Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Пам"яті Канева присвячується (викладачам та студентам)


Пам"яті Канева присвячується (викладачам та студентам)

Сообщений 1 страница 30 из 66

1

Чогось недавно пригадався ще перший курс... А потім і другий... І Канівщина, рідна база заповідника, добре знані стежки та входи-виходи. Жаль, не побував цього року через усю бюро- та іншу тупократію, та робота шмат часу забрала.
Один митець-ботанік казав, що справді відпочити можна тільки в Каневі. Не погодитись не можна -- ностальгія і за Дніпром, і за прадідівським садком км так за 300, але в тому ж Лісостепу. А найприємніше -- спогади....

0

2

А що саме, власне кажучи, присвячується? Може хоч якийсь вірш красівий?
Жаль Трохимець в Антарктиді, а то б він Вам у відповідь щось би написав тоді.

valear написал(а):

Один митець-ботанік казав, що справді відпочити можна тільки в Каневі

Та ну, невже все так погано на рідній Україні? От шо в Каневі можна відпочити так як більш ніде - так оце дійсно так. Бо де ше знайти відбої/підйоми, вогнища біля Дніпра, День Нептуна, голоса птахів, стаціонари. Чи де ще концентрація митців на душу населення є вищою? Ніде! (Глеваха не в щот - то окремий світ)

0

3

Чудотворецъ написал(а):

А що саме, власне кажучи, присвячується? Може хоч якийсь вірш красівий?
Жаль Трохимець в Антарктиді, а то б він Вам у відповідь щось би написав тоді.

Тема присвячується.... Участь пана Трохимця у подібній темі була б дуже доречною.... А нащот вірша -- музи нема, та й умови не канівські -- майже зручне крісло та душнуватий "охвіс":(
Отож тема саме присвячена саме спогадам
:ded: і не тільки таким....

Отредактировано valear (2007-07-31 12:56:55)

0

4

Еееех!
Згадую свою вилазку по водорості у яри КПЗ.... У страшенну зливу, врятувала тільки плащ-накидка Андрія Турчика, а так -- капец

0

5

АААА! Аж страшно згадувати, бо плакати хочеться!!!
Чого тільки коштують вогнища з вельмишановним Чудотворцем та S. V.  Пшеничним, пісні якого тепер лунають лише з комп"ютера!
А де ще можна в законний вихідний день підскочити о сьомій годині ранку в холодному поту, зі страху, щл пропустиш такий жаданий сніданок!
А де ще можна Так радіти гречаній каші з піском, після пройдених пішки кілометрів і після цього здавати залік!
А кільцювання птахів...
Еееееееееееееееееееех

0

6

Ну каші з піском в повному обсязі Ви все-таки не оцінили, бо, на жаль, Ваш курс - перший за історію практики, в якого не було стаціонарів :(

SVT написал(а):

Чого тільки коштують вогнища з вельмишановним Чудотворцем та S. V.  Пшеничним

Ну з Пшеничним, єсно чого запам'яталось, а ми то причому? Здається я на вогнищі з Вашою групою вів себе напрочуд тихо і пристойно. Ну хіба що пару раз в :kachok: чоботом запустив.

SVT написал(а):

А кільцювання птахів...

Кстаті да! У Вас часом немає нормальних фотографій з цьогорічного кільцювання птахів?

0

7

Чудотворецъ написал(а):

У Вас часом немає нормальних фотографій з цьогорічного кільцювання птахів?

Нажаль. Мають бути у Погорєлової.

Чудотворецъ написал(а):

Ну з Пшеничним, єсно чого запам'яталось, а ми то причому? Здається я на вогнищі з Вашою групою вів себе напрочуд тихо і пристойно. Ну хіба що пару раз в  чоботом запустив

Ага! А сокири з ножами хто ковтав?! А полум'я руками хто тушив?! :alkapone:  Та й взагалі одна присутність додає настрою! І нема чого тут скромнічать (вибачте за інозьомне слово)

0

8

І ще ви хороший собутильнік... Ой, собєсєднік))))

0

9

Будь-ласка, численні компліменти на мою адресу - в книгу відгуків.

yosia написал(а):

А сокири з ножами хто ковтав?

Сокири я вже давно не ковтаю - вони тяжко виходять.
Шпагоглотатєльство, це, звичайно, потішно, але все вогнище за таким заняттям не просидиш. Найпростіший (але далеко не найгірший) варіант - це гітара, на якій я не хочу вчитись грати, бо вже колись пробував. Краще не варто. Але наша пісня не про це. Наскільки я зрозумів Валеара, дана рубрика створена для емоцій (щось на кшталт рубрики Внутрішній голос в Неофіційній студентській газеті ). Цікаво, в кого що запам'яталось з практики: кому вогнище, а от Йосі (до речі, здрастє :thank_you: )пиятика. Вам я на жаль не можу відповісти взаємністю, бо Вашу цьмагу випив без Вас, яка до того ж бензином смерділа. А ні! з Вами я теж раз посидів... Але про це краще не треба.

0

10

згадалась "пташка", що вилетіла у шановного Чудотворця (2-й стаціонар 2005 року). Пам"ятаю, холоднеча ж тоді була, і та черга за "получкою" до нашого кашовара:)

Чудотворецъ написал(а):

Наскільки я зрозумів Валеара, дана рубрика створена для емоцій (щось на кшталт рубрики Внутрішній голос в Неофіційній студентській газеті ).

-- звичайно не без цього, та плагіаторством страждати не буду -- "голос" -- майже виключно літературна рубрика, а ця тема -- більш для документалістики :desant:

0

11

valear написал(а):

згадалась "пташка", що вилетіла у шановного Чудотворця (2-й стаціонар 2005 року). Пам"ятаю, холоднеча ж тоді була, і та черга за "получкою" до нашого кашовара:)

Так і бути, повідаю народу цю повчальну історію, а то ми тут більше натяками спілкуємось, а все що цікаве - не розповідаємо (хоч так воно і має бути - про все саме цікаве завжди якось соромно люям повідати)
Значиться так... То було холодного літа 2005... Два стаційонари нормально відсиділи на Зміїних, і заїхали ми на третій. Але з ним нам не зовсім повезло, чи то дівчата на шабаші шось на чаклували (див http://www.kanevala.narod.ru/stac03.htm ), чи то Вервес (який студент) із захороненням Вовои Булочкіна перестарався, але небеса ми розлютили конкретно і вночі здійнялась буря, а підранок почали на табір сосни падати (на щастя все обійшлось). Стаційонар довелось екстрено евакуювати, залишивши кількох людей, щоб коли закінчиться непогода весь той безлад ліквідувати. Доречі непогано посиділи! І досі згадую безподобний смак згущеного молока розведеного кип'ятком і горілкою, завивання вітру і бесіди з промокшими митцями біля вогнища! Ну, думаєм, усьо стаціонар знімаємо і в заповідник! Аж тут наступного дня приїжджає зміна! Виявляється на Великій Землі вирішили табір змістити подалі від вітру і берега і продовжити стаційонарити. Ну вирішили, то стаційонарте, а ми почали речі пакувати. Аж тут до мене підходить один колега із нової зміни і каже: "З нами мав Трохимець поїхати, але оскільки він вчора на дискотєці ногу поламав, то залишайся-но ти". І я залишився, промоклий, холодний і без змінної білизни... Здається, що в перший день нового стаційонару, коли табір приходив у себе, а ми з колєгою вирішили ділом зайнятись: піти пошукати кладки куличні на спущенному ставку біля Зміїних. Нагадую, з погодою тоді було не дуже. Кладок знайшли багато, пофотаграфували, позаміряли... але ж і намерзлись як собаки дикі! Вертаємось в табір мокрі, голодні і думаємо лише про одне - була в нас пляшка перцівки! Щоб не смущати нічійого взору я її заховав у внутрішню кишеню плаща. І йду собі до намету щоб зігрітись нарешті, значиться, там, аж глип - студіозуси вишикувались в чергу за кашою до продуктової палатки. І так красіво стоять! З ложками, з мисками, що я аж замилувався і зупинився щоб це увіковічнити і на Каневалі вивісити. Достаю фотоапаріт знімаю, але при цьому пляшка з під плаща випала, чого я не помітив, що не скажеш про студентів. Я їх, значить фотографую, а в них усіх посмішка від вуха до вуха! Нічого, зато фото гарне получилось (можете подивитись http://www.kanevala.narod.ru/stac405.htm ).

Цікавий смайлик при слові "документалістика" поставили :desant:

0

12

Дякую велике за откровення... Цікаво, а задумка каневали ще тоді була?

0

13

valear написал(а):

Цікаво, а задумка каневали ще тоді була?

Якщо вірити Платону, то Ідея Каневали існувала завжди. До мене ж вона прийшла восени 2005-го, а набула реальності у віртуальному світі 8 лютого 2006-го.

0

14

Чесно сказати, ідея дуже непогана... І реалізація, і сказано-зроблено -- знімаю кепку. Погано, за часів Платона "павутиння" не було... А то він би сайт Атлантиди б забехав... Туристів було б -- хоч греблю гати...
Тут у голову моєму другові прийшла світла ідея розвивати туризм на Україні. Непогана така ідея, але особисто я хотів би спробувати розвиати у наших співвітчизників екологічну свідомість. Хоча і екологію наукою не вважаю, це така ж природня річ, як припустимо, правила етикету.  :pioneer:

0

15

valear написал(а):

Хоча і екологію наукою не вважаю

А как ето?

valear написал(а):

Тут у голову моєму другові прийшла світла ідея розвивати туризм на Україні

Така ідея приходить в голову багатьом, але щось і досі ні в кого нічого не получилось. Одні мої знайомі навіть дійшли до того, що викупили під Трахтемировом декілька поруч розташованих ділянок, огородили їх верболозом, притащили хоч і невелику, але цілком справжню саморобну гармату (може хто пам'ятає була така чайка "Пресвята Покрова", якою наші хлопці до Лондона дійшли - так ото звідти гармата), повистригали чуби (не для приваблення туристів - для душі), але мрії про те що до них будуть туристи їздити, а вони люльку файдачити та іноземцям політінформацію давати так і залишились мріями.
Парадокс, для туризму в Україні безліч можливостей, але ніхто не хоче вкласти стартовий капітал вкласти, щоб все те запрацювало. Самі подумайте, окрім банального Криму, та трохи менш банальних Карпат, в нас є неходжене Полісся! На Полтавщині, є чимало що подивитись, де можна було б екологічні туристичні стежки прокласти. Є в нас непогані мисливські угіддя, тіко там наші чиновники безкоштовно "відпочивають", замість того, щоб нормальні мисливці платили досить не малі гроші за право пострілу. Є можливості для екстримального туризму - при правильній обробці мізків приїжджих можна заробляти на Чорнобильській зоні (до речі, зараз, коли гра "Сталкер" тримає лідерство у світі - саме момент, тіко навряд хто ним скористається). При не таких вже й великих капіталах і за умови правильно складеної цікавої легенди туристів можна привабити у Вінницю в ставку Гітлера чи в Одесу в катакомби партизан. Все можна... Тіко, мабуть дешевше получається працювати не на приваблення туристів в Україну, в якій треба ще розвивати туристичну інфраструктуру, а на вивезення наших співгромадян туди, де це все вже налагоджено.

0

16

Чудотворецъ написал(а):

valear написал:
Хоча і екологію наукою не вважаю
А как ето?

Це дискусійне питання... Тому вважаю за доцільне залишити його для окрремого обговорення :drings:

А щодо Чорнобиля -- знаю деяких людей, які займаються експедиціями -- все легально -- до зони відчуження, зокрема до Прип"яті. В мене до цього заказника більш науковий інтерес....
А от недавно спостерігав цікавеньку картинку в Голосіївському лісі -- сміття стільки, що аж.... Коротше, слів просто немає. І Чорнобильську зону, і інші території такими зроблять. І від екології тілько назва залишиться.

0

17

Пардон, я дещо неясно виразився. Просто охорона навколишнього середовища та екологія (по Геккелю) йдуть майже поряд. Тому те "від чого назви не залишиться", як вище було сказано, -- це навколишнє середовище, наша природа, флора та фауна.... Екологічні закони -- річ просто логічна (ну хоч би принцип Оллі, наприклад), і трактувати все можна по-різному. Я вже мовчу за свою оцінку на екзамені  :desant: -- просто не згодний з нею, але відношення моє до предмету таке, як і у інших студентів.

0

18

valear написал(а):

Просто охорона навколишнього середовища та екологія (по Геккелю) йдуть майже поряд

Ну так, акваріумістика та гідробіологія теж ідуть майже поруч, але це все рівно різні речі.

valear написал(а):

Екологічні закони -- річ просто логічна

Та, мабуть, що всі закони природи логічні, просто щоб зрозуміти цю логіку, ми ще не знаємо всіх механізмів їх дії.

valear написал(а):

Я вже мовчу за свою оцінку на екзамені   -- просто не згодний з нею

Так, ну це вже на біофорум в рубрику небезпечні викладачі на факультеті. В них там зараз життя забурлило :angry:

0

19

Чудотворецъ написал(а):

Так, ну це вже на біофорум в рубрику небезпечні викладачі на факультеті. В них там зараз життя забурлило

На жаль, я форумчан наших (біофоруму) не підтримую.....

Чудотворецъ написал(а):

Ну так, акваріумістика та гідробіологія теж ідуть майже поруч, але це все рівно різні речі.

Згоден. !

Чудотворецъ написал(а):

Та, мабуть, що всі закони природи логічні, просто щоб зрозуміти цю логіку, ми ще не знаємо всіх механізмів їх дії.

Щодо цього можу сказати -- у екології одну річ можна назвати декількома назвами. А правильною буде та, що придумає викладач.
Думаю, для такої справи, як справедливе(наголошую) оцінювання викладачів потрібно створити сайт.
До речі, з новим 2007-2008!

0

20

З ложками, з мисками, що я аж замилувався і зупинився щоб це увіковічнити і на Каневалі вивісити. Достаю фотоапаріт знімаю, але при цьому пляшка з під плаща випала, чого я не помітив, що не скажеш про студентів

Хм... фото памятаю... а те, що у Вас тоды пляшка випала  з кишені... хоча воно чесно кажучи й не дивно)))

Я ще памятаю. як на тому стаціонарі Вам хтось палатку папіром туалетним обмотав) Ото смішно було)))

0

21

Serna написал(а):

Хм... фото памятаю... а те, що у Вас тоды пляшка випала  з кишені... хоча воно чесно кажучи й не дивно)))
Я ще памятаю. як на тому стаціонарі Вам хтось палатку папіром туалетним обмотав) Ото смішно було)))
Подпись автораЯ така хороша, я така хороша... що

Так, стаціонар тоді був смішний.... Сумно на таких заходах не буває........ :gogi:

0

22

Особливо, якщо на них зазвичай присутні певні люди))))))  :triniti:

0

23

Так, от тіко про сакральну палатку не нада! То, можна сказати, храм переносний, а нелюди ото над ним так познущались!

0

24

А Ви знаете хто? Бо ми такі й не дізналися(((( :dula:

0

25

Певна інформація є. Але далі не хочу розслідувати. Скажу лише, що не ті хто весь той непотріб збирав.

0

26

:viking: Це точно

0

27

Запам'яталось багото чого... всьго не написати. Жаль тільки, що на стаціонар так і не з'їздили... але так хотілось))))

0

28

Діточки, Канів то є вічний празник!
Не плакайте як не були на тотому стаціонарі,хоч втратили ви (скажу правдиво) - багато! Але 40 днів, чи то кіко я вже точно не придумаю, ВИ ПРОБУЛИ В РАЮ НА ЗЕМЛІ! Тож тіштисі і споминайте тоті чудні дні.

0

29

Medin написал(а):

Канів то є вічний празник!

Medin написал(а):

ВИ ПРОБУЛИ В РАЮ НА ЗЕМЛІ!

:aaa:

0

30

Aisha написал(а):

Жаль тільки, що на стаціонар так і не з'їздили

Що, теж 2006 рік вступу? Чи якийсь інший, просто не повезло?

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Канівська практика » Пам"яті Канева присвячується (викладачам та студентам)