Міфи і легенди канівської практики

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Колекціонування. Що це? Хоббі чи навіть сенс життя?


Колекціонування. Що це? Хоббі чи навіть сенс життя?

Сообщений 31 страница 60 из 66

31

Брунейский Агент написал(а):

приспособление древних инстинктов под свои запросы дня сегодняшнего гораздо лучше и полезнее, чем противостояние им

«Пора тебе завязывать с этими левыми понтами. Надо взрослеть» (Empire V)

0

32

Забавно, но люди делятся на тех, кто считает, что "Empire V" - это всерьёз, и тех, кто не верит ни единому слову. Простите за офф-топ, но я сначала тоже поверил всему. Однако, чем больше я думаю об этом, тем меньше воспринимаю его как пособие к действию.

Сложно спорить с тем, что:

Пелевин написал(а):

"Духовность" русской жизни означает, что главным производимым и потребляемым продуктом в России являются не материальные блага, а понты.

Но, хотя и стоит изучать "гламур с дискурсом", "начальнегом" этого дела я становиться не хочу. И, что радостно, данные этологии дают к этому все предпосылки. Так шо, даёшь левые понты!!! ;)

Отредактировано Брунейский Агент (2008-01-31 11:41:50)

+1

33

Пардон, мой друг, а что есть "левые понты"? (да, я так и не прочитала "ампир"!)

0

34

Киевица написал(а):

Пардон, мой друг, а что есть "левые понты"? (да, я так и не прочитала "ампир"!)

Зав'язуємо з офтопом. Фсєх к пєрвоісточніку!

+1

35

Московиця: Не читайте, Вам не сподобається. Гарантую. Ще жодній дамі з котячими на аватарці не сподобалося.

0

36

Брунейский Агент написал(а):

Так шо даёшь левые понты!!!

Себто не ті понти, котрі протидіють системі, а ті, котрі не враховані податковою інспекцією...

0

37

Так. Закінчуємо з Віктором Олеговичем і повертаємося до колекціонування.

Хто з вас колекціонує коштовності?

Хто колекціонує статевих партнерів?

Хто колекціонує хвороби?

0

38

КитВасиль написал(а):

Хто колекціонує статевих партнерів?

Ги колись було діло))))))))))))

0

39

КитВасиль написал(а):

Хто колекціонує хвороби?

А це навіть не пропонувати:)

0

40

КитВасиль, а давайте без глумлений над ником. Да и аватаринами, заодно. Для справки скажу, что творчество г-на Пелевина очень уважаю, но конкретно с этим произведением у меня не сложилось. Впрочем, чтобы спорить, нужно таки попытаться осилить. (Брунейский Агент, я опять  достала из закромов Викторовскую книгу. Штурмую  :D ). Всё, завязываем с оффтопиком.

0

41

КитВасиль написал(а):

Хто з вас колекціонує коштовності?

Это смотря как, в прямом или переносном смысле, их понимать. Наша прелесссь!   :rolleyes:

КитВасиль написал(а):

Хто колекціонує статевих партнерів?

Вопрос некорректный. Мужчины сейчас начнут всячески выпячивать и раздувать свои, возможно мнимые, достижения. Женщинам же, наоборот, в подобном признаваться просто неприлично.

КитВасиль написал(а):

Хто колекціонує хвороби?

Painkiller написал(а):

А це навіть не пропонувати:)

Хе-хе, а тут можно и не предлагать. Они сами приходят. Причём, в основном, психические  %)

0

42

Я збирала кактуси. Причому не просто з захоплення симпатичними рослинками, а після того, як почитавши Кастанеду, вирішила придбати й собі пейотль. Не скажу, що мене будь-коли цікавило зібрати всі кактуси світу, просто подобалось віднаходити цікаві види, про які десь довелось почути/прочитати. А які кумедні дискусії виникали при купівлі галюциногенної рослинки у колекціонерів!  Але потім родичі викинули мою маленьку колекцію... разом з таємничим Мескаліто :(

0

43

dracovolans написал(а):

вирішила придбати й собі пейотль.

І що, як він на смак? Дійсно не дуже смачний? :)

0

44

Киевица написал(а):

КитВасиль, а давайте без глумлений над ником. Да и аватаринами, заодно.

Принести вибачення для мене - велика честь. Тим більше, нікому не подобається, коли його приміряють під той чи інший діагноз таксону (у цьому разі під діагноз ширшої чи вужчої групи людей). Кожен з нас пишається індивідуальністю та неповторністю і ображається, коли в ньому знаходять типові риси. І я - найперший не люблю причіплювання ярликів та лейблів до себе коханого.

Проте на певну іронію кожен з нас теж має право. Тим більше, коли нам дають стільки приводів поіронізувати. Я сподіваюся, меседж, закладений у моїй іронії (котру Ви так несправедливо назвали "gloomлением") знайшов свого адресата і у Вашій особі...

З повагою,

Кит

0

45

antarsih написал(а):

І що, як він на смак? Дійсно не дуже смачний? :)

Я його не куштувала, все одно для належного ефекту би не вистачило одного маленького екземпляру.

0

46

dracovolans написал(а):

Я його не куштувала, все одно для належного ефекту би не вистачило одного маленького екземпляру.

Ну філософ же ж на лекції сказав - рефератів по Кастанеді і Коельйо не писати! Нащо з тоді практикум з пейотоваріння проводити? Слава Герміони Грейнджер нам не світить...

0

47

А як щодо колекціонування холодної зброї????

0

48

Painkiller написал(а):

колекціонування холодної зброї????

Найпершою холодною зброєю був замерзлий мавп'ячий кал та бурульки з мавп'ячої сечі...

0

49

КитВасиль написал(а):

Найпершою холодною зброєю був замерзлий мавп'ячий кал та бурульки з мавп'ячої сечі...

А документальне підтвердження цього феномену у Вас маєцця? Чи це власні здогадки.. :suspicious:

0

50

Існують абсолютно достовірні відеозйомки використання самками Homo habilis сечових бурульок для виколювання очей суперницям та перерізання горлянок (ними же) за допомогою замерзлого кала (за літніх умов рідкого). Це стало можливим тільки після того, як Homo habilis з'їли всіх слонів ув Африці і переселилися на північ. В голодні роки, як показано у фільмі BBC, коли не знали ще кременю, і коли  не вистачало кісток, самки-вегетаріанки вбивали одна одну саме в такий спосіб, аби забезпечити своїх нащадків батьком і м'ясом.

0

51

я хочу прочесть это в чьей-то диссертации  :tongue:

0

52

КитВасиль написал(а):

Існують абсолютно достовірні відеозйомки використання самками Homo habilis сечових бурульок для виколювання очей суперницям та перерізання горлянок (ними же) за допомогою замерзлого кала (за літніх умов рідкого). Це стало можливим тільки після того, як Homo habilis з'їли всіх слонів ув Африці і переселилися на північ. В голодні роки, як показано у фільмі BBC, коли не знали ще кременю, і коли  не вистачало кісток, самки-вегетаріанки вбивали одна одну саме в такий спосіб, аби забезпечити своїх нащадків батьком і м'ясом.

Я плакаль...

0

53

Nefarious написал(а):

я хочу прочесть это в чьей-то диссертации

Спершу прийдеться вивчити мову племені кокоїмудьї, котрою її написано.

0

54

Уве Болл подписал контракт с Укрнаучфильмом, для сьёмок эпического (до)исторического блокбастера "Гoвном и Мочой".
Западная пресса уже позиционировала фильм как "убийцу "300 спартанцев" и "Миллиона лет до нашей эры"". Критики в растерянности.

Отредактировано Nefarious (2008-02-08 02:16:01)

0

55

Nefarious написал(а):

эпического (до)исторического блокбастера "Гoвном и Мочой".

:D

0

56

Омелько Попілець (в смислі Еміль Золя) сказав, що колекціонування-ознака розумової хвороби...важко не погодитись...інакше як зрозуміти те,
коли доросла людина може віддати останні гроші за клочок бумаги чи металу...
Чого я тільки не колекціонував...привчив батько...його аргумент-щоб я краще витрачав гроші на марки та інше, ніж на алкоголь чи сигарети....
Вважаю, що потрібно колекціонувати те, що відносно можливо зібрати...і на, що є каталог...збираю марки з
зображенням тварин (Тільки після першої тисячі зрозумів, що потрібно було взяти значно вужчу тему...зараз акцент на марки країн Балтії та СНГ),..
Українські зібрав всі...
Збирю з першого класу...зараз же якось пасивно...відійшло все на другий, чи то на третій план...

А ось, що збираю активно,навіть занадто, то це паперові гроші, та розмінні монети Незалежної України...вже машинально дивлюсь на касу в
магазині при покупках...чи нема там випадково банкнот старого зразку...якщо є, то прошу продавщицю поміняти мені їх...і машинально дивлюсь на дати монет...

Мекка для кекціонерів-парк у метро Нивки по Неділям...
Колекціонування пов,язую з природньою цікавісттю людини та бажанням до систематзації...мінус-це не розуміння оточуючих до колекціонера...
Пам,ятаю як дивились на мене одногрупнки (Вони в курсі мого захоплення), коли якось на парі з флт (викладача не було) Ero_aphana в шутку спитала чи потрібно мені 50 коп...
крізь сон зказав, що ні, в мене всі є...окрім монет 95 та 96 року, а їх в обігу нема так як їх мала кількість...і то в ювілейних наборах нацбанку...
Коли Вона сказала, що монета 95-го... сна як і не було...

Доречі,користуючись нагодою опровергну нав,язувані факти щодо атак масонами фінансовї системи України...по дебіловізору розповідалось про наявність на
грошах масонських символів...щодо 500 тки,
то це правда...а от щодо монет - брехня..на всіх розмінних монетах викарбованих після 2000 року праворуч від року начебто
зображена лілея...наспраді ж там зображено символ Нацбанку-силует
гривні Київської Русі в обрамленні..добре видно це під бінокулром.... 

Дивлячись на банкноти під збільшенням можна побачити багато цікавого, насамперед мікротекст....Він навіть присутній на звичайнх поштових конвертах...
мало хто знає, що полоски на яких пишуть адресу, насправді являються мікротекстом...на Українських - це декілька разів повторюване слово "Україна"....

З появою цифровиків зараз з,являється інший тип колекціонування-фотооб,єктів...Один мій друг захоплються фотографуванням вуличних футбольних воріт...
хтось мені казав, що якийсь митець фотографує каналізаційні люки...
Я от хочу перефотографувати в природних умрвах всіх амфібій України... з 20 видів залишилось 11 (з урахуванням ще двох тритонів)...
+от ще одна моя ідея, релізована на половину: Фотографування одного й того ж місця в різні пори року...в Києві фотографую вид на Лавру з моста ім. Патона...

Ну отак от...

0

57

Внимание! Для фотосессии нужен красивый коробок спичек. Не редкий или ценный, т.к его придётся почиркать и истратить несколько спичек.
Формы коробка со спичками) Желательно красные головки, но можно любые. Фотки с фотосессии отдаю владельцу в полном размере на сд-р-ке.
Ваше имя будет вписано в список создателей проэкта. Писать сюда или в ЛС.

0

58

:|

0

59

Nefarious написал(а):

Для фотосессии нужен красивый коробок спичек.

Є досить багато. Оскільки я саме колекціоную сірникові коробки. Якщо це ще актуально Вам.
ще збирав скам*янілості для душі, але зара збираю їх з конкретною метою - створюю навчальну палеонтологічну експозицію на кайфедрі.
збираю марки, але останнім часом дуже пасивно. Збираю NationalGeographic та Вокруг Света. Читаю, а потім не викидую. і купую старі номери і читаю.
Із того що дійсно активно збираю без усілякої конкретної цілі - це сірникові коробки. Була б моя воля збирав би все підряд. Я так помічав, що є люди що колекціонують все що бачать, а є такі що того зовсім не розуміють.
а ще в моїй колекції скам*янілостей є копроліт конячки з плейстоцену.

0

60

Чудотворецъ написал(а):

та Вокруг Света

Теж було таке....було близько 50ти журналів "Вокруг Света"... вирвав найцікавіші статті, і потім зшив їх в книги...(п"ять штук вийшло)...

Теперішній ВС чомусь не подобається:(...

Я "Екзо" зібрав майже всі (одного номеру не вистачає)...
Я був передплатником журналу...але потім бац - і він закрився...і щоб не повертати мені гроші...редакція (в особі А. Мазура - зараз він, разом з художником журналу - А. Цапом перебрався в так звану газету - "сегодня")...подарувала мені підшивку всіх номерів (за виключенням одного)...

Чудотворецъ написал(а):

це сірникові коробки

Коли буду в селі обов"язково подивлюсь чи зберіглась моя колекція...наврядчи, але можливо ще є....

0


Вы здесь » Міфи і легенди канівської практики » Теревені » Колекціонування. Що це? Хоббі чи навіть сенс життя?