають себе лідерами.
Звиняйте за офтоп, але от що-що, але тему на інтернет-форумі через пасивність обговорення закривати не варто. Є більш "пасивніші" теми.

0

49

valear написал(а):

таке писать.... Світлу пам"ять Канева, де зараз люди відпочивають.....

Валерко, чому ти не погоджуєшся, що красіво написано? я жне кажу, що так і треба зробити. просто писав маладєц. і це варто оцінити... (Леонід Вівкторович, я вам тіпа комплімент щаз зробила) )

0

50

КитВасиль написал(а):

Я ж думаю, з десяток професійних літераторів серед випускників біофаку наберемо?

Особисто я щось із останніх поколінь таких не пам'ятаю. Є професійні фотографи. Той же Хантер, Мановер (який, судячи пліткам, переймаєцця більше компутерними іграми ніж заробітками). Дебелий хоч ще універу не закінчив, але впевнено продвигаєцця на професійну стезю.

yosia написал(а):

(Леонід Вівкторович, я вам тіпа комплімент щаз зробила) )

Компліменти і критику на особистий рахунок будь-кого - в Гноярку.

0

51

valear написал(а):

А ті, хто пов"язує стаціонар з випивкою просто не знаючі люди, які багато втратили....

А многие при слове "стационар" именно о выпивке и вспоминают. А пьют там не больше чем на Большой земле! А иногда даже меньше, потому что негде пополнить запасы. Стационар это действительно два мегакостра, между которыми одна мегаэкскурисия. Ну и исчо там приезд/отъезд, но я в таких делах не участвую  ;) :boast:

0

52

Чудотворецъ написал(а):

Компліменти і критику на особистий рахунок будь-кого - в Гноярку.

якщо ви вважаєте, що ви достойні лише на комплімент з гноярки...

0

53

yosia написал(а):

якщо ви вважаєте, що ви достойні лише на комплімент з гноярки...

жестко....ты всегда отличалась добротой ;) :P

0

54

just_ptaha написал(а):

жестко....ты всегда отличалась добротой

бгг
да, жизнь меня добрее не делает

0

55

Я теж згадую оце Канів, повертаюся до нього думками... Хотілося б ще там побувати! Такий колорит, така там енергетика... в деяких місцях...
Де мої 18 років... :big_boss:

0

56

Eugeniusz, якшо не секрет, який курс? Ну хоча б студент чи випускник?
Проте, можеш не выдповідати.

0

57

Jestem jeszcze studentem...

0

58

Eugeniusz написал(а):

Щось тема про Канівську практику заглохла...Згадати нічого?

0

59

єх)) та сльозки радості пускати не хочеться)

0

60

Eugeniusz написал(а):

Jestem jeszcze studentem...

To jest w ogule dobrze, ale czemu po Polsku?

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Пам"яті Канева присвячується (викладачам та студентам)