Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Коротко про форум » Люди добрі, ми самі не місцеві - поможіть хто чим може


Люди добрі, ми самі не місцеві - поможіть хто чим може

Сообщений 91 страница 118 из 118

91

не можна видержать...
цікаво, а якщо рід ПАССЕР поміняють, шановному доведеться міняти пашпорта?

0

92

yosia
Пора вже давно було зрозуміти, що Горобець - вічний і незмінний. Змінюється лише сприйняття його вами.

vitek, щоб багато тут не писати, див. особисті повідомлення.

0

93

Горобець польовий раніше звався червоноголовим ( так в книзі Брема, 1897)

vitek написал(а):

Рід Рана упразднили????!

Рід Рана залишився у бурих жаб, тобто в прудкої, трав'яної, гостромордої, а у зелених рід став називатись Philomelox (Чи якось так)...себто у озерної, ставкової та їстівної (якщо її вважати видом)...можливо я і не правий...

http://www.photoclub.com.ua/photo/109341/

http://www.photoclub.com.ua/photo/108504/

http://www.photoclub.com.ua/photo/107477/

http://www.photoclub.com.ua/photo/101404/

http://www.photoclub.com.ua/photo/68479/

0

94

Raven_sp написал(а):

Рід Рана залишився у бурих жаб, тобто в прудкої, трав'яної, гостромордої, а у зелених рід став називатись Philomelox (Чи якось так)...себто у озерної, ставкової та їстівної (якщо її вважати видом)...можливо я і не правий...

Як відомо, роди - це вигадка людського бредомарення, вони в природі не існують, як і талія у тьоті Сари ("метр 50, метр 50, метр 50... Дє будєм дєлать талію?").

Тому звертаємося до найавторитетнішого джерела, де зафіксовано конвенційний, хоч і консервативний поділ:
http://www.faunaeur.org/index.php
і дивимося, чи прийняла консервативна більшість запропонований кладистами-спліттерами поділ. Не прийняли. Значить, це - "окрема думка професора Челенджера, котрий вважав, що явища в Океані Соляріса, ймовірно, мали місце, але не можна покладатися на спостереження людини, що не має наукового ступеню"... Тоїсть - нафіг такий поділ.

0

95

Raven_sp написал(а):

Philomelox

Pelophylax
Я для чого все і написав Вітьку в приват, бо тема більшості не цікава, та ще й гнила по своїй суті. При бажанні повумнічати, можна було б ще добавити, що генетики жабу їстівну пориваються виділити не у вид, а  в клептон, але оскіки більшість з нас (в тому числі і я) в систематиці погано орієнтуюцця, то не бачу сенсу продовжувати. Систематика - це окрема тусовка, і щоб затронути цю тему требав ній дійсно розбиратись.

+1

96

Чудотворецъ написал(а):

Pelophylax

Он воно як!!! А я думаю чом в гуглі не шукається це слово....

Що до гугля...прикольно коли в пошук вводиш зщшцщ, він шукає, так ще запитує:

Возможно, вы имели в виду: шщшщ

0

97

А тут вчора був поставлений рекорд відвідуванності: 19 форумчан....Вітаю!!!

0

98

Наливайте!

0

99

Raven_sp написал(а):

Он воно як!!! А я думаю чом в гуглі не шукається це слово...

http://www.google.com.ua/search?hl=uk&q=PELOPHYLAX&btnG=Пошук Google&meta=
48 400 посилань для Вас ніщо???

0

100

"Сколька я зарєзал, сколька пірірєзал,
Сколька душ нівінних загубіл!"

Якби ви знали, паничі, скільки я видів попереносив у "правильні" роди - а після цього в усній розмові продовжую їх називати так, як їх звали за царя Гороха ще...

Бо родів та вищих таксономічних категорій у природі не існує (та й види не дуже теє...). Роди - це, кажучи словами видатного митця, суцільне бредомарення...

0

101

Гм,  цікаво, що думають люди, яким доводится займатись мегасистематикою?...

0

102

vitek написал(а):

Гм,  цікаво, що думають люди, яким доводится займатись мегасистематикою?...

Власне, те саме, що й ті, котрі займаються мікросистематикою: "де похмелитися", "де тут туалет" або "дасть чи не дасть?"

Все ж інше типізації не підлягає... Та й навіщо знати...

0

103

Чудотворецъ написал(а):

48 400 посилань для Вас ніщо???

Я мав на увазі слово філомелокс....

Чудотворецъ написал(а):

Philomelox

Взагалі найбільш повезло з латинською назвою бородавочнику - Phacochoerus

0

104

Систематика класна річ...дійсно світова зоологічно-ботанічна мова...Береш Кенійську марку, а там намальована якась пташка...але поруч є латинь і все стає на свої місця...
Єдине, в чому розчарувала мене латинь, це те, що я завжди думав, що родові назви не повторюються...тобто в кожної тварючки своя неповторна латинь...на парах з латині у Балана дізнався, що насправді це не так...чісто так для сєбя вирішив знайти такі назви...і дійсно такі назви є, але їх носії належать до різних царств, наприклад рід Oenanthe носять пташка Кам'янка та якась зонтична рослина...
Доречі, тим хто недолюблює українські назви птахів (За Фесенком-Бокотеєм) раджу прочитати походження цих назв, щоб не думали, що ці назви попридумували Чисто так, для себя, поржать...:
http://proeco.visti.net/naturalist/help/ordict.htm

Повертаючись до теми Батрахогерпетології України, вийшов визначник серії Раєвського: "Амфібії України" автор як і попередньої книги "Амфибии Украины" Евгеній Писанець...так от порівняно з "Зем. и Пресм. фауны Украины" Куриленка Вервеса є суттєві зміни:
Додано два види тритонів: Дунайський і Кареліна...змінена їх с-ка (Три роди, був один)додано їстівну жабу, і як вже було сказано, змінена родова назва зелених жаб...

0

105

Raven_sp написал(а):

Кенійську марку

Чого, а від Кенії такого не очікував...якби хтось мені сказав би місяць назад, що в Кенії можлива громадянська війна не повірив би...ех...куди катиться цей світ...і в першу ж чергу постраждає природа...

Raven_sp написал(а):

визначник серії Раєвського: "Амфібії України"

та, ще одне...єдине, що не подобається в книзі, це карти ареалів...просто намальована карта, а на ній пара точок (місця збору для колекцій музею), смисла з таких карт небагато...

0

106

Raven_sp написал(а):

і в першу ж чергу постраждає природа...

Навпаки, громадянська війна в країнах третього світу - то є найкращий охоронець пам'яток природи та історії. Он в лютому 2006-го та острові Індонезії нарешті дібрались науковці і виявили 20 нових видів амфібій, якогось там нового медососа і довели що золотистий деревний кенгуру ще існує і кучу усіляких кузьок. Ворог природи промисловість, браконьєри лише щось із крупняка можуть знищити, та й то усілякі там праві та ліві партизани не завжди це дозволяють (чорні археологи взагалі намагаються в такі райони не лізти).
Хоча, звичайно, що війна це не добре.

Raven_sp написал(а):

визначник серії Раєвського: "Амфібії України"

А як Вам "райка" (для несведущих - Hyla arborea)

0

107

Чудотворецъ написал(а):

А як Вам "райка" (для несведущих - Hyla arborea)

Hyla arborea Linne', 1758
Інші назви: райка, деревна жаба, рахкавка, кракавка, жабка деревна, кракавка деревна
http://reptile.com.ua/index.php?option= … ;Itemid=48

Чудотворецъ написал(а):

Навпаки, громадянська війна в країнах третього світу - то є найкращий охоронець пам'яток природи та історії.

Не думаю, що це так....Он Центральноафриканські країни були Бельгійською колонією, тваринний світ процвітав, після отримання незалежності почались громадянські війни...перебито значну кількість слонів та інших крупних тварин...з голоду, бо їсти всім хочеться....Та і хто поїде скажімо в Конго вивчати тварин, якщо там можна загинути...

Чудотворецъ написал(а):

Хоча, звичайно, що війна це не добре

Якщо мислити як людина, то звичайно так...але з точки зору біології хоч якось регулюється наша чисельність....Якби не війни, стихійні лиха та епідемії, нас було б набагато більше ніж 6 млрд...... Взагалі нашій планеті пора здихатись від людини...Як казав агент Сміт в першій матриці-людина- зараза планети....

Отредактировано Raven_sp (2008-02-01 10:10:58)

0

108

Raven_sp написал(а):

Якби не війни, стихійні лиха та епідемії, нас було б набагато більше ніж 6 млрд......

Є конкретні пропозиції з кого розпочинати? З перенаселенням треба боротись нашою потужною біологічною зброєю - високою екологічною пластичністю виду хомо сапіенс. А ми це стали забувати. Ми стали ганятись за одним і тим же ресурсом, ми стали прагнути одних і тих же біотопів.

Raven_sp написал(а):

Взагалі нашій планеті пора здихатись від людини..

Ніколи не розумів таких висловів. З кого розпочнем здихування? Людина це не робот, а живий організм, дитя Природи. Дитя звичайно дуже диструктивне, але ми не з потойбічних світів на Землю прилетіли, а виникли на Землі. І хто його зна як оцінювати нашу деструктивну діяльність. Я проти винищення природи (хоч сам її знищую) але ще більш проти ідей знищення людей на планеті, бо я теж людина.

0

109

Чудотворецъ написал(а):

Якби не війни, стихійні лиха та епідемії, нас було б набагато більше ніж 6 млрд......

Ха! Як цікаво! Нас би не було більше ніж потрібно... Навіть якби цифра і наближалася до "більше 6 млрд"почався б брак всих ресурсів і популяція б зменшилася 100%. Такий розумний механізм придумала матінка природа))))

0

110

Raven_sp написал(а):

Як казав агент Сміт в першій матриці-людина- зараза планети....

БРЄД!!! Котрий сказав робот))))

0

111

Painkiller написал(а):

Навіть якби цифра і наближалася до "більше 6 млрд"почався б брак всих ресурсів і популяція б зменшилася 100%. Такий розумний механізм придумала матінка природа))))

Та ну, глянь ще скільки ресурсів незадіяно. Я не про нафту, алмази, а про ті ресурси, які справді потрібні: їжа, вода. Їх нестачу людство в повній мірі відчувало рідко. І то як правило причини були в нас. Звичайно, що були часи справжнього Голоду, але він як правило був спричинений або тим, що якийсь супостат поля витоптав, або хліб відібрав (як 32-33). Ну і є ще в людей досвід Голоду по причині монокультури с/г (як в Ірландіїї на одній картоплі жили, аж доки фітофтора весь врожай не зіпсувала). А так щоб настав Голод через природні причини, то, мабуть, треба або сім років неврожаю (як в Біблії згадано) або... навіть не знаю що.
Он глянь на єгипетські піраміди, Китайську стіну і т.д. Якщо їх будували, значить тисячі людей не видобували їжу, за них це робили інші, а вони будували, охороняли. А крім тоого в цей час ще тисячі воювали, прислуговували монарху, прислуговували слугам монарха, слугам слуг слуг монарха і т.д. Хто їх годував? І їжі вистачало.
Думаю планета ще не один мільярд зможе тримати людей, але... буде сумно.

0

112

Чудотворецъ написал(а):

Я не про нафту, алмази, а про ті ресурси, які справді потрібні: їжа, вода.

Я також не їх мав на увазі!

Чудотворецъ написал(а):

Хто їх годував? І їжі вистачало.

Скільки країн на даній момент страждає від голоду?
Скільки від нестачі прісної води? Які на даний момент врожаї на наших родючих землях? і т.д.
Звичайно, все (або майже все) залежить від нас, проте і природа дає про себе знати...

Отредактировано Painkiller (2008-03-09 11:48:27)

0

113

Невже ви думаєте, що все так буде добре...люди раптом схаменуться і зі словами "Які ж ми були дурні" почнуть дбати про планету?
Я від слів своїх не відмовляюсь...щоб збереглась природа, їй необхідно знищити людину як вид...причому вид це особливий...повторюючи слова вищезгаданного персонажа кіно, всі організми живуть в певній гармонії з природою, ми же заселяємо одну територію, рорзмножуємся, знищуємо її і захоплюєм нову...На екології чи то Мякушко чи В.В.С. казав, що населення зросте до 15 млрд і зупинится на цій позначці і все буде добре...але я б не хотів би жити серед асфальтових джунглів, нашпигованих комп,ютерними технологіями...Країни центральної Європи вже потихеньку перетворюється на ухожені газончики...Ви кажете про незадіяні ресурси, а я кажу про тотальне знищення природи...і її забруднення...майбутні війни будуть не за нафту, а за чисту воду...
Я дякую Богові, що живу в цей час, не лише за те, що моє свідоме життя почалось при незалежній Україні, а й за те, що маю можливість ще бачити не повністтю знищену природу...природа поступово знищується... в усьому світі...Мадагаскарської природи, як такої через 15-20 років не існуватиме...Да шо там Мадагаскар...що робиться зараз у нас під носом...яка тотальна забудова Києва, боротьба за кожну ділянку зеленої зони...а, що з ПБКриму?...
От активісти щось заповідають...життя цьому присвячують, а потім до влади приходить якийсь Космос і все...капець всім природоохоронним надбанням...Крім того не забувайте, що раз в 50-100 років з,являється якийсь полудурок типу наполеона чи гітлера і з ідеєю "Чи не захопити б мені світ" знищує всі надбання попередніх поколінь...Не можу не згадати хрущова з його програмою по знищенню заповідників, бачте їх багато стало..., осушення Полісся чи винищення хижих птахів 1969 го (Як шкідників народного господарства)...
Я не песиміст, скоріше реаліст...природа рано чи пізно візьме своє і зменшить чисельність людей...подивіться новини постійно десь, щось не так...там вперше випав сніг там спека і т д...
А природа після людини оговтається...як то після Чорнобиля, пакистанського землетрусу чи індонезійського цунамі...

Отредактировано Raven_sp (2008-03-09 17:29:23)

0

114

Чудотворецъ написал(а):

Он глянь на єгипетські піраміди, Китайську стіну і т.д. Якщо їх будували, значить тисячі людей не видобували їжу, за них це робили інші, а вони будували, охороняли. А крім тоого в цей час ще тисячі воювали, прислуговували монарху, прислуговували слугам монарха, слугам слуг слуг монарха і т.д. Хто їх годував? І їжі вистачало.

В даний момент часу (9.03.08) на планеті живе більше людей ніж всі люди разом взяті, що жили до 20ст.

0

115

Не факт. Это если верить официальной историографии. А кто его знает...

0

116

Брунейский Агент написал(а):

Не факт. Это если верить официальной историографии. А кто его знает...

Дана дискусія дещо не про те....

0

117

Дискусія явно пішла в якесь дивне русло.
Цікаво чому тільки зара настільки популярна думка, що людина - це зло для планети. В планети немає поняття зло і добро - це поняття людські (тобто, для прикладу, планета може бути злом по відношенню до людини, але людина не може бути злом по відношенню до планети). А людина не може бути сама собі злом.

0

118

Чудотворецъ написал(а):

А людина не може бути сама собі злом.

:cool:
Як показує практика людина може стати злом не лише по відношенню до інших живих організмів, але і по відношенню до себе...

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Коротко про форум » Люди добрі, ми самі не місцеві - поможіть хто чим може