Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Канів 2010

Сообщений 31 страница 60 из 65

31

Помню на Пазике ехали в лесу, дорога размыта речка сплошная. Эх а потом у газопровода, такие американские горки были)

0

32

А ці "ПАЗіки" зараз як "раритетний" транспорт, на якому намагаються економити... В Києві дуже мало їх бачила, хіба що з Пущі Водиці їде на м.Мінська і з Либідської до Круглика... Може десь є ще, але загалом Києвом "правлять" "Богдани".. :rofl:
Канівські автобуси, то жЕстьhttp://www.funportal.info/smiles/smile234.gif... Нашу групу возили на екскурсію до заказника в Миронівському району. Як я десь зазначала - кілометр по розбитому полю - саме вОнО... Тепер нізащо не буду платити за американські атракціони, краще вже наші, "Канівські авто-атракціони")))

0

33

=Fidelia=
Оу)) У меня в этом году не получается приехать у гости( Хоть сама себе давала обещание ездить в Канев каждый год( Но обстоятельства так сложились. так вот, Фиделиа, отчеты шпиёнские - это гуууд!!! Хоть атмосферу передадите, порадуйте, спасибо)))

+1

34

Puma, будемо надіятись, що рідні Канівські простори спириймають зв'язок Київстар, бо модем саме цієї "марки" :rolleyes: ))) З цим "пристроєм" нічого особливо не закачаєш з інтернету, але просто посидіти, "построчити" (пописати) на різних форумах можна! З таким успіхом беру його з собою на дачу, бо без зв'язку і інформації мене починає брати "ломка"... :canthearyou:

0

35

=Fidelia= написал(а):

Канівські авто-атракціони

Ще варіант - скинутись і заплатити водію автобуса №2, що їздить з Канева до Тарасової гори, щоб він довіз до садиби заповідника...він не проти заробити, однак, щоб вкластися в графік, буде мчати до садиби покруче Шумахера...о-то гімнастика для кісток)))) хоч і їхати там всього нічого, і дорога тіпа нормальна)))

0

36

Raven_sp
Это читтерство!)) А, мы, дурынды, телепали пешкарусом минут 15, успевали нарываться на "местных" пару раз((

0

37

"Вісті з фронту"
1-й курс веде себе досить спокійно, з штрафниками напряг.
Із чогось більш-менш видатного - конфіскована літрова пляшка горіляччя (цікаві люди - сісти пиячити перед самим відбоєм і не зачинити двері!!!!)
Ще практика видалась тим, що всю першу четверть не було пального на бензин. Відповідно не було виїздних секскурсій.

0

38

Всім доброго вечора!!! Бачу пан Чудотворець "залишив свій слід" про враження від Канева)))
Треба і собі "повипендрюватись" :rolleyes: ... Короче... 7 червня "ми" (тобто зоологи і вірусологи) благополучно відправились до Канева автобусом, який, на мій подив, приїхав вчасно!!!))) З поселенням дійсно виникли проблемки... Мені і ще одній дівчинині, теж зоологу, не було з ким поселитись чи в "четвірці"  чи в "п'ятірці"... Випросили, насилу, один "номер", щоб поки поселитись вдвох... Так і стали жити вдвох,бо якогось "чуда" до нас нікого не підселяли, але сьогодні приїхали двоє четвертокурсниць, і нам прийшлось трошки потіснитись! :P  Тепер нас, як кажуть, повний комплект!!!
Мушу помітити, але нажаль з самого приїзду перший курс (чергові) якісь дуже повільні, в плані чергування :suspicious: ... А ще для зоологів і вірусологів (теж від самого початку) не ставили "людську" табличку на стіл ... Був якийсь огризок з чийогось зошита :x ... Це викликало обурення у всіх... Але, дякуючи пані Antrophora (вона ж і "побалакала" з черговими) сьогодні ми побачили НОВЕНЬКУ табличку - дякую!!!! :glasses:
Доречі штрафничків "балують" смачненькими тортиками... Сама бачила, як кількох студентів нагородили величезним тортом... Так в нас на практиці "поощряють" штрфників))) :longtongue:
У самому Каневі все тихо і мирно))) Тілько цього року рівень води в Дніпрі піднявся і притопив добру половину берега, в тому числі і  "судентський" пляж! Тепер тіснимось всім народом на манюсінькому клаптику  землі - буйки перенесли ще ближче до берега!  :'(
Сьогодні мій день пройшов доволі нудновато, бо без екскурсій, але пізнавально і весело... Сиділи вп'ятьох в кімнаті В.М і визначали "зоопланктоніни"))) А вчора нас, гідробіологів, "скинули" по дорозі до кінцевого пункту призначення на Зміїних о-вах... Пан Горобчишин сказав "Ідіть самі знаєте куди, шукайте самі знаєте що... Короче знайдете нас" і залишили чотирьох студенток посеред дороги))) Взагалі-то ми трошки позбирали матеріалу і пішаря пішли до водосховища!!! Мокрі і щасливі разом з групою першого курсу, Горобчишиним, Проценком "надьожним" транспортом повернулись на "родІну" до Версаля!!!)))
Далі буде......)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :D

0

39

моє враження від канева досить дуалістичне. з одного боку ми непогано відтягнулися :crazyfun:
з другого- перший курс скукота страшнєйша... ніхто не п'є пива, не бешкетує.. нічого... біля джерельця - ні душі.. на пляжі - тільки в мегасуперпуперсонячну погоду хтось висовує писка... зате викладачі - молодці!! респект і уважуха :rofl:  .. ну, не всі, звичайно, але серед *відкриттів* канева - Лукашов, Лопарьов і Мітяй))
а дяді Владіку - фу! :x

0

40

Ох, этот Канев!
Прекрасно, непередаваемо, чудесно! Я уже скучаю, мне нехватает того особого вкуса жизни, который там появился. Я не сумела привезти его домой. К сожалению мало кто из моих однокурсников меня вообще понимает.
Может тут найдется кто-то чувствующий что-то подобное и подскажет, что же делать, чтоб перестать жить ТАМ и вернутся СЮДА.

0

41

о, переставати не треба. я там досі ще живу)) воно вже якщо торкнуло, то надовго.. може навіть і назавжди... головне, щоб, навпаки. не втратити цього відчуття, бо можуть бути моменти, коли є така загроза, коли розчаровуєшся...
але все-таки канів - це те, що несеш у серці завжди..

0

42

Вот, полностью согласна с педыдущим постом)) Канев - это болезнь, она надолго и, благо, не лечится) Одно из подтверждений - спустя два года, временно не из Украины, всё равно тянет сюда, чтоб прикоснуться)

0

43

Спасибо, обрадовали :))
Я бы не против так поболеть, если бы не было столько негатива от родного города. Всё тут не так, не как в Каневе. Вроде еще недавно было родным, а теперь... И ничего не могу с собой поделать!

0

44

Всем привет!!! Вот я и вернулась в Киев… 40 дней прошли очень быстро, но незабываемо=)  И я уже скучаю за Каневом… Правду сказал Романенко, что жизнь делится на периоды до Канева и после... Я просто влюбилась в это место! Вобщем, моё восхищение словами не передать!

0

45

Правду сказал Романенко, что жизнь делится на периоды до Канева и после...

Нет, немного не так. Жизнь делится на периоды до Канева, В КАНЕВЕ и после Канева...
И последнего периода лучше бы не было!

0

46

Ну Романенко как всегда респект)
Айлл бек буу))

0

47

новичок написал(а):

до Канева, В КАНЕВЕ и после Канева...

Да, был бы период в КАНЕВЕ подооольше.... и почаще...

0

48

новичок написал(а):

Я бы не против так поболеть, если бы не было столько негатива от родного города. Всё тут не так, не как в Каневе. Вроде еще недавно было родным, а теперь... И ничего не могу с собой поделать

нічого, мені це теж знайомо))) такі істерики теж були))

0

49

новичок написал(а):

Может тут найдется кто-то чувствующий что-то подобное и подскажет, что же делать, чтоб перестать жить ТАМ и вернутся СЮДА

тут більшість Каневом хворі, тому... Так не переставайте! Живіть, приїжджайте. Тілдьки майте на увазі, що Перший Канів у більшості неповторний, і не розчаровуйтесь у наступних

0

50

А загалом Канів'10 пройшов якось досить мило і спокійно
І слава Богу!
Ні грандіозних пиятик, ні серйозних проблем із місцевими (окрім одного прикрого інциденту із приїжджою до Канева)
Студенти квест на екватор організували, День Нептуна гарно організований (тут респект організаторам)
Лише не сподобались напісюрники із якоюсь піною на врочистій лінійці із вікон вилетіли, але то дрібниці
(взагалі більшість викладачів, окрім, звісно, тих, які ганяли під час лінійки з бутльом, обливання дуже не люблять)

0

51

(взагалі більшість викладачів, окрім, звісно, тих, які ганяли під час лінійки з бутльом, обливання дуже не люблять)

Але ж є і такі)))

0

52

Да... Досить "тихим" був 1-курс в Каневі =) Зате ніякої мороки!
А от в мене ЦЕЙ КанЬОв був НАЙкращим - це найчудесніша "подія" за весь рік!!! :rofl:
Наступного року маю надію (в складі зоологів) потрапити знову в те "чарівне" місце, де душа прямо-таки розцвітає!!! :crazyfun:

0

53

Да, первый курс забавный. "Мы подошли к Горобчишину спросить, что будет, если мы будем нарушать правила или пойдём на ретранслятор и на очистные ночью." Порядочные, аж противно. Ну, зато преподавателям полегче....

0

54

Брунейский Агент
Как порядочность может быть противной?

0

55

новичок
Запросто.  ;)

Отредактировано Брунейский Агент (2010-11-01 22:58:50)

0

56

Брунейский Агент
*пожимает плечами*

0

57

Мдя... =)
На Канівській практиці круто побувати в дві години ночі на ретрансляторі  :D 
По собі знаю  :rolleyes: 
"Мінусом" були тількО комарі!!! Їх було стільки, що просто "кАпець"... Але то все "тАке" в порівнянні з враженнями після походів  ^^

0

58

Да, комары были знатнейшие. Мы тут уже обсуждали...

0

59

Чому досі немає світлин???

0

60

Яких таких світлин?

0