Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Что пьем?

Сообщений 1 страница 30 из 84

Опрос

Алкоголь
Пиво

29% - 7
Вино

12% - 3
Коньяк

4% - 1
Шампанское

4% - 1
Водка

12% - 3
Спирт

4% - 1
Коктели

4% - 1
Не пью алкоголь

20% - 5
Ваш вариант

8% - 2
Голосов: 24

1

Тема в порядке бреда)

0

2

Не пила, не пью и пить не буду  :D

0

3

Не пью)))
Уже почти два года...

"На Западе в 21 год только разрешается пить...у нас в 21 год - бросают" - Задорнов))))

0

4

Шалена Білка написал(а):

Не пила, не пью и пить не буду

Не зарикайся )

0

5

Patriotofmg-42 написал(а):

Не зарикайся )

Да ладно!!! Хотя... :rolleyes:  поживем - увидем :D

0

6

Вино - только по празникам ("большим")! А так, ни-ни..)))

0

7

Какой-то не пьющий форум собрался.

+1

8

Точно підмічено (прямо форум "тверезості")!  :glasses:  Але є одне "АЛЕ" :"За чужой счёт пьют даже трезвенники и язвенники " (чи не так..?) :D

0

9

В теплі сезони - пиво. Все більше схиляюсь до думки, що пиво має бути виключно розливне.
Коли холодно - то горілку. Але от на НР шось в компанії де був ще один претендент на горілку, то вдвох і півпляшки неподужали (Raven_sp не дасть збрехати). Шось не йде біленька під салатики... проф. Преображенський правий - тре закусювати гарячими закусками. Як на мене то це не перевершено горілка під гарячий борщик :crazyfun:

0

10

Чудотворецъ написал(а):

Як на мене то це не перевершено горілка під гарячий борщик

О так!!! Одразу згадалась наша подорож до Карпат 2006... коли нас добрі люди пригощали самогоном під свіжий червоний борщ...
Це нєзабиваємо))))))))

0

11

тільки ви не зрозуміли законів гуцульської гостинності і мусив пити самогінку переважно я, щоб не образити господарів(((

0

12

Ммм... А що, гуцули тАкІ гостинні люди, що готові запропонувати "мімо проходящим" високоградусні напої :crazyfun:  ))) Чи це були все ж знайомі..? ^^

0

13

Нет господа-с, водочку не пью-с.

0

14

=Fidelia= написал(а):

Чи це були все ж знайомі..?

знайомі. .. декілька годин

Patriotofmg-42 написал(а):

Нет господа-с, водочку не пью-с.

кожному своє. Хоча інколи буває корисно

0

15

Чудотворецъ
Да в Карпатах на Черной Тисе очень пригодилось, после ливня в горах.

0

16

=Fidelia= написал(а):

А що, гуцули тАкІ гостинні люди, що готові запропонувати "мімо проходящим" високоградусні напої

То є так))))

Отредактировано Raven_sp (2010-01-03 22:08:44)

0

17

Учу детишек плохому) В Каневе пиво надо брать с собой в 5л бутылках))))

0

18

Patriotofmg-42 написал(а):

Учу детишек плохому)

Ай-ай-ай!!!

А что, там дорого?

0

19

Шалена Білка написал(а):

А что, там дорого?

Начебто 4.50 великий стаканчІк "оболоні" на розлив, так само і квас, іншого не пила, не знаю)))
Може запитати у гУрмАнІв..?! :D

0

20

Эх а я помню по 2 грн 0.5 Оболони.

0

21

Patriotofmg-42 написал(а):

Учу детишек плохому) В Каневе пиво надо брать с собой в 5л бутылках))))

фе-фе
Справжнє пиво - то тіко розливне свіже пиво. яке не доторкалось до пластикової пляшки! Звісно після 21.00 краще біля ларків не сидіти, але це означає, що потрібно встигнути отримати свою дозу задоволення до 21.00

0

22

Чудотворецъ
Спору нет что фе, но для масовости самое оно. А что после 21.00?

0

23

Тепр на практиці практикують, щоб після 21.00 студенти не сиділи біля ларків, бо там починає тусуватись місцева інтелигенція.
правило дуже мудре, тіки за його виконанням ніхто не слідкує

0

24

Місцева інтелігенція це щось з чимось. Це погано(

0

25

Patriotofmg-42 написал(а):

Місцева інтелігенція це щось з чимось. Це погано(

Це точно... Особливо, коли, по суботах, "місцеві" намагаються пробратися на теріторії КПЗ, на дискотеку в нетверезому стані!!! Як зараз пам'ятаю, те, коли В.Миколайович "ярОсно" випроводжував трьох (чи двох) "нарушителей" теріторії... :sceptic:
Їх тоді було особливо багато біля ларьків, бо приїздили "святкувати" (тоді якраз в округах "гуляли" випускні)...
Прикро, що "наші" (студенти) не завжди розуміли всю суть проблем, що виникали  з місцевими...
Ну, і так на додаток, в "тЄму": :D
http://s55.radikal.ru/i148/1001/a3/1870f10d7c52.jpg

0

26

Чудотворецъ написал(а):

фе-фе
Справжнє пиво - то тіко розливне свіже пиво. яке не доторкалось до пластикової пляшки! Звісно після 21.00 краще біля ларків не сидіти, але це означає, що потрібно встигнути отримати свою дозу задоволення до 21.00

Але тоді і до пластикового кухлика... Пластик -- річ корисна, але не щодо їжі, факт. Тому треба брати свою тару, скляну :) Але чи Василь Леонович туди наллє? А щодо 21:00 -- то мудре рішення...

0

27

Шалена Білка написал(а):

Не пила, не пью и пить не буду

непьющие студентки редки, они уж вымерли давно (правдива пісня, яку співає Вадим Романович у каневі)

Чудотворецъ написал(а):

Але от на НР шось в компанії де був ще один претендент на горілку, то вдвох і півпляшки неподужали (Raven_sp не дасть збрехати). Шось не йде біленька під салатики... проф. Преображенський правий - тре закусювати гарячими закусками. Як на мене то це не перевершено горілка під гарячий борщик

на НР навіть найстійкіші не можуть встояти(((
а от в каневі не буває такого, щоб не шла !!!!! так шо всьо окєй! :rofl:

Patriotofmg-42 написал(а):

Учу детишек плохому) В Каневе пиво надо брать с собой в 5л бутылках))))

а це вже якесь збочення! в каневі треба пити пиво з джерельця. і крапка.

0

28

yosia
А я не кажу що це норма.

0

29

Patriotofmg-42 написал(а):

А я не кажу що це норма.

а якщо треба взяти пива зз собою на багаття, то требя брати безліч стаканчиків :glasses:  бо пляшки не по феншую :longtongue:

0

30

yosia
Да ну это муторно.

0